Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla ilişkiye giren kadın, evlilik kararı aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla ilişkiye giren kadın, evlilik kararı aldı

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Dünya

Marisa adlı kız, başına gelenleri TikTok hesabı üzerinden paylaştı. Genç kız, beraber yaşadığı nişanlısının kendisiyle birlikteyken annesiyle ilişki yaşamaya başladığını ve ikilinin evlilik kararı aldığını dile getirdi.

Marisa adlı TikTok kullanıcısı, çektiği video ile yaşadığı ilginç olayı anlattı. Marisa, lisede tanıştığı ve beraberlik yaşadığı erkek arkadaşıyla bir süre sonra nişanlandı. Genç adam daha sonra Marisa'nın evine taşıdı. Evde Marisa, nişanlısı ve genç kızın annesi ile üvey babası birlikte yaşamaya başladı.

Aile beraber yaşamaya başladıktan sonra, genç kızın annesi ile üvey babası boşanma kararı aldı. Bu sırada annesi ile Marisa'nın nişanlısı yakınlaştı. Genç adam, daha da ileriye giderek nişanlısının annesiyle beraber oldu.

Bu sırada Marisa, yaşananlardan haber sizdi. Çünkü nişanlısıyla ilişkisi devam ediyordu. Ancak ikili bir süre sonra ayrılma kararı aldı. Annesi ve nişanlısı da artık ilişkilerini gizleme gereği duymadı.

Fakat asıl sansasyonel olay, ikilinin ilişkilerini ciddiye bindirme kararından sonra yaşandı. Marisa, annesine yaptığını yanlış olduğunu söylerken, annesi Marisa'yı dinlemedi ve kızının eski nişanlısıyla evlenmeye karar verdi.

Diğer yandan genç kızın TikTok hesabı üzerinden yayınladığı video, milyonlarca görüntülenme aldı.

Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla ilişkiye giren kadın, evlilik kararı aldı

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (11)
Buse Nur:Şaşírdıkmí hayır Cevap Yaz 0 6 Yayından Kaldır
Burdaki Örnek:Sanki Türkiye de bunlar olmuyor.dünya sahnesinde ne varsa merkezi Türkiye Cevap Yaz 150 327 Yayından Kaldır
unknown ?:Niyazi Yalçın yorumun çok saçma Rusya da yaşıyorum öyle bir şey yok kulaktan duyma haberlere itibar etmeyin Cevap Yaz 39 105 Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title