Eser Yenenler, Herkesin Yoluna Tek Başına Devam Etmesini İstediği İçin 3 Adam'dan Ayrıldı

Eser Yenenler, Herkesin Yoluna Tek Başına Devam Etmesini İstediği İçin 3 Adam'dan Ayrıldı

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'la yaptığı '3 Adam' programıyla adından söz ettiren Eser Yenenler, gruptan ayrılarak yoluna tek başına devam etme kararı aldı.

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'la birlikte yaptığı "3 Adam" programıyla ses getiren Eser Yenerler'in yoluna tek başına devam etme kararı aldığı konuşuluyor. Yenenler, birlikte rol aldığı projelerde grubun lideri konumunda yer alıyordu.

GRUPTAN AYRILARAK MÜZİĞE YÖNELİYOR

Koç ve Büyükak ile çok iyi dost olduğunu ama artık herkesin kendi kariyerleri için solo projelere yönelmesini gerektiğini söyleyen Yenenler'in müziğe yöneleceği iddia edildi. Yenenler, lise yıllarında yaptığı gibi yeni bir rock grubu projesini hayata geçirmeyi hedefliyormuş.

İBRAHİM'İN İKİ FİLMİNDE DE ROL ALMAMIŞTI

İbrahim Büyükak, yazdığı Yol Arkadaşım'ın iki filminde de yakın dostu Eser Yenenler'e rol vermemişti. Eser Yenenler'in 'Yol Arkadaşım 2' filminde hikaye gereği rol almadığını söyleyen Oğuzhan Koç, "Eser bizim yanımızda, yöremizde, her yerimizde, konuya da çok hakim ama hikaye gereği bu filmde yok" diyerek konuya açıklık getirmişti.