Emrullah Akpunar Haberleri

Emrullah Akpunar haber, Emrullah Akpunar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emrullah Akpunar - 09.08.2019
Kurban pazarlarındaki fiyatlardan üretici de tüketici de memnun
"Fiyatlar 2-3 yıldır aynı" Erzurum Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Emrullah Akpunar da hayvan pazarlarında şu an itibariyle herhangi bir sorun yaşanmadığını, durumun bayrama kadar daha iyi olacağını düşündüklerini anlattı.
Emrullah Akpunar - 31.03.2019
Erzurum'un Aziziye İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Muhammed Cevdet Orhan 15 bin 138, bağımsız aday Emrullah Akpunar 5 bin 31, İYİ Parti adayı Ahmet Resuloğlu 3 bin 697 oy aldı.
Emrullah Akpunar - 03.02.2019
Bağımsız Aday Akpunar: "Aziziye'nin Diriliş Günü 31 Mart"
Bağımsız aday Emrullah Akpunar, "Seçmenlerimden isteğim başta Ilıca olmak üzere Aziziye ilçemiz.
Emrullah Akpunar - 03.10.2018
Erzurum, Canlı Hayvan Fiyatının Belirlendiği Tek Yer Olacak"
Temel atma törenine, Aziziye Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Başkanı Emrullah Akpunar ve vatandaşlar katıldı.
Emrullah Akpunar - 24.02.2016
Erzurum'da Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Toplantısı
Birlik Başkanı Emrullah Akpunar, toplantıda yaptığı konuşmada, kentte var olan sorunların süreç içerisinde çözüleceğini belirtti.
Emrullah Akpunar - 05.02.2014
Erzurum'da Bilgilendirme Toplantısı Düzenlenecek
Birliğin başkanı Emrullah Akpunar, birliğin merkez binasında basın toplantısı düzenleyerek, hayvancılık faaliyetlerini değerlendireceklerini bildirdi.
Emrullah Akpunar - 04.07.2011
26 Milyon Liralık Stadyumda Pancarcı Kongresi
Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları'nın açılış ve kapanış törenleri için 26 milyon 240 bin lira harcanarak yenilenen Erzurum Stadyumu, Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin 58'inci kongresine ev sahipliği yaptı. 6 bine yakın üyenin katıldığı ve üç adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulda, Emniyet Müdürlüğü geniş güvenlik önlemi aldı. Pancar Ekicileri Kooperatifi'ne üye yaklaşık 12 bin üyenin Yeni Erzurum Stadında yaptığı genel kurula yoğun ilgi oldu. Başkanlık için adaylıklarını açıklayan Aslan Sertoğlu, Hakkı Yağanoğlu ve Necmettin Aydın'ın niçin aday olduklarını açıklamaları ve yapacağı çalışmalarla ilgili bilgilendirmenin ardından seçimlere geçildi. Tribünlere konulan şeffat sandıklarda izdihamı önlemek için çok sayıda polisin görev aldığı stadyumda üyeler kuyruğa girerek oy kullandı. Seçime katılan 5 bin 913 üyeden 2 bin 524'ünün oyunu alan Hakkı Yağanoğlu, 4 yıllığına kooperatifin başkanı seçildi. Diğer başkan adayı Aslan Sertoğlu 2 bin 506 oy alırken, Necdet Aydın'a ise 860 oy çıktı. Sayımda 23 üyenin oyu da geçersiz sayıldı. Erzurum Pancar Ekicileri Kooperati'fini 4 yıl süreyle yönetecek olan Hakkı Yağanoğlu'nun yönetim kurulu Hayati Çakıcı, Osman Belli, Emrullah Akpunar ve Nurettin Aydın'dan oluştu.
Emrullah Akpunar - 06.05.2011
"Doğrudan Gelir Desteği Araziye Değil, Ürüne Verilmeli"
Erzurum İl Genel Meclisi Üyesi Emrullah Akpunar, Erzurum'da sulama birliklerinin sorunlarından birinin de çiftçi gelirleri olduğunu belirttti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emrullah Akpunar Haberleri | Emrullah Akpunar Kimdir - Haberler - Emrullah Akpunar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emrullah Akpunar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurban pazarlarındaki fiyatlardan üretici de tüketici de memnun.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 11:04:13. #1.14#

title