Deniz Seki İçin Tutulan Otel Odası Canlı Güvercinlerle Dolduruldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Deniz Seki İçin Tutulan Otel Odası Canlı Güvercinlerle Dolduruldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Tahliye olan Deniz Seki için tutulan otel odasına 15 çeşit pasta ile meyve tabağı yerleştirilirken, özgürlüğün sembolü canlı güvercinler de ünlü şarkıcının odasına bırakıldı.

Deniz Seki, önceki gün özgürlüğüne kavuştu. Nişanlısı Faruk Salman'la Mecidiyeköy'deki bir otele yerleşen sanatçıyı orada sanatçı dostları karşıladı. İskender Paydaş'ın "Şaşkın ve yorgun görünüyordu" diye söz ettiği Seki, iftardan kısa süre sonra uyumak üzere odasına çekildi.

GÜNÜN SÜRPRİZİ DEMET AKALIN'DAN

Deniz Seki, 2014 yılından bu yana kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden önceki gün tahliye oldu. Seki, tahliye sonrası nişanlısı Faruk Salman'la Fairmont Quasar İstanbul Otel'e yerleşti. Ünlü şarkıcıyı otelde yakın dostları Demet Akalın-Okan Kurt, Nükhet Duru, Pınar Altuğ, Armağan Çağlayan, İskender Paydaş, Şenay Düdek, Metin Hara, Gülşah Saraçoğlu ve Gülben Ergen karşıladı. Günün sürprizi de Demet Akalın'dan geldi.

ODASINA CANLI GÜVERCİNLER BIRAKILDI

Bir organizasyon şirketiyle anlaşan ve günler öncesinden kutlama hazırlıklarına başlayan şarkıcı, Seki'nin kalacağı 8'inci kattaki odayı yeniden dekore ettirdi. Canlı güvercinlerin bırakıldığı odaya 15 çeşit pasta ile meyve tabakları yerleştirildi. Akalın, hazırlık aşamasından fotoğrafları "Özgürlük güzel şey be Denizim. Son kez sulugöz olalım artık ne dersin. Seviyoruz seni biz böyle kocaman" notuyla Instagram'da paylaştı.


ŞAŞKIN VE YORGUN

16.30'daki sürpriz karşılama organizasyonu bir saat sürdü. Deniz Seki daha sonra annesi Güler, kardeşleri Serdar ve Serkan, nişanlısı Faruk Salman ve birkaç arkadaşıyla iftar yaptı. Bu hareketli karşılama sonrası Seki 22.30'da uyumak üzere odasına çekildi. Otelden ayrılırken soruları yanıtlayan İskender Paydaş, "Deniz'i çok sağlıklı gördüm. Şaşkın, yorgun ama morali yüksek. Yakında yeni albümü için birlikte stüdyoya gireceğiz. Sıkı bir albüm geliyor" dedi. Pınar Altuğ ise şunları söyledi: "Türkiye onu çok özlemişti. Birbirimize sımsıkı sarıldık ve sadece bakıştık. Deniz benim çok eski dostum. Ziyaretine de gitmiştim ama açık görüş değildi, tel örgü arkasından görüşebilmiştik. Sonunda uzun uzun sarılıp hasret giderdik."


DENİZ'İN BALKON KEYFİ

Deniz Seki, dün de kaldığı otelden ayrılmadı, 240 metrekarelik süitinde ailesiyle zaman geçirmeyi ve hasret gidermeyi tercih etti. Sanatçı, öğleden sonra odasının balkonunda göründü. Nişanlısı Faruk Salman, annesi Güler Seki, kardeşi ve yeğeniyle balkon keyfi yapan Seki'nin annesini elleriyle beslediği görüldü. Güler Seki ise bir ara müstakbel damadı Faruk Salman'ı öperken objektife yansıdı.
Deniz Seki İçin Tutulan Otel Odası Canlı Güvercinlerle Dolduruldu
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500