Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi

Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi

20.11.2019 13:18 | Son Güncelleme: 20.11.2019 13:42

Geçtiğimiz aylarda cinsel ilişki iddialarıyla çalkalanan Alaşehir Devlet Hastanesi, bu kez acil serviste görevli doktor ve hemşirelerin yaptığı köpük partisi görüntüleriyle gündeme geldi.

Alaşehir Devlet Hastanesi'nde skandallar bitmiyor. Geçen aylarda cinsel ilişki skandalları ile çalkalanan hastane, bu kez de acil serviste görevli doktor ve hemşirelerin yaptığı köpük partisi ile gündeme geldi.

GÖRÜNTÜLERİ ESKİ VEKİL PAYLAŞTI

Manisa eski milletvekili ve yazar Tevfik Diker, sosyal medya hesabından Alaşehir Devlet Hastanesi'nin yoğun bakım servisi çalışanlarının, köpük partisinde çekilen görüntülerini yayımladı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, görüntüler ile ilgili soruşturma açıldığını belirttiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili Varan-1, Varan-2, Varan-3 adlı videolar hakkında 06 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır. İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur."

CİNSEL İLİŞKİ SKANDALI

Söz konusu hastanenin bazı personelleri, geçtiğimiz günlerde cinsel ilişki skandalı iddialarıyla gündeme gelmişti. Bir çalışanın cinsel ilişki itirafları yaptığı iddia edilen olayda yetkili makamlardan herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Haber Yorumları (306)
BOĞAZİÇİLİ: soruşturma sonucunda memurluktan atılmazlarsa ne yapıldığında memurluktan atılırsınız?sorusuna bir cevabı heralde vardır devletin. . . bu gibi hareketler üniformalıyken yapıldığında personele ne gibi katkı sağladığını soruşturma sonucunda heralde öğreneceğiz. . . dua etsinler ki vatandaşın birine(kontrolsüz birine)yakalanmamışlar o açıdan şanslılar. . .
ADINIZI YAZIN: burada sadece köpük partisi olmamıştır çalışanların samimiyeti daha fazla başka partilerde olma ihtimali var
ADINIZI YAZIN: SAGLIK BIR NUMARAYIZ İŞTE GORDUK BU KADAR SAMIMIYETE BAKASANA ÖNCE BU HEMSİRELERIN EŞLERI GORDUNDE NE DUSUNSUNLER AL BASINA BELA SUCLU KIM
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title