Duru'nun Beren Saat'li Kampanyası 'Mutluluk Veriyor'

Duru'nun Beren Saat'li Kampanyası 'Mutluluk Veriyor'

Türkiye duş jeli pazarının büyüyen markası Duru, yeni Duru Perfume duş jeli serisini tanıttığı reklam kampanyasında da tercihini Beren Saat'ten yana kullandı.

Duru'nun Beren Saat'li Kampanyası 'Mutluluk Veriyor'

"Duru Perfume Duş Jeli ile Her Duşta Hayata Gülümse"

TÜRKİYE'NİN en güçlü kişisel temizlik markalarından Duru'nun Beren Saat'li yeni reklam kampanyası büyük ilgi görürken, kampanyanın kamera arkasında da birbirinden renkli sahneler yaşandı. Kampanyanın yüzü olarak seçilen Beren Saat reklam filminde, yoğun ve yorucu bir günün ardından Duru Duş Jeli ile hayat enerjisini ve neşesini nasıl geri kazandığını anlatıyor..

Yeni reklam filminde yoğun günlük temposu nedeniyle enerjisi düşen Beren Saat, yeni Duru Perfume duş jeli sayesinde tüm yorgunluğunu atıyor, keyifli ve neşeli haline geri dönüyor. Reklam filminde Beren Saat'in enerjisi düştüğünde etrafındaki renklerin kararıp solduğunu, yeni Duru Perfume Lotus Özlü duş jeli kullanması ile birlikte dünyasının aydınlandığını ve tekrar renklendiğini görüyoruz. Tazeleyen ve canlandıran bir Duru duşunun ardından Beren Saat artık kırmızı halıda yürümeye hazır.

Reklam çekimi İstanbul'da 2 gün boyunca 4 farklı mekanda gerçekleştirildi, 80 kişilik bir ekiple yaklaşık 35 saat çalışıldı. Beren Saat'in ve ekibin pozitif enerjisi sayesinde son derece eğlenceli ve renkli geçen çekimde Beren Saat 3 farklı kostüm değiştirdi. Kostümler modacı Özgür Masur tarafından hazırlandı.

Reklam filminin yönetmenliğini ise bir önceki filmde olduğu gibi dünyaca ünlü yönetmen Marco Pinesi üstlendi. Pinesi, Beren Saat ile çalışmanın çok keyifli olduğunu vurgularken, Türkiye'nin en güzel yüzlerinden biri olarak kabul edilen Beren Saat de, "İki gün süren çekimlerin her dakikasından büyük zevk aldım; ekiple birlikte eğlendim ve ortaya muhteşem bir kampanya çıktı" dedi.


Kampanya hakkında ayrıntılar:

Kampanyanın en önemli ayağını oluşturan reklam filmi haziran ayında TV'lerde yayınlanmaya başladı.
Kampanya birçok mecrada güçlü bir şekilde destekleniyor.
Dijital ve sosyal medyada etkin bir kullanım alanı oluşturuldu.
Duru Facebook sayfasını takip eden tüketicileri, bir çok sürpriz bekliyor.
"Duru Perfume Duş Jeli ile Her Duşta Hayata Gülümse" sloganının ardında, pozitif olmak, hayatı yakalamak, günün stresinden ve yorgunluğundan arınarak canlı ve pozitif olabilmek için duş almanın gerekliliği mesajı var.
Reklam filminde yoğun günlük temposu nedeniyle enerjisi düşen Beren Saat, yeni Duru Perfume duş jeli sayesinde tüm yorgunluğunu atıyor, keyifli ve neşeli haline geri dönüyor. Reklam filminde Beren Saat'in enerjisi düştüğünde etrafındaki renklerin kararıp solduğunu, yeni Duru Perfume Lotus Özlü duş jeli kullanması ile birlikte dünyasının aydınlandığını ve tekrar renklendiğini görüyoruz. Tazeleyen ve canlandıran bir Duru duşunun ardından Beren Saat artık kırmızı halıda yürümeye hazır.


Önceki kampanya sonuçları başarılı

Kampanya konusunda bilgi veren Evyap A.Ş. Pazarlama Direktörü Burç Üstün; "Bir önceki kampanyamız iş sonuçları açısından başarılı oldu; Duru duş jelleri pazardan iki kat daha hızlı büyüdü. Bu kampanyanın da benzer bir başarı getireceğinden eminiz." dedi.

Kaynak: Bültenler