Derincespor Haberleri

Derincespor haber, Derincespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Derincespor - 29.11.2021
Altay'ın Türkiye Kupası'ndaki rakibi Manisa
Bu sezon tekrar yükseldiği Süper Lig'de 14. haftayı 17 puanla 13. sırada geçen Altay, 3. turdan itibaren katıldığı kupada TFF 3. Lig temsilcisi Belediye Derincespor'u 5-1 yendi.
Derincespor - 28.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta ise 15. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Derincespor - 28.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta ise 15. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Derincespor - 26.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig: Ligde 14. haftanın programı şöyle: Bugün: 20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana) 20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya) 16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park) 28 Kasım Pazar: 13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon) 16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel) Spor Toto 1. Lig Bugün: 17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk) 20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli) 13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 28 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe) 19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa) TFF 2. Lig Beyaz Grup Bugün: 13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup Bugün: 14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer) 13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş) 28 Kasım Pazar: 12.30 Hendekspor-Batman Petrolspor (Hendek Atatürk) 13.00 Karaman Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kemal Kaynaş) 13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Kelkit İlçe) 13.00 Osmaniyespor-Formül Erbaaspor (7 Ocak) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Gazi) 13.00 Kahta 02Spor-Bursa Yıldırımspor (Kahta İlçe) 13.00 Sancaktepe-Fatsa Belediyespor (15 Temmuz) 2. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Milli Egemenlik) 13.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe) 28 Kasım Pazar: 12.00 İskenderunspor-Bitexen Düzcespor (5 Temmuz) 13.00 52 Orduspor FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Ordu) 13.00 Kızılcabölükspor-Hacettepespor (Semt Sahası) 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Kuşadasıspor (Siirt Atatürk) 13.00 Alagöz Holding Iğdır-Beyoğlu Yeni Çarşı (Iğdır Şehir) 13.00 Bayrampaşaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çetin Emeç) 13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Doğukent) 3. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Mardin 1969-Ceyhanspor (21 Kasım) 13.00 İçel İdman Yurdu-Büyükçekmece Tepecikspor (Mersin) 13.00 Esenler Erokspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Esenler Erokspor) 28 Kasım Pazar: 13.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor 1967 (Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Yeşilyurt Ofspor-Gümüşhanespor (Of İlçe) 13.00 Fethiyespor-Ağrı 1970 (Fethiye İlçe) 13.00 Belediye Derincespor-Modafen (Belediye Derincespor Doğal Çim) 13.
Derincespor - 25.11.2021
Karşıyaka kritik seride
Fethiye randevusu sonrası devreyi şu an üçüncü ve dördüncü sırada bulunan Belediye Derincespor (D) ve Kırıkkale Büyük Anadolu maçlarıyla tamamlayacak İzmir temsilcisi, ikinci yarının başında zirve takipçisi Esenler Erokspor'u konuk edip, sonraki hafta İçel İdmanyurdu'yla deplasmanda oynayacak.
Derincespor - 21.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 1. ve 3. Grup'ta 13'üncü, 2. Grup'ta ise 14'üncü hafta müsabakaları tamamlandı.
