CAN DÜNDAR HABERLERİ

Can Dündar haber, Can Dündar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Can Dündar

Can Dündar

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 16.6.1961

Can Dündar Kimdir ?

Can Dündar (d. 16 Haziran 1961, Ankara), Türk araştırmacı, gazeteci, televizyoncu ve belgesel yapımcısı. Ali Rıza ve Öznur Dündar çiftinin tek çocuğu olarak doğdu.İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1982'de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Can Dündar - 10.10.2021
Haftanın tarihine bakış
2018- Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında açılan ve karara bağlanan davada firari oldukları için dosyaları ayrılan eski genel yayın yönetmeni Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına hükmedildi.
Can Dündar - 08.10.2021
Gezi Parkı ile Çarşı davasının birleşmesinin ardından ilk duruşma bugün görülecek
Olayın geçmişi Gezi Parkı eylemlerine ilişkin aralarında işadamı Osman Kavala, gazeteci Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve oyuncu Mehmet Ali Alabora'nın da bulunduğu 16 sanığın 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan yargılandığı dava, 18 Şubat 2020'de karara bağlanmıştı.
Can Dündar - 08.10.2021
Osman Kavala'nın tutukluluk halinin devamına karar verildi
Beşiktaş taraftar grubu Çarşı üyeleri, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala ve firariler eski CIA danışmanı Henri Barkey ile Can Dündar'ın da aralarında bulunduğu 52 sanığın, "15 Temmuz darbe girişimi" ve "Gezi Parkı olayları"na ilişkin iddialar kapsamında yargılanmalarına...
Can Dündar - 08.10.2021
15 Temmuz darbe girişimi ve Gezi Parkı olaylarına ilişkin 52 sanıklı davada dosyaların ayrılması talebine ret
Beşiktaş taraftar grubu Çarşı üyeleri, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala ve firariler eski CIA danışmanı Henri Barkey ile Can Dündar'ın da aralarında bulunduğu 52 sanığın, "15 Temmuz darbe girişimi" ve "Gezi Parkı olayları"na ilişkin iddialar kapsamında yargılandığı...
Can Dündar - 08.10.2021
Birleştirilen Gezi Parkı ve Çarşı davasının ilk duruşması başladı
YENİDEN görülmeye başlanan Gezi Parkı eylemleri ile ilgili aralarında Osman Kavala, Can Dündar'ın da olduğu 17 sanıklı dava ile Çarşı taraftar grubundan 35 sanığın bulunduğu davanın birleştirilmesi sonrasındaki ilk duruşma başladı.
Can Dündar - 08.10.2021
Son dakika haberi... Gezi Parkı ve Çarşı davasının birleşmesi sonrasındaki ilk duruşma bugün görülecek
Gelen son dakika haberlerine göre YARGITAY'ın bozduğu 35 sanıklı Çarşı davası ile İstinaf Mahkemesi'nce bozulan Osman Kavala, Can Dündar ve Mehmet Ali Alabora'nın da arasında bulunduğu 17 sanıklı Gezi ana davasının birleştirilmesinin ardından ilk duruşma bugün görülecek.
Can Dündar - 06.10.2021
İSTANBUL-CAN DÜNDAR'IN MİT TIR'LARI DAVASI: CUMHURBAŞKANI AVUKATININ DAVAYA KATILMA TALEBİ KABUL EDİLDİ
MİT TIR'ları davasından ayrılan dosyası kapsamında yargılanan Can Dündar'ın davasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatının katılma talebi kabul edildi.
Can Dündar - 30.07.2021
"Gezi Parkı" ve "darbe girişimi" davalarıyla Çarşı grubu davasının birleştirilmesine muvafakat verildi
Beşiktaş taraftar grubu Çarşı üyelerinin de aralarında bulunduğu 35 sanığın yargılamasını yapan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, "15 Temmuz darbe girişimi" ve "Gezi Parkı olaylarına" ilişkin Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala ve firariler eski CIA danışmanı Henri Barkey ile Can Dündar'ın da aralarında bulunduğu 17 sanığın İstanbul 30.
Can Dündar - 30.07.2021
Çarşı ve Gezi davalarının birleştirilmesine onay verildi
YARGITAY'ın beraat kararlarını bozmasının ardından Gezi Parkı olaylarına ilişkin Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı üyelerinin de aralarında bulunduğu 35 sanığın yargılandığı davanın, Osman Kavala, Can Dündar ve Mehmet Ali Alabora'nın sanıkları arasında bulunduğu Gezi Parkı ana...
Can Dündar - 08.06.2021
Son dakika haberleri | "MİT tırlarının durdurulması" davasında dosyası ayrılan Can Dündar hakkında yakalama kararı
Son dakika gelişmesine göre MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada bir müşteki yönünden dosyası ayrılan firari sanık Can Dündar hakkında, iade işlemleri konusunda iade talepnamesi ve kırmızı bülten çıkarılmasına dair işlemlerin yapılmasına karar verildi.
Can Dündar - 08.06.2021
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin dava dosyasından ayrılan başka bir davada firari sanık Can Dündar hakkında...
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin dava dosyasından ayrılan başka bir davada firari sanık Can Dündar hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına karar verdi.
Can Dündar - 16.05.2021
Haftanın tarihine bakış
2017- Türkiye'de hakkında yakalama kararı bulunan eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a, Almanya'da Gustav Heinemann Ödülü verildi.
Can Dündar - 02.05.2021
Haftanın tarihine bakış
2016- MİT'e ait yardım tırlarının durdurulması olayına ilişkin, gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara gazetede yer verdikleri gerekçesiyle yargılandıkları davada Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a "devletin gizli kalması gereken bilgilerini açıklama" suçundan 5 yıl 10 ay, Erdem Gül'e ise aynı suçtan 5 yıl hapis cezası verildi.
Can Dündar - 28.04.2021
Gezi Parkı davasında 7 firari sanığın dosyası beraat hükümleri bozulan 9 sanığın dosyasıyla birleştirildi
Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin Can Dündar, Mehmet Ali Alabora ve Ayşe Pınar Alabora'nın da aralarında bulunduğu 7 firari sanığın dava dosyası, haklarında verilen beraat hükümleri bozulan Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 9 sanığın...
Can Dündar - 28.04.2021
Son dakika haberleri! Gezi Parkı Davası'nda birleştirme kararı; Can Dündar ile birlikte 7 firari sanık ana davada yargılanacak
Gelen son dakika haberlerine göre GEZİ Parkı Davası'nın firari sanıkları Can Dündar, Mehmet Ali Alabora ve Ayşe Pınar Alabora'nın da aralarında bulunduğu 7 sanıklı davanın, Osman Kavala'nın da içinde bulunduğu ana dava dosyasıyla birleştirilmesine karar verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Can Dündar Haberleri | Can Dündar Kimdir - Haberler - Can Dündar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Can Dündar kimdir, hayatı ve biyografisi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır'da Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 06:14:24. #1.15#

title