Dijital buluşmalar devam ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Dijital buluşmalar devam ediyor

Dijital buluşmalar devam ediyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Maltepe Belediyesi'nin dijital sanat buluşmaları kapsamında, belgesel yönetmeni Nebil Özgentürk ve Ataol Behramoğlu "Sanat Duvarları Aşar" programında bir araya gelecek.

Maltepe Belediyesi'nin dijital sanat buluşmaları kapsamında, belgesel yönetmeni Nebil Özgentürk ve Ataol Behramoğlu "Sanat Duvarları Aşar" programında bir araya gelecek. Program bu akşam Maltepe Belediyesi'nin resmi instagram hesabı ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın resmi youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Korona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında kültür-sanat faaliyetlerini dijital ortama taşıyan Maltepe Belediyesi, sanat buluşmalarını sürdürüyor. Nebil Özgentürk'ün sunacağı "Sanat Duvarları Aşar" programının konuğu, şair Ataol Behramoğlu olacak. Şair Orhan Veli Kanık'ın doğum günü anısına gerçekleştirilecek program bu akşam saat: 21.00'da Maltepe Belediyesi'nin resmi instagram hesabı ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın resmi youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak. Saat: 22.00'da ise "Orhan Veli ve Ataol Behramoğlu Portreleri Belgeseli", Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın youtube kanalı üzerinden yayınlanacak. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Maltepe Belediyesi, Ataol Behramoğlu, Nebil Özgentürk, Maltepe, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title