Haberler

Cansu Çavuşoğlu: "Müzik, Çocukların Becerilerini Geliştirmesine ve Yaratıcılığının Artmasına Destek Oluyor"

Güncelleme:

Çocuk gelişim markası Gymboree Play & Music, İzmir'deki yeni şubesini açmaya hazırlanıyor. 0-5 yaş arası çocuklara yönelik ebeveynli oyun ve anaokulu programları sunan marka, patentli ve ödüllü ekipmanlarıyla İzmirli ailelerle buluşacak. Gymboree İzmir Kurucusu Cansu Çavuşoğlu, çocukların gelişim yolculuğuna katkıda bulunacak bu yeni şubenin açılışından büyük heyecan duyduklarını belirtti.

Dünyaca ünlü çocuk gelişim markası Gymboree Play & Music, İzmir'deki yeni şubesinin kapılarını açmaya hazırlanıyor. Çocuk gelişimi alanında, 0-5 yaş arası çocuklara yönelik benzersiz ebeveynli oyun ve anaokulu programları sunan Gymboree Play & Music, patentli ve ödüllü ekipmanları ile İzmirli ailelerle buluşacak.

Gymboree İzmir Kurucusu Cansu Çavuşoğlu, çocukların gelişim yolculuğuna katkıda bulunacak bu yeni şubenin açılışından büyük heyecan duyduklarını belirtti.

Çavuşoğlu, "Gymboree Play & Music olarak, çocukların fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyen programlarımız ile İzmir'deki ailelerin hayatına dokunacağız. Tüm ders içeriklerimiz Amerika'daki çocuk gelişimi uzmanı Zero To Three Vakfı ile işbirliği içinde oluşturuluyor. Bu anlamda kaliteli ve güvenli bir öğrenme ortamı sunuyoruz. Uzman eğitmenler eşliğinde sunulan geniş yelpazede oyun ve müzik aktiviteleriyle, çocukların erken yaşta öğrenme ve keşfetme süreçlerini en üst düzeye çıkarmak en büyük hedefimiz'' dedi.

Gymboree Play & Music 0-5 yaş arası patentli programlarıyla çocukların gelişimlerine katkı sağlıyor. 2,5 yaşına kadar ebeveyn katılımlı, 3 yaş ve sonrası için okul öncesi hazırlık programı içeren Gymboree Play & Music, Güzelbahçe'de hizmet vermeye hazırlanıyor.

Anne-baba veya bakım vereniyle, çocukların kaliteli zaman geçirmesini ve çocuk-ebeveyn ilişkisini güçlendirmeyi amaçlıyor. İzmir şube temsilcisi Cansu Çavuşoğlu, eğitimlerin içeriği hakkında bilgi vererek şunları söyledi:

"Tüm merkezlerde olduğu gibi İzmir şubemizde de her ay grubuna uygun; Play&Learn, Art, Music, English temelli Mini Pre-School Steps, Pre-School Steps ve School Skillsprogramlarımız bulunuyor. Her biri bilimsel temellere dayanan programlar, çocukların problem çözme becerilerini geliştirmelerine, yaratıcılıklarını artırmalarına ve sosyal becerilerini güçlendirmelerine yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, hem aktivite hem eğlence içerikli unutulmaz doğum günü organizasyonları da gerçekleştiriyoruz.''

Gymboree Play & Music İzmir, çocukların eğlenirken öğrenmelerini ve gelişmelerini sağlayacak benzersiz bir ortam sunuyor. İzmir'de çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda yeni bir çağ başlatacak olan bu yeni şube, tüm aileleri kapılarını açmaya davet ediyor.

Kaynak: Bültenler / Eğitim
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' eylemi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde "SMA" eylemi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Allah bana yeter'den daha güzel cümle var mı?

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Allah bana yeter'den daha güzel cümle var mı?

Kırklareli'ni dolu yağışı vurdu! Ortalık savaş alanına döndü

Kırklareli'ni dolu yağışı vurdu! Ortalık savaş alanına döndü

Bakmadan Geçme

15 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! MasterChef Battal Kaan kimdir? 2024 MasterChef Battal Kaan kaç yaşında, nereli? Almanya İskoçya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya İskoçya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Eray Erkan kimdir? 2024 MasterChef Eray Erkan kaç yaşında, nereli? 17 Haziran Pazartesi 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 17 Haziran burç yorumları nedir? 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz Köprüsü) SMA olayı ne, SMA eylemi yapan kim? MasterChef Yıldız kimdir? 2024 MasterChef Yıldız kaç yaşında, nereli? MasterChef Betül kimdir? 2024 MasterChef Betül kaç yaşında, nereli? 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğe açıldı mı? Boğaz köprüsü kapalı mı? Boğaz köprüsü neden kapandı, ne zaman açılacak? 15 Temmuz Şehitler Köprüsü neden kapatıldı, ne zaman açılacak? Köprü açıldı mı, niye kapandı? MasterChef Onur kimdir? 2024 MasterChef Onur Üresin kaç yaşında, nereli?
Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title