Haberi Paylaş

Gökten yağmur gibi solucan yağdı, görüntüyü izleyenler "Kıyamet geldi" yorumunu yapıyor

Dünya Haberleri

Çin'in başkenti Pekin'de insanların ve araçların üzerine yağmur gibi solucan yağdı. Hayrete düşüren olay sonrası yetkililer vatandaşları evden çıkınca şemsiye kullanmaları konusunda uyardı. Görüntüyü izleyen bazı sosyal medya kullanıcıları da "Kıyamet geldi" yorumunu yaptı.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda tüm araç ve caddeleri yağmur gibi solucanların kapladığı görülüyor. Aynı görüntülerin devamında işe giden ve günlük rutin işlerini yapan vatandaşların solucanlardan korunmak için şemsiye kullandıkları görülüyor.

ŞİDDETLİ RÜZGARA BAĞLADILAR

Yaşanan durumla ilgili Çinli yetkililer henüz bir açıklama yapmazken ülkede yayın yapan bilimsel bir derginin analizine göre; solucanları şiddetli rüzgarın havaya kaldırıp sürüklediği ve başkent Pekin üzerinde rüzgar şiddetini azaltınca solucanların yağmur gibi yere yağdığına dikkat çekildi.

"KIYAMET GELDİ" YORUMUNU YAPAN BİLE VAR

Bazı sosyal medya kullanıcıları da olayı kıyamet alameti olarak değerlendirip "Kıyamet geldi" yorumunu yaptı. Aynı olay 2011 yılında İskoçya'nın Edinburgh şehrinde de yaşanmıştı.

İşte ülkeden çekilen o fotoğraflar;

Gökten yağmur gibi solucan yağdı, görüntüyü izleyenler 'Kıyamet geldi' yorumunu yaptı

Gökten yağmur gibi solucan yağdı, görüntüyü izleyenler 'Kıyamet geldi' yorumunu yaptı

Gökten yağmur gibi solucan yağdı, görüntüyü izleyenler 'Kıyamet geldi' yorumunu yaptı

Haberler.com - Dünya

Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (33)

Mavi Huzun:

Doğanın düzenine de zarar verdiler. Oynadılar doğanın düzeniyle. Ne zaman insanlar bu şekilde azmışsa Tarihte ibretlik izleri hala vardır taş kesilmiş insanlar. Kadınlar lütfen siz bari edep olunuz,erkekler zaten merhametsiz. Allah bizleri af.

Cevap Yaz415Yayından Kaldır
Mavi Huzun:

olağandişi olaylar yaşanmaya başladı, Allah sonumuzu hayır eylesin. İnsanların hiç umurunda değil vucut sergiliyorlar sosyal medyada, utanma yok, edep yok, ahlak yok, erdem yok, merhamet yok, duygusuz, vicdasız, ruhsuz, acımasızve utanmaz oldu insanlar.

Cevap Yaz720Yayından Kaldır
Gulay Aylak:

Dogru bunlar börtü böcek yiyorlar

Cevap Yaz05Yayından Kaldır
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title