Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı - Haberler
Haberi Paylaş

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Dünya

Eski Dubai Prensesi Haya'nın gizli aşk yaşadığı yakın korumasına 1.2 milyon sterlin ödediği ortaya çıktı.

Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Reşit El Maktum'un 6. eşi Prenses Haya'nın İngiliz koruması Russell Flowers ile 2 yıllık gizli aşk yaşadığı ve ilişkileri hakkında sessiz kalması için ona 1.2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

İngiliz basını yasak aşkın detaylarını yazdı. Eski Dubai Prensesi Haya, Ocak 2019'da çocuklarıyla Dubai'den kaçarak İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşti. İngiliz basını da iki çocuk annesi Prenses Haya'nın, İngiliz korumasıyla gizli aşk yaşadığını yazdı. Prenses Haya'nın yasak aşk yaşadığı Flowers'a yaşadıklarının sızdırılmaması için 12 bin sterlinlik saat, lüks hediyeler ve 1.2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

Haya ile korumasının iki yıllık ilişkisi, İngiliz Yüksek Mahkemesi'nin Şeyh Maktum'un kızlarından Şeyha Şemsa'yı ve Şeyha Latife'yi geçmişte İngiltere'den kaçırarak ülkelerine dönmeye zorladığına hükmetmesiyle ortaya çıktı. Prenses Haya, yasak aşkın Şeyh Maktum tarafından öğrenilmesinin ardından Dubai'yi terk etti.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

Koruma Flowers'ın eşinin yakın bir arkadaşı, konuyla ilgili "Russell'ın karısı, eşinin para ve hediyelerle ayartıldığına inanıyor. (Haya) Ona bir sürü pahalı hediye verdi ve her zaman onun yanında olmasını sağladı" diye konuştu.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

Söz konusu kişi, koruma hakkındaki ifadelerini "Prenses, Birleşik Krallıktayken hemen hemen her gece onunla dışarı çıktı ve bazen ertesi sabaha kadar eve dönmedi." şeklinde sürdürdü.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

El Maktum, Sterlin, Dubai, Dünya, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (4)
atcan:bu kadına koruma olmak istiyorum nasıl ulaşabilirim. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Galip:Bunlar İngiliz bizi kandırmayın Dubai falan değil. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
ahmet:hayasız bir kadının adına bakınız. haya. yahu bunun neresi haya. ingiliz uşaklığında bir numara olan bu alçak aileye çok güzel olmuş. Cevap Yaz 2 6 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title