Haberi Paylaş

Aslanların kafesine giren kaplan bedelini çok ağır ödedi

Dünya Haberleri

Çin'in Sichuan vilayetinde bulunan Yibin Vahşi Yaşam Parkın'da bir Sibirya kaplanı aslan kafesine girdi. Saldırıya geçen üç aslan, kaplanı içlerinde çocukların da bulunduğu ziyaretçilerin gözü önünde parçaladı.

Çin'in Sichuan vilayetinde bulunan Yibin Vahşi Yaşam Parkın'da kan donduran bir olay meydana geldi. Bir Sibirya kaplanı yaşam parkında bulunan aslan kafesine girdi.

TikTok'ta paylaşılan görüntülerde, üç aslanın kaplana saldırdığı ve hayvanı parçaladığı anlar yer aldı. İçlerinde çocukların da bulunduğu ziyaretçiler ise yaşananlara tanık oldu.

Videoda, safari aracında bulunan bazı kişilerin görevlilere "Kaplanı kurtarın" diye seslendiği duyuluyor. Bir turist rehberi kornaya basarak aslanları kaplandan uzaklaştırmaya çalışırken başka bir kişi de elinde uzun çubukla aslanlara vurdu. O anlar şahit olanların hiçbirisi de başarılı olamadı.

Daha sonra olay yerine gelen uzmanlar, aslanları uzaklaştırıp kaplanı kurtarmayı başardı. Fakat vücudunun büyük bir kısmı parçalanan kaplan kurtarılamadı. Olaydan sonra soruşturma başlatıldı.

Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Onur Yener:

Kaplan yanlışlıkla aslan dolu kafese girmiyor, bilerek konuluyor.Bir kaç Çinli sapkının işi.

virtueslife:

normalde o kaplan tek bir aslanla karşılaşsaydı büyük ihtimal aslan bir halt yapamaz belkide ölürdü ama bunlar kalaba saldırmış.Kaplanların pençesi daha güçlü aslında ağırlıklarıda aslandan fazla.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title