Haberler

Türkiye'de Islak Mendili Bulan İş Adamı Salihli'de Tecrübelerini Anlattı

Ekonomi Haberleri

Türkiye’de ıslak mendili bulan kişi olarak bilinen işadamı Ataman Özbay, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) tarafından düzenlenen "Geleceğine Işık Tut" konulu konferansa katılarak, genç iş adamlarına tecrübelerini anlattı.

Türkiye'de ıslak mendili bulan kişi olarak bilinen işadamı Ataman Özbay, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) tarafından düzenlenen "Geleceğine Işık Tut" konulu konferansa katılarak, genç iş adamlarına tecrübelerini anlattı.

Sardes Konferans Salonu'nda gerçekleştiren ve STSO Başkanı İbrahim Yüksel, Sosyal Hizmetler Müdürü Alim Yavuz ile davetlilerin katıldığı seminerde, Türkiye'de ıslak mendili bulan kişi olarak bilinen işadamı Ataman Özbay "Girişimcilik ve liderlik", Eğitmen Cengiz Yozbatıran "Kendi hayatınızın lideri olun" ve Eğitmen Kemal Güner "Sınırları Aşmak" konularında bilgiler aktardı. Eczacı Ataman Özbay, girişimcilik kariyerini kendi hayatından verdiği örneklerle anlatırken, hayatta başarılı olmak için doğru kararlar vermek gerektiğini ifade etti. Konuşması boyunca dürüstlük, girişimcilik ve mücadele ruhundan bahseden Özbay, "Başarının sırrı doğru kararlar almaktır, doğru kararların sırrı tecrübelerdir, tecrübelerin sırrı ise yanlış kararlardır. Eğer inancınız ve hedefiniz varsa hayatta her şeyi başarmak mümkündür" dedi.

Girişimci olun çağrısında bulunan Özbay, "Eğer girişimci olursanız, o kadar zengin olursunuz" dedi. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

İbrahim Yüksel Salihli Türkiye Tut Ekonomi Haberler

title