Derincespor - 19.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Yarın: 13.30 Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay) 16.00 GZT Giresunspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 21 Kasım Pazar: 13.30 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor (Medaş Konya Büyükşehir) 16.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Nef) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park) 20.00 Yukatel Kayserispor-Göztepe (Kadir Has) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor (Kazım Karabekir) 16.00 NasaDoge Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe) 19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitçi Timsah) 21 Kasım Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor (17 Eylül) 16.00 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk) 19.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana) 19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 TECO Karacabey Belediyespor-Akhisarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 13.00 Nazilli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Nazilli İlçe) 21 Kasım Pazar: 13.00 Eskişehirspor-Pendikspor (Eskişehir Yeni) 13.00 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Şanlıurfaspor-Isparta 32 (Şanlıurfa GAP) 13.00 Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu (Kırklareli Atatürk) 13.00 Pazarspor-Anagold 24Erzincanspor (Pazar İlçe) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: 20 Kasım Cumartesi 13.00 Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 21 Kasım Pazar: 13.00 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum FK-Ankaraspor (Çorum Şehir) 13.00 Bodrumspor-Somaspor (Bodrum İlçe) 13.00 Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kahramanmaraşspor-Adıyaman FK (7 Ocak) 13.00 Sivas Belediyespor-Niğde Anadolu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-İnegölspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Fatsa Belediyespor-Çatalcaspor (Fatsa İlçe) 13.00 Arnavutköy Belediyesispor-Kahta 02 (Bolluca) 21 Kasım Pazar: 13.00 Formül Erbaaspor-Hendekspor (Erbaa) 13.00 Belediye Kütahyaspor-Nevşehir Belediyespor (Dumlupınar) 13.00 Bursa Yıldırımspor-Sancaktepe FK (Minareli Çavuş) 13.00 Batman Petrolspor-Elazığspor (Batman Yeni Şehir) 13.00 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor (Hopa İlçe) 13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Karaman Belediyespor (Polatlı İlçe) 13.00 Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (İzmir Atatürk) 2. Grup: 21 Kasım Pazar: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-İskenderunspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Bitexen Düzcespor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Düzce 18 Temmuz) 13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bayrampaşa (Şile) 13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK (Darıca İlçe) 13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Siirt İl Özel İdaresi (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.00 Kuşadasıspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Kuşadası Özer Türk) 13.00 68 Aksaray Belediyespor-Kızılcabölükspor (Dağılgan) (Seyircisiz) 13.00 Yomraspor-Altındağspor (Yomra İlçe) 13.00 Çarşambaspor-52 Orduspor FK (Çarşamba Şehir) 3. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Faruk Çelik) 13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Çankaya FK-Belediye Derincespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 21 Kasım Pazar: 13.
Derincespor - 16.11.2021
Karşıyaka zorlu sınavlarda
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 13 puanla 13'üncü sırada yer alan Karşıyaka, önümüzdeki haftalarda üst üstü zorlu deplasman sınavlarına çıkacak. Yeşil-kırmızılılar, zorlu fikstürdeki 4 maçının 3'üne dış sahada çıkacak. Bu hafta 20 puanlı Ağrı 1970 Spor deplasmanında terleyecek Karşıyaka, gelecek hafta 19 puanlı Edirnespor'u ağırladıktan sonra art arda 28 puanlı lider Fethiyespor ve 21 puanlı Belediye Derincespor'a konuk olacak.
Derincespor - 14.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 12. hafta maçları tamamlandı.
Derincespor - 14.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 12. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Derincespor - 12.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Bucaspor 1928-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kırklarelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32 Spor-Teco Karacabey Belediyespor (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Ankara Demirspor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Nazilli Belediyespor (Uşak 1 Eylül) Kırmızı Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Bodrumspor (Van Atatürk) 13.00 Somaspor-Çorum (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Sarıyer (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Serik Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Turgutluspor (Zafer) 13.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Diyarbakır) 13.00 Ergene Velimeşespor-Etimesgut Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 13.00 Sancaktepe-Arnavutköy Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Kahta 02 Spor-Belediye Kütahyaspor (Kahta) 14 Kasım Pazar: 13.00 Çatalcaspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Karaman Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kemal Kaynaş) 13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Kelkit İlçe) 13.00 Osmaniyespor-Başkent Gözgözler Akademi (7 Ocak) 13.00 Artvin Hopaspor-Formül Erbaaspor (Hopa) 13.00 Elazığspor-Hendekspor (Elazığ Doğukent) 2. Grup: Yarın: 12.00 Yomraspor-İskenderunspor (Yomra İlçe) 13.00 Çarşambaspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Çarşamba Şehir) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bayrampaşa (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Bitexen Düzcespor-Alagöz Holding Iğdır (Düzce 18 Temmuz) 13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Siirt İl Özel İdare (Şile) 13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Darıca) 13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Kızılcabölükspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.00 Kuşadasıspor-Hacettepe (Kuşadası Özer Türk) 13.00 Altındağspor-52 Orduspor (Çubuk) 3. Grup: Yarın: 13.00 İçel İdmanyurdu-Gümüşhanespor (Mersin) 14 Kasım Pazar: 13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Başpınar) 13.00 Mardin 1969-Orduspor 1967 (Mardin 21 Kasım) 13.00 Esenler Erokspor-Ceyhanspor (Esenler Erokspor) 13.00 Fethiyespor-Çankaya (Fethiye) 13.00 Belediye Derincespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Belediye Derince) 13.
