Haberi Paylaş

Kendisini reddeden kadına 2 milyon dolarlık tazminat davası açtı! Gerekçesi de olay kadar garip

Dünya Haberleri

Kendisini reddeden kadına 2 milyon dolarlık tazminat davası açtı! Gerekçesi de olay kadar garip

Singapur'da K. Kawshigan isimli adam, hoşlandığı kadına iki kez çıkma teklif etti. Kadın her defasında sadece arkadaş olduklarını ifade ederek kibar şekilde geri çevirse de, pes etmeyen adam Kawshigan, inanılmaz bir yola başvurdu. Kawshigan, kadının kendisini reddettiği için psikolojik travma yaşadığını söyleyerek 2.2 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Mahkeme suçlamaların temelsiz olduğuna karar verdi.

Singapur'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.K. Kawshigan isimli adam, hoşlandığı kadın Nora Tan'a iki kez çıkma teklifi etti. Nora Tan, her defasında adama sadece arkadaş olduklarını söyleyerek çıkma teklifini reddetti.

Kawshigan, reddedildiği için psikolojik travma yaşamasına sebep olduğunu söyleyerek Nora'yı mahkemeye vereceğini söyledi. Nora, Kawshigan'a psikolojik tedavi sürecinde kendisine destek vereceğini söyleyince mahkemeden vazgeçti.

Bir sene boyunca Nora, Kawshigan'a psikolojik tedavisinin her seansında eşlik etti. Bir sene sonra Nora, Kawshigan'a olan desteğini kesince işler karıştı. Kawshigan, Nora'nın kendisine travma yaşattığını, saygınlığına zarar verdiğini söyleyerek 2.2 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

Mahkeme, Kawshigan'ın Nora'nın kendisine karşı arkadaşça yaklaşımını duygusal yaklaşım olarak algıladığını ve suçlamaların temelsiz olduğuna karar verdi. Kawshigan'ın Nora'nın arkadaşlarına kendisini rahatsız ettiğini söyleyip saygınlığına zarar verdiğini söyleyerek açtığı davayla ilgili kararı mahkeme 9 Şubat tarihinde açıklayacak.

Singapur Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

haksız mıyım:

kadın cezbedici şekilde giyiniyor ve erkeği etkiliyorsa adam haklı. gel yanında on numara hatun olsun, bi de erkeği etkileyecek şekilde giyinip, süslenip koku falan sürsün bi de iletişiminiz olsun erkek de etkilenmesin. mümkün mü abi?kadın tazminat ödemeli:)

Cevap Yaz5413Yayından Kaldır
Naci Büyükkal:

Kulağa hoş olay! :D Yıllar önce çocukken okulda da bir kız bana ev telefonunu vermişti.Evlilik konuşmaları yapıyordu.Sonra Keltoş kafalı dayısı yaşında biri ile evlendi xD acaba beni oyaladı diye,Onu mahkemeye versem mi? Gerçi cezasını almış gibi! Keltoş

Cevap Yaz312Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title