Doya Doya Moda'ya katılan Bahar Candan kendini yere attı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Doya Doya Moda'ya katılan Bahar Candan kendini yere attı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Bahar Candan, bu kez de katıldığı 'Doya Doya Moda' isimli programda yaptıklarıyla dikkat çekti. Yayında başka bir yarışmacıya "Ne tarafa düşeyim?" diye sorup kendini yerlere atan Candan, herkesi şok etti. Bir türlü yerden kalkmayan Candan'a Seray Sever tepki gösterdi.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen ve yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Bahar Candan son paylaşımıyla olay oldu. 'İşte Benim Stilim' yarışmasının ikinci sezonunda yarışan ve Nihal Candan'ın kardeşi olarak programa dahil olan şimdilerde ise 'Doya Doya Moda' adlı moda programında boy gösteren Bahar Candan yayında kendini yere attı.

O anları sosyal medya hesabında paylaşan Candan herkesi şoke etti. Candan yayın sırasında diğer yarışmacıya "Ceren ne tarafa düşeyim" diye sordu ve ardından da kendini yere bıraktı. Herkesi şoke eden ve bayıldığı sanılan Bahar Candan herkesin yardım etmesine rağmen de yerden kalkmadı.

Seray Sever ise "Baharcım kalkmaya çalışmıyorsun sanki hiç" diyerek tepki gösterdi.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Bahar Candan'ın dudaklarındaki değişiklik de dikkat çekti. Candan'ın son hali takipçilerini ikiye böldü. Candan'ın bazı takipçileri "Her halinle güzelsin" derken kimileri de, "Bu kadar estetiğe gerek var mıydı?" diye sordu.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (26)
Kola:Bahar candan için lütfen güzel konuşun o iyi niyetli aklı başında birazcık şımarık olabilir ama sonuçta oda bi insan Allah in kulu onu bu şekilde kabul edicez teşekkürler..... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
TAHTAKURUSU VE EMEKLİ ARADAŞLARI:Yahu bunlar hep ücretli işçi. Aylık para alıyorlar, yemek molaları var. Geçici SGK ları da vardır belki. Televizyon bir sahne bunlarda oyuncular. İşte al biraz da sen oyalan mantığı. . Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
Corci:Acun efendi , millete ahlak dersi vereceğine önce bunlara baksın. Bu kızın ne iş yaptığını hepimiz biliyoruz. Rating yapıyor diye bu psikolojisi bozuk kızı ekrana çıkarıp duruyorsun. Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title