Erdoğan'dan Can Dündar'a: Öyle Bırakmam Onu - Haberler
Haberi Paylaş

Erdoğan'dan Can Dündar'a: Öyle Bırakmam Onu

Haberler.Com - Haberler | Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT TIR'larının durdurulması ile ilgili çıkan haberle ilgili çok sert açıklama yaptı.

TRT Haber'de canlı yayına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT TIR'larının durdurulması ile ilgili çıkan haberler için avukatına talimat verdiğini söyledi.

Can Dündar'a sert çıkan Erdoğan "Bu haberi yapan kişi bunun bedelini ağır ödeyecek öyle bırakmam onu.'' dedi.

İşte Erdoğan'ın Can Dündar hakkında söylediği o sözler:

"BU SÖYLENMİŞTİ..."

''Bu olay Bayırbucak Türkmenleri ile alakalı bir konu. İnsani yardımı, lojistik destek noktasında şu anda Milli İstihbarat Teşkilatımız, Bayırbucak Türkmenleri'ne bu desteği vermektedir. Bu söylenmiştir.

GAZETEDE CASUSLUK FAALİYETİNE GİRDİ

Milli İstihbarat Teşkilatı'na atılan bu iftiralar, yapılan gayrimeşru operasyon, bir yer de bu ajan ve casusluk faaliyetidir. Bu casusluk faaliyetinin içine bu gazete de girmiştir. Orada rakamlar falan veriliyor.

"ÖYLE BIRAKMAM ONU"

Bu rakamların kaynağı nedir Kimden aldın sen bu rakamları Paralel Yapı'dan. Bununla ilgili ben avukatlarıma talimatı verdim ve davayı anında açtım. Burada hakikaten samimi dürüst olan, onlara verdiğimiz eğitimi çok samimi olarak açıklarlar. Bu haberi yapan kişi bunun bedelini ağır ödeyecek öyle bırakmam onu.'' dedi.

Erdoğan'dan Can Dündar'a: Öyle Bırakmam Onu
Haberler.Com - Son Dakika Haberleri