Derincespor - 11.11.2021
Karşıyaka'nın gözü son 6 maçta
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 11 maçta topladığı 12 puanla 13'üncü sırada kalıp her geçen hafta şampiyonluk ve Play-Off hedefinden uzaklaşan Karşıyaka, kadroda yine operasyon yapmak için devre arasını bekliyor. Sezon başında kadrosunu 5 yıl sonra yenileyip 12 takviye yapmasına rağmen yeni transferlerinin çoğundan verim alamayan Kaf-Kaf, ara transferde yeniden düğmeye basacak. Sezon başında tek dönemliğine geçici açılıp eski borçlar nedeniyle yine kapalı olan transfer tahtasını tekrar açmak için görüşmelere şimdiden başlayan Karşıyaka, yasak kalkarsa takviyeye yönelecek.  Takımdan şimdiden yeni transferden Oğulcan'ın sözleşmesini feshedip, Alperen ve ikinci kez kadro dışı kalan Doğukan'ı gözden çıkaran Karşıyaka'da oyuncuların devreye kadar kalan 6 maçtaki performanslarına göre karar verilecek. İlk yarıyı olabilecek en üst noktada kapatmayı hedefleyen İzmir temsilcisi, devre arasına kadar kalan 6 maçta Modafen, Ağrı 1970 Spor (D), Edirnespor, Fethiyespor (D), Belediye Derincespor (D) ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor'la karşılaşacak.
Derincespor - 07.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 11. hafta mücadelesi tamamlandı.
Derincespor - 07.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 11. hafta mücadelesi, oynanan maçlarla tamamlandı.
Derincespor - 03.11.2021
Altay'da gençlerin adı yok
A takımda yer alan 18 yaşındaki milli forvet Kazımcan Karataş ve 17 yaşındaki milli orta saha oyuncusu Cem Özgener, Süper Lig'de forma şansı bulamazken, iki genç futbolcu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Belediye Derincespor karşılaşmasında görev aldı.
Derincespor - 31.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 3. Grup'ta 10. hafta yapılan tek maçla tamamlandı.
Derincespor - 31.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
TFF 3. Lig 1. ve 2. gruplarda 10. hafta sona erdi.
Derincespor - 29.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park) 30 Ekim Cumartesi: 13.30 Kasımpaşa-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Altay-Demir Grup Sivasspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Atakaş Hatayspor-Beşiktaş (Yeni Hatay) 19.00 İttifak Holding Konyaspor-Fenerbahçe (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 31 Ekim Pazar: 13.30 Yukatel Kayserispor-VavaCars Fatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları) 19.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Nef) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 GZT Giresunspor-Fraport TAV Antalyaspor (Çotanak Spor Kompleksi) 20.00 Medipol Başakşehir-Adana Demirspor (Başakşehir Fatih Terim) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Manisa FK-Beypiliç Boluspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp) 31 Ekim Pazar: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Altaş Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk) 19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü (Bitci Timsah Park) 20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Uşakspor-Pendikspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Akhisarspor (Kırşehir Ahi) 14.00 Nazilli Belediyespor-Isparta 32 Spor (Nazilli İlçe) 14.00 Ankara Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk) 17.00 Şanlıurfaspor-Bucaspor 1928 (Şanlıurfa GAP) 19.00 Eskişehirspor-Anagold 24Erzincanspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: 31 Ekim Pazar: 13.00 Serik Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Somaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Silahtaroğlu Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 14.00 Sarıyer-Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Ergene Velimeşespor-Adıyaman Futbol Kulübü (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Turgutluspor-İnegölspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Çorum FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 18.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor (Diyarbakır) 1 Kasım Pazartesi: 19.00 Sakaryaspor-Niğde Anadolu FK (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 31 Ekim Pazar: 13.30 Sancaktepe Futbol Kulübü-Batman Petrolspor (15 Temmuz) 14.00 Karaman Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Kelkit İlçe) 14.00 Osmaniyespor Futbol Kulübü-Fatsa Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bergama Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgözler Akademi FK-Formül Erbaaspor (Polatlı İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Elazığspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Kahta 02 Spor-Hendekspor (Kahta İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Belediye Kütahyaspor (Müjdat Gürsü) 2. Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Bitexen Düzcespor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Kızılcabölükspor (Şile) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Hacettepe (Darıca İlçe) 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü-68 Aksaray Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 52 Orduspor FK-İskenderunspor (Yeni Ordu) 14.00 Altındağspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Çubuk İlçe) 14.00 Yomraspor-Bayrampaşaspor (Yomra İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü (Çarşamba Şehir) 3. Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Belediye Derincespor-Ceyhanspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 14.
