Haberler

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Nepal Başbakanı ile buluştu

Son Güncelleme:
Abone Ol

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Nepal Başbakanı Pushpa Kamal Dahal Prachanda ile Çin'in doğusundaki Zhejiang eyaletinin merkezi Hangzhou'da bir araya geldi.

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping (sağda), Nepal Başbakanı Pushpa Kamal Dahal Prachanda ile Çin'in doğusundaki Zhejiang eyaletinin merkezi Hangzhou'da bir araya geldi, 23 Eylül 2023. (Fotoğraf: Ding Lin/Xinhua)

HANGZHOU, 24 Eylül (Xinhua) -- Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping Cumartesi günü Çin'in doğusundaki Zhejiang eyaletinin merkezi Hangzhou'da Nepal Başbakanı Pushpa Kamal Dahal Prachanda ile bir araya geldi.

Kaynak: Xinhua / Dünya

Çin Halk Cumhuriyeti Xi Jinping Nepal Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları | 5 Aralık 2023 Resmi Gazete'de yayınlandı mı, bugünün kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title