Dudullu Haberleri

Dudullu haber, Dudullu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dudullu - 24.09.2021
Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı'nın 'cinsel saldırı' davasında dosya mütalaa için savcıda
Tanık olarak dinlenen E.K., "Ben tarafların her ikisini de tanırım. Olay sonrasında 2020 yılı nisan ayı içerisinde D.A. ile görüntülü konuşuyorduk. Bu sırada D.A. olayı bana anlattı. Dudullu tepesine çıktıklarını, G.
Dudullu - 24.09.2021
Son dakika haber... Eski CHP Ümraniye Gençlik başkanının yargılandığı cinsel saldırı davası
Son dakika gelişmesine göre DUDULLU'da 20 yaşındaki D.A.'ya cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla 5 yıla kadar hapis istenen Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı G.Ö.A.'nın yargılanmasına devam edildi.
Dudullu - 24.09.2021
Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı'nın "cinsel saldırı" davası
Bu arada söz alan müşteki D.A., yaşadığı şeyin hayatındaki en kötü anlardan birisi olduğunu dile getirerek, şunları anlattı: "Tanığın anlattığı görüşmeye gitmiştim ancak onun teklifi üzerine gerçekleşmişti. Yalnız gelmemi istedi ancak ben ısrarla arkadaşım G.K. ile gittim. Ortam kalabalıktı ama benimle yalnız görüşmek istediler. Görüşme esnasında böyle bir olay olmuşsa bile şikayetçi olmamam gerektiği, yoksa kadın olmam nedeniyle zarar görebileceğimden bahisle konuşmalar yapıldı. Arada 'Sen kızsın, yarın bir gün evleneceksin.' denilerek konuyu kapatmam istendi." Tanık E.K., müşteki D.A. ile görüntülü konuştukları sırada olayı kendisine anlattığını ifade ederek, "Sanıkla Dudullu tepesine çıktıklarını, dertleştiklerini, sanığın araç içinde kendisini öpmeye çalıştığını anlattı.
Dudullu - 13.09.2021
İstanbul'da yarın 3 ilçede su kesintisi yapılacak
İSKİ'den yapılan açıklamada, Dudullu Su Depoları giriş hatlarında gerçekleştirilecek bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle yarın 09.
Dudullu - 11.06.2021
Son dakika haber: Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanının "cinsel saldırı" suçu davasında tanıklar dinlenildi
İddianameden Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı G.Ö.A'nın, müşteki D.A. ile 12 Mart 2020'de Ümraniye Dudullu tepesine araçla giderek bir süre bankta oturdukları ve konuştukları anlatıldı.
Dudullu - 11.06.2021
SANIĞIN TANIĞI, 'YALAN BEYAN SUÇ' DENİLİNCE, İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ
ÜMRANİYE Dudullu Tepesi'nde 20 yaşındaki D.A.'ya 'sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırıda' bulunduğu iddiasıyla 5 yıla kadar hapsi istenen G.Ö.A.'nın tutuksuz yargılandığı davada tanık olarak dinlettiği M.A.
Dudullu - 25.03.2021
Son dakika! Cinsel saldırı suçundan yargılanan eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanının tutuklanma talebi reddedildi
Anadolu 25. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuksuz sanık G.Ö.A. katıldı. Duruşmada müşteki D.A. ve taraf avukatları da hazır bulundu. Tutuksuz sanık G.Ö.A. savunmasında 2 Şubat 2020'de CHP'nin parti gençlik kolları başkanı seçildiğini, partiye ait gençlik evinden çıkmak için hazırlık yaptıkları sırada şikayetçi D.A.'nın arkadaşlarıyla birlikte geldiklerini dile getirerek, "Aynı yöne gideceğimiz için bizimle birlikte gelmek istediklerini söylediler. Beş kişi birlikte çıktık. Arkadaşları sırasıyla evlerine bıraktım. Sonra araçta D.A. kaldı. Aracın arka koltuğuna oturmuştu. Diğer arkadaşları bırakınca müşteki kendi isteğiyle benim yanıma ön koltuğa geçti. Ben bu sırada telefon görüşmesi yaptım. Buluşacağım kişilerle 30-40 dakika sonra buluşacağım konusunda konuşma geçti. Müşteki bu konuşmayı duydu. Bu süreyi birlikte geçirebileceğimizi söyledi. Sonrasında ile birlikte Dudullu Tepesi'ne gittik.
Dudullu - 25.03.2021
Son dakika: Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı "cinsel saldırı" suçundan hakim karşısına çıktı
Olay tarihi 12 Mart 2020'de de çalışma yaptıklarını belirten G.Ö.A., şöyle devam etti: "Arkadaşlarımızla partimize ait gençlik evinden çıkmak için hazırlanıyorduk. Şikayetçi de arkadaşlarıyla birlikte geldi. Aynı yöne gideceğimiz için bizimle birlikte gelmek istediklerini söylediler. Birlikte toplam 5 kişi çıktık. Arkadaşları sırasıyla evlerine bıraktım. En son araçta D.A. kaldı. Ben bu sırada telefon görüşmesi yaptım. Konuştuğum kişilerle 30-40 dakika sonra buluşacağım konusunda konuşma geçti aramızda. Müşteki bu konuşmayı duydu. Bu süreyi birlikte geçirebileceğimizi söyledi. Sonrasında Dudullu tepesine gittik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dudullu Haberleri | Dudullu Haber - Haberler - Dudullu haberleri, son dakika dudullu haber ve gelişmeleri burada. Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı'nın 'cinsel saldırı' davasında dosya mütalaa için savcıda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 14:08:05. #1.15#

title