Diva Bülent Ersoy, oyuncu Cem Özer'in kucağına oturdu

Diva Bülent Ersoy, oyuncu Cem Özer'in kucağına oturdu

20.07.2019 11:18 | Son Güncelleme: 20.07.2019 11:30

"Çıplaklar kampında bronzlaşıyorum" açıklamasıyla şok etkisi yaratan Bülent Ersoy, kendisini dinlemeye gelen oyuncu Cem Özer'in kucağına oturdu.

Diva lakaplı usta sanatçı Bülent Ersoy bronz teni hakkında ilginç bir açıklamada bulunmuş "Hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım" sözleriyle şaşırtmıştı.

"BU ADAMIN KUCAĞINDA ÖZEL ŞARKILAR SÖYLENİR"

Diva kendisini dinlemeye gelen Cem Özer'i görünce sahneden indi ve yanına gidip kucağına oturdu. "Bu güzel adamın kucağında özel şarkılar söylenir" dedi.

"CEM SEN ÇOK FAZLASIN"

Cem Özer'e övgüler yağdıran usta sanatçı, "Cem sen çok fazlasın, ağırsın. İnsanlara haddini eğitiminle verirsin. Şimdilerde programına gidecek kimseler yok. Yıllar önce programına gitmiştim. Ben biraz lanetim kolay kolay kendimi kaldırmam ama sevgili Cem, çok dolu bir insandır" dedi.

Diva Bülent Ersoy, oyuncu Cem Özer'in kucağına oturdu
Haber Yorumları (32)
SELKAR: HERKES ALLAHIN YARATTIĞI KIMINE GÖRE YANLIŞ KIMINE GÖRE DOGRU SIZINE ARKADAŞ AYRICA BÜLENT ETSOY ARTIK BIR BAYAN VE BÜYÜK V3 KIMIN CEHENNEME GIDECEGI HIC BELLI OLMAZ BURAYA YAZAN TÖVBE EDEN MÜSLÜMAN MISIN BIR BAK AYNAYA YARGILAMAK SANA MI KALDI EY MÜSLÜMAN BIRAKDA ONA ALLAH KARAR VERSIN
ASI RUH: BÜLENT ERSOY, SANATÇI KISILIGI VE YAŞAM TECRUBESI ILE OZEL BIR ONDANDIR.. CEM OZER DE , ULKEMIZIN ÖNEMLİ BIR DEGERLERINDEDIR..
MUŞLU: Gündemde kalmak için daha neler yapıp konuşacaksın , bakalım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title