Haberler

Putin'e küfreden Biden'a Moskova'dan yanıt: Putin'i rahatsız etmez ancak ABD için utanç verici

Güncelleme:

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, "Manyak o... ç..u" şeklinde küfreden ABD Başkanı Joe Biden'a Moskova'dan yanıt geldi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, "ABD Başkanı'nın bu tür küstahça açıklamaları, başka bir devletin başkanını özellikle de Putin'i rahatsız etmez ancak bu, ABD için utanç verici." ifadelerini kullanırken,Rusya Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitriy Medvedev de Biden için, "moruk" ve "bunamış" dedi.

BIDEN'DAN PUTİN'E KÜFÜR: MANYAK O...Ç.U

ABD Başkanı Joe Biden, seçim kampanyası konuşmasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ağır sözler kullandı. Putin'e küfreden Biden, "Manyak o... ç..u" ifadesini kullandı. Putin'in nükleer çatışma endişesine neden olduğunu belirten Biden, eski ABD Başkanı Trump'ı da sessizlik kalmakla suçladı.

Putin'e küfreden Biden'a Moskova'dan yanıt: Putin'i rahatsız etmez ancak ABD için utanç vericiABD Başkanı Joe Biden

RUSYA'DAN YANIT GECİKMEDİ

Biden'ın sözlerine Rusya'dan yanıt geldi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD Başkanı Joe Biden'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yönelik küfür içerikli açıklamalarının "küstahça" ve "utanç verici" olduğunu söyledi.

Putin'e küfreden Biden'a Moskova'dan yanıt: Putin'i rahatsız etmez ancak ABD için utanç vericiRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin

"ABD İÇİN UTANÇ VERİCİ"

Peskov, Rus devlet kanalı Rossiya-1'e yaptığı açıklamada, "ABD Başkanı'nın bu tür küstahça açıklamaları, başka bir devletin başkanını özellikle de Putin'i rahatsız etmez ancak bu, ABD için utanç verici. Böyle bir ülkenin başkanı böyle bir dil kullanıyorsa, bunun utanç verici olması gerekiyor. Biden, iç siyasi çıkarlar uğruna Hollywood kovboy tarzı davranışlar sergiliyor" ifadelerini kullandı.

Putin'e küfreden Biden'a Moskova'dan yanıt: Putin'i rahatsız etmez ancak ABD için utanç vericiKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov

"MORUK VE BUNAMIŞ"

Rusya Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitriy Medvedev de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "ABD Başkanı'nın söylediğinin tam aksine iklim değil, Biden gibi bunamış ve Rusya'ya karşı savaş başlatmak isteyen, işe yaramayan moruklar varoluşsal tehdit oluşturuyor" dedi.

Putin'e küfreden Biden'a Moskova'dan yanıt: Putin'i rahatsız etmez ancak ABD için utanç vericiRusya Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitriy Medvedev

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Dünya

Vladimir Putin Joe Biden Uluslararası İlişkiler Dünya Güncel Haberler

500

Yorumlar (14)

Ata Gök:

ikisi de birbirleri için söyledikleri hakkında haklılar , öyleler

30
2
yanıtYanıtla
habar mabar:

kayıkcı kavgasımı ne

yanıt0
yanıt0
Alkurt:

Dünyayi insanlari atese atmayin yeter, BIZ sizin dalasmalarinizi anlariz

22
3
yanıtYanıtla
Yorumcu Davut :

abd ve rusya iki süper güç olarak birbirinizle savaşsanız ne güzel olur. kendi topraklarınızda, kendi askerlerinizle..

12
0
yanıtYanıtla
İbrahim Hilmi:

O küfürler, Bebek katili İsrail'i destekleyenlere daha çok yakışır...

7
0
yanıtYanıtla
er ak:

bu katillere gemi gemi mal tasiyanlari ve katil destekcisi amerika kanada ya tum altin magdenlerimizi satanlari da unutmamak lazim

yanıt3
yanıt0
Mldhat Caglar:

Putin senden daha sereflidir amerikanin namerdi

5
1
yanıtYanıtla
Hacı Şembeki:

Sokak serseri mı ,mafya bozuntusu mu Abd nin başındaki...Dünyaya yön veren ülkelerin başındaki liderleri böyleyse vatandaşını düşünemiyorum....Dünya iyiye gitmiyor..

5
0
yanıtYanıtla
Yusuf ODEMIS:

Günaydın

yanıt0
yanıt1
I Bor :

Sayın Putin haklı beyler

1
1
yanıtYanıtla
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title