Erman Toroğlu: Futbolda Düşmanlığı Ancak Gerizekalılar Yapar

Erman Toroğlu, "Aziz Yıldırım'la bir husumetiniz var mı?" sorusuna, "Düşmanlığı aptallar yapar. Benim bir oğlum F.Bahçeli, diğeri Beşiktaşlı." dedi.

30.01.2014 16:21 | Son Güncelleme: 30.01.2014 16:31
Erman Toroğlu: Futbolda Düşmanlığı Ancak Gerizekalılar Yapar

TV EM canlı yayınına telefonla bağlanan Telegol yorumcusu Erman Toroğlu, TV 8 ile yaşadıkları hukuki süreci anlattı.

Kanal ile halihazırda mahkemelik olduklarını vurgulayan Toroğlu mahkemeden karar çıkana kadar Telegol'ü bir başka kanala taşımayacaklarını söylerek açıklamalarda bulundu.

"FUTBOLDA DÜŞMANLIK LAFINI APTALLAR KULLANIR"

Adnan Aybaba'nın "Aziz Yıldırım'la bir husumetiniz var mı? Fenerbahçe'ye karşı özel bir düşmanlığınız var mı?" sorularına Erman Toroğlu, şöyle yanıt verdi:

"Futbolda düşmanlık olmaz. Futbolda düşmanlık olduğu açıklamasını ancak gerizekalılar aptallar yaparlar. Hiçbir futbol adamı birbirine düşmanlık yapmaz. Benim bir oğlum Fenerbahçeli, diğeri de Beşiktaşlı'dır. O gerizekalılara ancak böyle cevap veririm."

"Benim kimseyle husumetim olamaz. Ben işimi yaparım, yürürüm geçerim. Ama yine gerizekalılar, aptallar, bu konuda husumetten bahsederler."

"YAPTIM DA OLDU DİYENE YEDİRECEKSİN"

"Ekrana dönmemiz Ağustos'u bulur. Herkes birşeyler söylüyor bu konuda. Tazminatlar verilmediği için TV 8 ile mahkemelik olduk. Dava devam ediyor. Mahkemeden karar çıkana kadar başka bir yerde çalışmayı da düşünmüyoruz. Arkadaşlarım da böyle düşünüyor. Şu anda çalışmıyor olmamızın nedeni budur. Benim Ağustos'a arkadaşlarımın ise Temmuz'a kadar devam eden sözleşmeleri var kanalla. Türkiye'de 'yaptım oldu demek' olmaz. 'Yaptım da oldu' diyene yedireceksin."

Kaynak: Haberler.Com

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
title