Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı

Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı

20.10.2020 16:23 | Son Güncelleme: 21.10.2020 10:07

Batman'da süslenerek düğün konvoyu izlenimi verilmeye çalışılan 3 araçta, 16 yabancı uyruklu yakalandı.

Batman'ın girişinde 3 araçlık bir düğün konvoyu İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerince durduruldu.

ARAÇTA GELİNLİK GİYMİŞ KADIN VARDI

Konvoyda gelinlik giymiş bir kadın ve yolculardan şüphelenen ekipler, yaptıkları incelemede 3 araçta 12'si Irak ve 4'ü Suriye uyruklu 16 göçmen olduğunu tespit etti.

DÖRT ŞÜPHELİ HAKKINDA İŞLEM YAPILDI

Yakalanan yabancı uyruklular işlemleri için İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürülürken, Suriyeli 4 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı

Kaynak: Anadolu Ajansı / İbrahim Toprak

Haber Yorumları (15)
GÖKHAN: Bu iş hiç hayri alamet değil. Ülkem mülteci çöplüğüne döndü. Yunanistan benim milletimin güvenliği için bu topraklara tek bir mülteci dahi sokmayacağım derken bizimkiler sınırları açtı. Doğuda sınır diye birşey yokmuş, ortadoğu sınırından geçen geçene arkadaş yeter be yeter.100 ler değil 1000 ler değil milyonlarca mülteci ülkede. Neden buna dur denilmiyor?
ÜLKÜCÜ: gelin gelim zaten buranın taşı toprağı altın gelin yahu Allah hepimize akıl fikir versin nedir çektiğimiz
BUDA BİR ŞEY Mİ: BUDA BİR ŞEY Mİ. HERGÜN VAN TARAFINDAN MİLYOLARCA AFGAN PAKİSTAN GÖÇMENLERİ YÜRÜYEREK İLERLİYORLAR POLİS VE JANDARMA KIKINI CIKARTMIYOR NEDEN DEVLET İZİN VERİYOR 10 TANE GÖÇMENE DENK GELMİŞLER GÖÇMEN CIKTILAR. Bİ BIRAK ALLAH AŞKINA YAHU.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title