Haberi Paylaş

Oğlunu yarı çıplak garsonların çalıştığı restorana götüren baba, şimdi kara kara düşünüyor

Dünya Haberleri

İngiltere'de Paul Edwards adındaki bir adam, dokuz yaşındaki oğlunu okuldaki başarısını kutlamak için kadın garsonların yarı çıplak bir şekilde hizmet ettikleri restorana götürdü. Güzel vakit geçirdiklerini belirten baba, oğlunun şimdi her hafta oraya gitmek istediğini söyledi.

İngiltere'nin Liverpool kentinde Paul Edwards isimli 36 yaşındaki baba, okul derslerinde başarılı olan dokuz yaşındaki oğlunu yeni açılan bir restorana götürdü.

Kadın garsonların yarı çıplak bir şekilde hizmet ettiği restorana giden baba oğul, güzel vakit geçirdiklerini kaydetti. Öyle ki baba, oğlunun her hafta kendisini restorana götürmesini istediğini söyledi.

Oğlunu yarı çıplak garsonların çalıştığı restorana götüren baba, şimdi kara kara düşünüyor

Babanın oğlunu kadın garsonların uygunsuz bir şekilde çalıştığı restorana götürmesi ülkede farklı tepkilere sebep oldu. Restoran çalışanlarının kendilerine çok iyi hizmet ettiklerini, oğlunun da mekanı çok beğendiğini söyleyen baba, oğlunun mekanda çektiği fotoğrafları da Twitter hesabından paylaştı.

Babanın paylaşıma, bazı Twitter kullanıcıları "mükemmel baba" yorumunu yaparken bazı kullanıcılar ise garsonların uygunsuz bir şekilde giyiniyor olmalarının çocukta travma oluşturacağını ve ileride ciddi bir depresyon yaşamasına sebep olacağını söyledi.

Haberler.com - Dünya

Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

Batman Malatya:

Ahlaktan, etikten yoksun bir baba profili böyle baba düşman başına.

İsmail AYAYDIN:

Edep edep edep yahu

YİGİT TÜRKALP:

biz buna ''eşeğin aklına karpuz kabuğunu sokmak'' deriz

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title