Haberler

Bahreyn Kralı ve Brunei Sultanı işbirliğini güçlendirmek için görüştü

Güncelleme:

Bahreyn Kralı Hamed bin İsa Al Halife, Brunei Darüsselam Sultanı Hacı Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah ile işbirliğini güçlendirme yollarını ele aldı. İki ülke arasında medya, eğitim, kültür, teknoloji alanları ile siyasi istişare alanlarında işbirliği protokolleri imzalandı.

Bahreyn Kralı Hamed bin İsa Al Halife, ülkesini ziyaret eden Brunei Darüsselam Sultanı Hacı Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah ile işbirliğini güçlendirme yollarını ele aldı.

Bahreyn resmi ajansı BNA'da yer alan habere göre, Brunei Darüsselam Sultanı Waddaulah, resmi temasları kapsamında başkent Manama'yı ziyaret etti.

Kral Hamed bin İsa Al Halife, El-Kudabiye Sarayı'nda Sultan Waddaulah'la bir araya geldi.

Bahreyn Veliaht Prensi Selman bin Hamed Al Halife'nin de bulunduğu görüşmede, iki ülke arasındaki ilişkiler masaya yatırıldı.

Çeşitli alanlarda işbirliğini güçlendirme yolları görüşülürken, ayrıca ortak öneme sahip bölgesel ve uluslararası gelişmeler ele alındı.

Görüşme sonrasında iki ülke arasında medya, eğitim, kültür, teknoloji alanları ile siyasi istişare alanlarında işbirliği protokolleri imzalandı.

Brunei Darüsselam Sultanı Waddaulah, resmi ziyaret için Manama'ya dün ulaşmıştı.

Kaynak: AA / Dünya

Hassanal Bolkiah Bahreyn Dünya Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Bakmadan Geçme

Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title