CAN DÜNDAR HABERLERİ

Can Dündar haber, Can Dündar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Can Dündar

Can Dündar

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 16.6.1961 - ...

Can Dündar Kimdir ?

Can Dündar (d. 16 Haziran 1961, Ankara), Türk araştırmacı, gazeteci, televizyoncu ve belgesel yapımcısı. Ali Rıza ve Öznur Dündar çiftinin tek çocuğu olarak doğdu.İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1982'de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Can Dündar - 14.10.2020
Son dakika haberleri! Can Dündar hakkında 35 yıla kadar hapis istemi
Son dakika haberleri... MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada cumhuriyet savcısı, firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında "siyasal veya askeri casusluk" ile "terör örgütüne yardım etmek" suçlarından 22 yıl 6 aydan 35 yıla kadar hapis cezası istedi.
Can Dündar - 14.10.2020
Can Dündar hakkında 35 yıla kadar hapis istemi
MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada cumhuriyet savcısı, firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında "siyasal veya askeri casusluk" ile "terör örgütüne yardım etmek" suçlarından 22 yıl 6 aydan 35 yıla kadar hapis cezası istedi.
Can Dündar - 14.10.2020
CAN DÜNDAR'A 35 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ
MİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtay'ca bozulan Can Dündar'ın yargılandığı davada, savcı mütalaasını açıkladı.
Can Dündar - 14.10.2020
Can Dündar'a 35 yıla kadar hapis istemi
MİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtay'ca bozulan Can Dündar'ın yargılandığı davada, savcı mütalaasını açıkladı.
Can Dündar - 14.10.2020
MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin yargılanan firari sanık Can Dündar'ın 35 yıla kadar hapsi...
MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin yargılanan firari sanık Can Dündar'ın 35 yıla kadar hapsi istendi.
Can Dündar - 14.10.2020
Son Dakika | GÜNDEM / 14 Ekim 2020
(Ankara/09.30) 2- İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinde, firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin yargılanması sürdürülecek.
Can Dündar - 13.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 14 Ekim 2020
(Ankara/09.30) 2- İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinde, firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin yargılanmasına devam edilecek.
Can Dündar - 13.10.2020
AYM'nin Enis Berberoğlu hakkında verdiği yeniden yargılama kararı reddedildi
Olayın Geçmişi İstanbul CHP eski milletvekili Enis Berberoğlu, MİT Tırları'nın durdurulması görüntülerini Can Dündar'a verdiği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis ile cezalandırılmıştı.
Can Dündar - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2018- Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında açılan ve karara bağlanan davada firari oldukları için dosyaları ayrılan eski genel yayın yönetmeni Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına hükmedildi.
Can Dündar - 8.10.2020
Osman Kavala ve Henri Barkey hakkında hazırlanan iddianameden detaylar (2)
Firari Can Dündar ile yaptığı görüşmeler Sanık Osman Kavala'nın, el konulan cep telefonunda bulunan "chat-470" isimli dosya içeriğinde, casusluk suçundan hüküm giyen firari Can Dündar ile WhatsApp programı üzerinden yaptığı görüşmelerin yer aldığına işaret edilen iddianamede, bu görüşme içeriklerine göre sanığın, Avrupa'ya seyahat ettiği dönemlerde, devletin gizli kalması gereken bilgilerini casusluk maksadıyla temin etme suçundan hüküm giyen ve halen firari olarak Almanya'da bulunan Can Dündar ile sık sık yüz yüze görüştüğünün anlaşıldığı belirtildi.
Can Dündar - 7.10.2020
Son dakika! CAN DÜNDAR'IN EL KONULMA KARARI VERİLEN ÇENGELKÖY'DEKİ EVİ GÖRÜNTÜLENDİ
Son dakika gelişmesine göre Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR / MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, mahkeme tarafından Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkul mal varlıklarına ile banka hesaplarına el konulmasına karar verildi.
Can Dündar - 7.10.2020
(Ek görüntüyle) CAN DÜNDAR'IN MAL VARLIKLARINA EL KONULMA KARARI
İSTANBUL 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkullerine ve banka hesaplarının tamamına el konulmasına karar verdi.
Can Dündar - 7.10.2020
Kaçak Can Dündar'ın mallarına el konulacak
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, MİT tırlarının durdurulması davasında Can Dündar'ın kaçak sayılmasına ve kendisine ait gayrimenkullere el konulmasına karar verdi.
Can Dündar - 7.10.2020
