Haberi Paylaş

Ermeni asıllı Rus siyasetçiden skandal sözler: Türkiye zor durumda, bunu kullanıp Ayasofya üzerine haç dikelim

Dünya Haberleri

Ermeni asıllı Rus siyasetçi Semyon Bagdasarov, Türkiye ile ilgili skandal açıklamalara imza attı. Kahramanmaraş depremleri nedeniyle Türkiye'nin zor durumda olduğunu söyleyen Bagdasarov, "Bunu kullanalım. Türkiye'deki belirli güçleri kaldıralım ve tarihi olarak bize ait olanı geri alalım. Konstantinopolis (İstanbul) Ayasofya üzerine haç dikelim" dedi.

Ermeni asıllı Rus siyasetçi Semyon Bagdasarov, skandal sözler sarf etti. Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle Türkiye'nin zor durumda olduğunu söyleyen Bagdasarov, İstanbul'u işgal etme çağrısında bulundu.

"TÜRKİYE ZOR DURUMDA"

Vladimir Solovyov'un programında konuşan Bagdasarov, "Türkiye şu an zor durumda, bunu kullanalım. Orta Asya'dan onu kovalım, Ukrayna'daki nüfusunu baltalayalım. Güney Kafkasya'dan kovalım.

"AYASOFYA ÜZERİNE HAÇ DİKELİM"

Türkiye'deki belirli güçleri kaldıralım ve tarihi olarak 'bize ait olanı' geri alalım. Konstantinopolis (İstanbul) Ayasofya üzerine haç dikelim" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Dünya

İstanbul Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (36)

Erkan Aydoğdu:

Gel de gör gününü İstanbula bir gel sen doymadınız değilmi kana savasa ama benim ülkeme gözünü diken kendi ülkesinden olur

Cevap Yaz119Yayından Kaldır
Narter Nart:

Bu sözler rusun gelecekteki hedeflerinin ve niyetlerinin sehven söylenmesinden ibarettir. Ama bir de gerçekler vardır. Hali hazırdaki gerçeklik vardır. İstanbul ve Antalya' nın ruslar tarafından KOLONİZE edilmek istenmesi gibi. İşte bu gerçekliğe hemen şimdi önlem alınmalıdır.

Cevap Yaz123Yayından Kaldır
Faruk Türkan:

Hay,hay hadi buyrun bakalım.Elinizden REVAN da gider.

Cevap Yaz118Yayından Kaldır
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title