Genç kadın, para karşılığında erkekleri aşağılayarak binlerce dolar kazanıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Genç kadın, para karşılığında erkekleri aşağılayarak binlerce dolar kazanıyor

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Dünya

TikTok kullanıcısı Nikki Fox, sosyal medya hesabı üzerinden erkekleri aşağılayarak para kazandığını anlattı. Fox ayrıca bazı erkeklerin faturalarını karşıladığını da dile getirdi.

TikTok kullanıcısı Nikki Fox sosyal medya hesabı üzerinden ilginç para kazanma taktiğini çektiği video ile anlattı. Erkeklerle mesajlaştığını ve bazı erkeklerin aşağılanma karşılığında kendisine para ödediğini söyledi. Fox, para ödeyen erkeklerin kendilerine kaba davranılmasından hoşlandığını ifade etti.

Nikki Fox, kendisine inanmayanlar için de hesabına giren paranın görüntüsünü paylaştı. Genç kadın, bazı zamanlarda para aldığını, bazı zamanlarda da erkeklerin faturalarını karşıladığını dile getirdi.

Erkeklerin genellikle Instagram üzerinden kendisine ulaştığını söyleyen Nikki Fox, "Bana Instagram üzerinden ulaşıp para teklif ediyorlar. Bunun karşılığında ise sadece onları küçük duruma düşürmemi istiyorlar" ifadelerini kullandı.

Fox, "Elbette ki insanlara karşı kötü olmak kolay bir durum değil. Ancak karşı taraf bunu isteyince yapmak durumunda kalıyorum. Sonuçta kendi tercihi" ifadelerini kullandı. Fox'un çektiği video kısa süre içerisinde 70 bin görüntülenme aldı.

En garip meslek! Genç kadın para karşılığında erkekleri aşağılayarak binlerce dolar kazanıyor

En garip meslek! Genç kadın para karşılığında erkekleri aşağılayarak binlerce dolar kazanıyor

En garip meslek! Genç kadın para karşılığında erkekleri aşağılayarak binlerce dolar kazanıyor

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title