Haberler

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! "Baron" lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

Güncelleme:

Bugüne kadar sayısız haber ve komplo teorisine konu olan Rothschild ailesinin dördüncü kuşak lideri Lord Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü.

"BARON" OLARAK TANINIYORDU

Rothschildler, dünyayı yöneten beş aileden biri olarak lanse ediliyordu. Ailesi, yaptığı açıklamayla ünlü banker Jacob Rothschild'in öldüğünü duyurdu. İngiltere'nin resmi haber ajansına açıklama gönderen aile, 'Baron' olarak tanınan Jacob Rothschild'in Yahudi geleneklerine uygun olarak defnedileceğini bildirdi.

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! 'Baron' lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

KORONA SALGINI DAHİL BİRÇOK KOMPLO TEORİSİNİN BAŞROLÜNDE

Kariyerine 1963 yılında Aileye ait NM Rothschid ve Oğulları bankasında başlayan Jacob Rothschild, birçok vakıf ve galerinin de yöneticiliğini yaptı. Rothschild' ailesi, 19'uncu yüzyılın Yahudi aleyhtarı karikatürlerinden koronavirüs salgınına birçok komplo teorisinin başrolünde. Almanya Frankfurtlu ailenin beş çocuğu, bundan 200 yıl önce Avrupa'nın çeşitli şehirlerine dağıldı. İlerleyen yıllarda Rothschild aile üyeleri, yükselen bankacılık sektörünün yüzü haline geldi.

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! 'Baron' lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

"DÜNYADA NE OLACAĞINI HERKESTEN ÖNCE BİLİYORLAR"

19'uncu yüzyıldan kalma bir yayın, kurucu Mayer Amschel Rothschild'i yönetici sınıfları akrobat topları gibi hareket ettiren, aşırı kilolu ve kancalı burunlu, güçlü bir adam olarak tasvir ediyordu. II. Dünya Savaşı'ndan sonra Rothschild adı daha sonra seçkinlerin mutlak gücünü kınamak için bir 'sembol' ve 'belirli bir isim' haline geldi. Digital çağda ise dünyanın dört bir yanından internet kullanıcıları, ailenin yakında dünyada ne olacağını sıradan insanlardan önce bildiği konusunda durmadan kanıtlar öne sürüyor.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Dünya

Dünya Haberler

500

Yorumlar (90)

Kralçıplak:

Ateşi bol olsun

1019
17
yanıtYanıtla
Tutankamon Hoca:

Adam hindu değil hindu olsa yakılırdı ateşide bol olurdu zengin olduğıu için ama gömülecek ordada ateş yok sizi kandırmışlar :D

yanıt35
yanıt371
faruk merttürk:

Yani tarikatler çıplak.

yanıt14
yanıt52
Adam Bey:

Hahahaha

yanıt7
yanıt13
Sultan oğan:

tutankamon dalga geçme öldüğünde göreceksin orda ateş varmı yokmu kabir sıkacak kemiklerini..

yanıt59
yanıt6
MÜCAHİD:

geçen kissinger bugün bu inşaallah küresel zındıka komitesinin etkisi azalacak her türlü pisliğin altından bu ve bunun şirketleri çıkıyordu.

yanıt9
yanıt2
Mahoni:

Ateşi bol olsun cehenneme yakıt olsun

804
14
yanıtYanıtla
faruk merttürk:

Sütte leke var tarikatlerde leke yok. Hepsi AK. Yaparlar yaparlar başkasını suçlarlar.

yanıt8
yanıt19
Fakır:

ateş bol olsun

659
13
yanıtYanıtla
Bordo Bere:

ne oldu ALLAHa sirk kosan Firavun Trilyonlarin ölüme care bulamadimi herseyin sahibi yüce yaradandir dönüs onadir haddnizi bilin

588
13
yanıtYanıtla
Tüm 90 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title