DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI HABERLERİ

Devlet Planlama Teşkilatı Haberleri

Devlet Planlama Teşkilatı haber, Devlet Planlama Teşkilatı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Planlama Teşkilatı - 04.02.2021
Son dakika haber | Eski bakanlardan Adnan Kahveci'nin sır ölümünün üzerinden 28 yıl geçti
Bu süreçte, Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) ve Hazineden Sorumlu Devlet Bakanlığı görevine getirilen Adnan Kahveci, dönemin Başbakanı Yıldırım Akbulut tarafından 1990'da Maliye Bakanı olarak atandı.
Devlet Planlama Teşkilatı - 15.01.2021
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Eskiden Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) olduğunu ve nerelere, ne kadar yatırım yapılacağının burada planlandığını aktaran Kılıçdaroğlu, "Niye kapattılar, hangi gerekçeyle kapattılar?" sorusunu sordu.
Devlet Planlama Teşkilatı - 28.12.2020
Son dakika haberleri! Kazakistan'da reform süreci hızlanıyor
Kurumların yeniden yapılandırılması Tokayev devletin önemli kademelerinde bulunmuş biri olarak, hantal ve koordinasyondan yoksun bir idari anlayış istemiyor. Başbakanlık ve dışişleri bakanlığı dönemlerine bakıldığında, planlama ve denetim fonksiyonlarına ilişkin adımlar attığı görülüyor. Buna göre, 2021 yılında tüm devlet kurumlarını bağlayıcı şekilde kararlar alabilecek ve doğrudan cumhurbaşkanına bağlı bir "Stratejik Planlama ve Reform Ajansı" kuruluyor. Ajans devlet planlama sisteminin merkezi halkası olacak. Kararlar Cumhurbaşkanlığı Yüksek Reform Kurulu tarafından alınacak ve etkinliği artırabilmek için İstatistik Kurumu ajansa bağlanacak. Bir karşılaştırma yapmak gerekirse, ajans Türkiye'deki bir dönemin Devlet Planlama Teşkilatı'na benzetilebilir.
Devlet Planlama Teşkilatı - 18.12.2020
Devlet Planlama Teşkilatı - 07.12.2020
Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulunda 2021 yılı bütçesi üzerinde konuştu: (3)
Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarın bugüne kadar açıkladığı 16 istihdam paketinden sonra işsiz sayısının arttığını savunarak, iktidarın ülkenin nasıl yönetileceğini bilmediğini, Devlet Planlama Teşkilatı, Maliye Teftiş Kurulu ve Hesap Uzmanları Kurulu gibi köklü kurumları kapattığını söyledi.
Devlet Planlama Teşkilatı - 27.11.2020
Son dakika haberi | Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
"Sorun masada konuşulduktan sonra çözülmeyecek bir durum yok" Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, "İktidara gelirseniz EYT meselesini çözer misiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Hepsini çözeceğiz. Devlet Planlama Teşkilatı diye bir teşkilat var mı şimdi, kapattılar.
Devlet Planlama Teşkilatı - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kovid-19 salgını sürecinde hükümetin açıkladığı paketlerin toplam değerinin, 500 milyar lirayı bulduğunu bildirdi.
Devlet Planlama Teşkilatı - 10.11.2020
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Lütfi Elvan'a "hayırlı olsun" mesajı Açıklaması
Kararın, ülkeye ve Türk milletine hayırlar getirmesini temenni eden Hisarcıklıoğlu, şunları kaydetti: "Lütfi Elvan, başta Devlet Planlama Teşkilatı olmak üzere devlet kademelerinde pek çok önemli görev üstlenmiş, Başbakan Yardımcılığı, Ulaştırma ve Kalkınma bakanlıklarında başarıyla hizmet vermiş deneyimli bir devlet adamıdır.
Devlet Planlama Teşkilatı - 27.09.2020
Haftanın tarihine bakış
1960- Devlet Planlama Teşkilatı kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Planlama Teşkilatı Haberleri | Devlet Planlama Teşkilatı Haber - Haberler - Devlet Planlama Teşkilatı haberleri, son dakika devlet planlama teşkilatı haber ve gelişmeleri burada. Ekonomi Bakanı kim? Yeni Ekonomi Bakanı Lütfi Elvan kimdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:07:14. #1.14#
title