Derincespor - 27.10.2021
Altay'da Özgür hazır
Süper Lig'de üst üste aldığı 3 mağlubiyetin ardından cumartesi günü evinde Demir Grup Sivasspor'u yenerek çıkışa geçmeyi hedefleyen Altay'da sol bek Özgür Özkaya dün Ziraat Türkiye Kupası'nda sergilediği performansla forma giymeye hazır olduğunu gösterdi. Sakatlığı nedeniyle yaklaşık 10 aydır formasından uzak kalan tecrübeli savunmacı, Belediye Derincespor'u 3'üncü turda 5-1 mağlup ettikleri kupa randevusunda ilk golün hazırlayıcısı olurken, ikinci golün asistini yaparak alkış topladı.
Derincespor - 26.10.2021
Belediye Derincespor: 5-1
STAT: Bornova Aziz KocaoğluHAKEMLER: Kadir Sağlam (xx), Anıl Usta (xx), Abdullah Uğur Sarı (xx)ALTAY: Cihan (xx) - Tolga (xxx), İbrahim (xx), Ceyhun (xx) (Dk. 14 Björkander xx) (Dk. 80 Zeki xx), Özgür (xxx) (Dk. 62 Thiam xxx), Aka (xx), Kazımcan (xxx), Thaciano (xx), Deniz (xxx) (Dk.
Derincespor - 25.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 26 Ekim 2021
SPOR 1- Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu mücadelesi başlayacak ve ilk gün 8 maç yapılacak. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Altay, TFF 3. Lig'den Belediye Derincespor'la karşı karşıya gelecek.
Derincespor - 25.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur mücadelesi yarın başlıyor
Maçların programı şöyle: Yarın: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır) 14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp) 15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.
Derincespor - 25.10.2021
Altay, Türkiye Kupası'nda yarın Belediye Derincespor'u konuk edecek
Süper Lig ekiplerinden Altay, Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda yarın TFF 3. Lig 3. Grup temsilcisi Belediye Derincespor'u konuk edecek.
Derincespor - 23.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Derincespor - 23.10.2021
Altay, Türkiye Kupası'ndaki Belediye Derincespor maçının hazırlıklarına başladı
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda 26 Ekim Salı günü TFF 3. Lig ekibi Belediye Derincespor'u konuk edecek Altay, hazırlıklarına başladı.
Derincespor - 23.10.2021
Altay'dan en kötü seri
Kupada salı günü Belediye Derincespor'u konuk ettikten sonra ligde Demir Grup Sivasspor'u ağırlayacak Altay'da sakatlık yaşayan sol bek Naderi'nin durumu daha sonra netlik kazanacak.
Derincespor - 22.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 2'nci ve 3'üncü grupta toplam 3 maç yapıldı.
Derincespor - 22.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: Yarın: 13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk) 14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta) 19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer) 19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk) 14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bolluca) 14.00 Belediye Kütahyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Dumlupınar) 14.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Kahta 02 Spor (Elazığ Doğukent) 14.00 Fatsa Belediyespor-Artvin Hopaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor (Minareli Çavuş) 14.00 Formül Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe) 2. Grup: Bugün: 14.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-52 Orduspor (Elazığ Doğukent) Yarın: 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Çarşambaspor (Siirt Atatürk) 14.00 Alagöz Holding Iğdır-Yomraspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 14.00 Bayrampaşa-Altındağ (Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Kuşadası Özer Türk) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Dağılgan) 14.00 Hacettepespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.00 Kızılcabölükspor-Bitexen Düzcespor (Kızılcabölük Semt) 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 3. Grup: Bugün: 14.30 Çankaya-Modafen (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.30 Gümüşhanespor-Belediye Derincespor (Yenişehir) Yarın: 14.
Derincespor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 8. hafta mücadelesi, 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
title