Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, Tokat'ta - Haberler
Haberi Paylaş

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, Tokat'ta

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika
Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, Tokat'ta

TOKAT (İHA) – Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, “Bugün hala genel merkezde oturarak bu partiyi iktidar yapacaklarını düşünüyorlarsa bizim bilmediğimiz ellerinde sihirli bir formül varsa bunu bizim ile paylaşırlarsa emin olun ki ülkümüzün iktidarı için biz partimizi iktidar yapmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır ülkücüleriz” dedi.

TOKAT (İHA) – Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, "Bugün hala genel merkezde oturarak bu partiyi iktidar yapacaklarını düşünüyorlarsa bizim bilmediğimiz ellerinde sihirli bir formül varsa bunu bizim ile paylaşırlarsa emin olun ki ülkümüzün iktidarı için biz partimizi iktidar yapmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır ülkücüleriz" dedi.

Tokat'a gelen Sinan Oğan, ilk olarak Zile ilçesinde Dursun Önkuzu'nun mezarını ziyaret ederek dua etti. Daha sonra konvoy eşliğinde 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda düzenlenen toplantıya katılan Oğan, partililerin sloganları ve alkışları arasında kürsüye çıktı. Oğan, sorunun bugün ki iktidara alternatif oluşturamayan yorulmuş, bıkmış genel merkez yönetiminde olduğunu ileri sürdü. Genel merkez yönetiminin bu itirazlara ihraç ile karşılık verdiğini ifade eden Oğan, "Bugün hala genel merkezde oturarak bu partiyi iktidar yapacaklarını düşünüyorlarsa bizim bilmediğimiz ellerinde sihirli bir formül varsa bunu bizim ile paylaşırlarsa emin olun ki ülkümüzün iktidarı için biz partimizi iktidar yapmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır ülkücüleriz. Eğer ellerinde 19 senedir bulamadıkları ve bugün keşfettikleri sihirli bir reçete varsa buyursunlar bunu açıklasınlar" dedi.

"BU DAVA KİMSENİN BABASININ ÇİFTLİĞİNİN DAVASI DEĞİL"

Genel merkezin 8 Nisan'da ki mahkemenin yapılmaması veya ertelenmesi için bir hukukçudan yüksek ücret karşılığı görüş aldığını ileri süren Oğan, "Bu dava kimsenin babasının çiftliğinin davası değil. Sizler çocuğunuzun rızkını bu yolda harcarken bu arkadaşlarımızın sırf bu mahkemeyi ertelemek için gidip Hatemi'lerden yüksek ücret karşılığı görüş almaya hakkı yoktur. Bu davayı, hareketi, talebi mahkeme salonları kapılarına düşürmek ayrı bir utanç" diye konuştu. - TOKAT

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, Tokat'ta

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, Tokat'ta

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, Tokat'ta

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title