Eski İsrail Başbakanı Netanyahu, görüşmelerde uyuklayan Biden ile alay etti - Haberler
Haberi Paylaş

Eski İsrail Başbakanı Netanyahu, görüşmelerde uyuklayan Biden ile alay etti

AA / Mustafa Deveci - Haberler | Güncel

Eski İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile yaptığı görüşmede uyukladığı ileri sürülen anlarla dalga geçti. "Biden'ın görüşmede çok dikkatli olduğunu gördüm." ifadesini kullanan Netanyahu'nun görüntülerde başını öne eğmesi ve gözlerini kapatması dikkat çekti.

Netanyahu, Facebook sayfasında paylaştığı görüntüde, 27 Eylül'de Beyaz Saray'da yapılan Biden-Bennett görüşmesine gönderme yaptı. Görüntüde, "Biden'ın görüşmede çok dikkatli olduğunu gördüm." ifadesini kullanan Netanyahu'nun başını öne eğmesi ve gözlerini kapatması dikkati çekti. İsrail basını bu hareketle Netanyahu'nun, Bennett ile yaptığı görüşmede Biden'ın uyukladığı yönündeki iddialara gönderme yaptığını yazdı.

GERİ ADIM ATTI

Haber in ardından Netanyahu'nun partisi Likud'dan yapılan açıklamada, eski başbakanın Biden'ı değil Bennett'i eleştirdiği savunuldu. Likud milletvekillerinin başını çektiği çok sayıda İsrailli, Bennett ile yaptığı görüşmede Biden'ın uyukladığı iddia edilen görüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

MONTAJ OLDUĞUNU ÖNE SÜRMÜŞLERDİ

İsrail basını, Biden'ın görüşme sırasında uyuklamadığını, söz konusu görüntünün montajlandığını yazmıştı.

Eski İsrail Başbakanı Netanyahu, görüşmelerde uyuklayan Biden ile alay etti
AA / Mustafa Deveci - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (1)
Mehmet :Oturarak namaz kılıyor gibi sanki
500
title