CAN DÜNDAR'IN MAL VARLIKLARINA EL KONULMA KARARI
İSTANBUL 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkullerine ve banka hesaplarının tamamına el konulmasına karar verdi.
Can Dündar - 7.10.2020
Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulma kararı
İSTANBUL 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkullerine ve banka hesaplarının tamamına el konulmasına karar verdi.
Can Dündar - 7.10.2020
Son Dakika | CAN DÜNDAR'IN MAL VARLIKLARINA EL KONULMA KARARI (1)
Son dakika gündem haberine göre İSTANBUL 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar'ın menkul ve gayri menkullerine ve banka hesaplarının tamamına el konulmasına karar verdi.
Can Dündar - 7.10.2020
Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulma kararı (1)
İSTANBUL 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar'ın menkul ve gayri menkullerine ve banka hesaplarının tamamına el konulmasına karar verdi.
Can Dündar - 7.10.2020
MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, firari sanık Can Dündar'ın mal varlıklarına el...
MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, firari sanık Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulmasına karar verildi.
Can Dündar - 24.9.2020
İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı (3)
"Huzur içerisinde yaşamayı savunan taraf biziz" AYM'nin aldığı bir kararı eleştirmenin suç olmadığını söyleyen Soylu, "Herkesin özgürlüğünü savunurken, benim özgürlüğüme halel getirmek herhalde doğru bir şey değil. Can Dündar'ı kim saldı, ne yapıyor şimdi? Ne kadar Türkiye karşıtı varsa hepsinin şemsiyesini yapmaya çalışıyor, hepsiyle beraber iş birliği yapmaya çalışıyor.
Can Dündar - 23.9.2020
İçişleri Bakanı Soylu: "15 Temmuz'da bu Anayasa yok muydu?
İçişleri Bakanı Soylu: "15 Temmuz'da bu Anayasa yok muydu? Nasıl darbe yaptılar? Daha yeni Şırnak Adliyesi'nde bomba yakalandı. Karlov'u kim öldürdü? FETÖ'cü polis öldürdü. Bütün bunlar varken biz devlete adam alırken kılı kırk yarmayalım mı? AYM'nin aldığı bir kararı eleştirmek benim hakkım. Bir de Can Dündar var.
Can Dündar - 17.9.2020
Firari sanık Can Dündar, 15 gün içinde mahkemeye gelmezse "kaçak" sayılacak
MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin yargılanan firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında, 15 gün içinde mahkemeye gelmemesi durumunda "kaçak" sayılacağı ve mal varlığına el konulacağına yönelik karar alındı.
Can Dündar - 17.9.2020
Son dakika haberi... MİT TIR'ları görüntülerinin yayınlanması davasında Can Dündar için kaçak sayılma süreci başlatıldı
Son dakika gündem haberi: MİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtay tarafından bozulan Can Dündar'ın yargılandığı davaya devam edildi.
Can Dündar - 15.9.2020
Enis Berberoğlu'nun bireysel başvurusu Anayasa Mahkemesi gündeminde
Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, durdurulan MİT tırları görüntülerini eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a verdiği iddiasıyla yargılandığı davada 5 yıl 10 ay hapis cezası alan Enis Berberoğlu'nun bireysel başvurusunu 17 Eylül'deki gündem toplantısında ele alacak.
Can Dündar - 14.9.2020
Son dakika haber | AYM, Berberoğlu'nun dosyasını 17 Eylül'de görüşecek
AYM Genel Kurulu, Enis Berberoğlu'nun bireysel başvurusunu 17 Eylül Perşembe günü yapacağı toplantının gündemine aldı. Berberoğlu başvurusunda, dokunulmazlık hakkını yeniden kazanan bir milletvekili hakkında yargılamaya devam edilmesi ve tutukluluğun sürdürülmesi nedeniyle seçilme ve siyasi faaliyette bulunma hakkı ile kişi hürriyeti ve güvenliği hakkının, iddia tanığının duruşmada hazır edilmemesi nedeniyle de tanık sorgulama hakkının ihlal edildiğini öne sürmüştü. AYM Genel Kurulu, 23 Temmuz'da Berberoğlu'nun başvurusunu gündemine almış, bir üyenin dosyayla ilgili hazırlıklarını tamamlayamaması nedeniyle görüşmeyi iç tüzük gereği ertelemek durumunda kalmıştı.Berberoğlu, durdurulan MİT TIR'ları görüntülerini eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a verdiği iddiasıyla yargılandığı davada, 'siyasi ve askeri casusluk maksadıyla devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından gizli kalması gereken bilgilerini açıklama' suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Can Dündar Haberleri | Can Dündar Kimdir - Haberler - Can Dündar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Can Dündar kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Grup Başkanvekili Akçay: Berberoğlu hadisesinde asıl yargılanması gereken kişi Kılıçdaro
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 12:02:36. #1.14#
title