Haberi Paylaş

Ülke bu olayla çalkalanıyor! Kadın olarak girdiği evde 14 yaşındaki kız çocuğunu hamile bıraktı

Dünya Haberleri

İngiltere, 14 yaşındaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girip onu hamile bırakan trans kadın olayıyla çalkalanıyor. Çocuğunun ailesinin 2020'de durumdan şüphelenerek polise bildirdiği olayda Danielle Rose-Gemini, bir aile dostunun evinde kaldığı sırada küçük kıza cinsel istismarda bulundu. Olayın yaşandığı sırada kendisini trans kadın olarak tanıtan Gemini, dört kez bir çocukla cinsel ilişkiye girmek ve tecavüz etmekle suçlandı. Gemini ise suçlamaları reddetti.

İngiltere'de 14 yaşındaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girip hamile bırakan trans kadın ülkenin gündemine oturdu. Polis kayıtlarına ismi Danielle Rose-Gemini olarak geçen trans kadının istismarına uğrayan kız çocuğunun ailesi Ekim 2020'de durumdan şüphelendi. Gemini'nin sık sık kurbanın evinde kalan bir aile dostu olduğu belirtildi. Kız çocuğu cinsel istismara uğradığını ilk başta reddetse de yaşadıklarını Haziran 2022'de polise anlattı.

BBC'nin aktardığına göre, Hinckley'deki Willowbank Road'da oturan sanık polisteki ifadesinin ardından dört kez bir çocukla cinsel ilişkiye girmekle ve tecavüz etmekle suçlandı.

Mahkeme jürisi, Gemini'nin cinsel ilişki konusunda suçlu olduğuna karar verdi. Gemini, tecavüz konusunda suçsuz bulundu. Leicester Kraliyet Mahkemesi, trans kadını dokuz buçuk yıl hapis cezasına çarptırdı.

Suçların işlendiği sırada kendisini 25 yaşında trans kadın olarak tanımlayan Gemini, asıl kurbanın kendisinin olduğunu söyledi. Gemini, tutuklandıktan sonra da kendisini herhangi bir cinsel kimlikle tanımlayamadı.

Ülke bu olayla çalkalanıyor! Kadın olarak girdiği evde 14 yaşındaki kız çocuğunu hamile bıraktı

Soruşturma memuru Det Con Sarah Le Boutillier, "Görüşmelerimiz boyunca Gemini herhangi bir yanlışlık olduğunu kabul etmeyi reddetti ve aslında kurban olduklarını iddia etti. Gemini'nin, kurbanın savunmasızlığını kendi çıkarları için kullandı ve yalnızca kurbanı değil, aynı zamanda Gemini'nin gerçek bir arkadaş olduğuna inanan ailesini de istismar etti" dedi.

Le Boutillier, "Bu karmaşık ve uzun bir soruşturmaydı; ilk ihbar polise iki yılı aşkın bir süre önce yapılmıştı. Kurbanın ailesi, onun ilk açıklamalarını kabul etmeyi reddetti ve endişelerinde ısrar ettiler. Kurbanın sonunda başından geçenler hakkında konuşma cesaretini bulması ve onun bir kurban olduğunu ve Gemini'nin davranışlarının bir arkadaşın davranışları olmadığını anlaması bizi memnun etti."

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Dünya

Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

haksız mıyım:

e ne sandınız yani. bu translar kendilerini rezil ediyor sadece. hala erkekler biyolojik olarak. ve erkeksi duyguları var .sadece psikolojileri alt üst diye oradan oraya savrulup duruyorlar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title