Deniz Poyraz Haberleri

Deniz Poyraz haber, Deniz Poyraz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Poyraz - 14.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özel, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Muğla'nın Marmaris ilçesinde HDP İlçe Başkanlığı binasına bir kişinin silahlı saldırı düzenlediğini hatırlatarak, "Son derece üzücü bir olaydır. İzmir'de HDP il binasında Deniz Poyraz'ın hayatını kaybettiği saldırıdan sonra onun bir tekrarı olarak düşünüldüğünde de son derece kaygı vericidir.
Deniz Poyraz - 14.07.2021
TBMM Genel Kurulunda grup başkanvekilleri 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirdi Açıklaması
HDP'li Beştaş, partisinin Marmaris ilçe örgütüne yönelik saldırıyı anımsatarak "Bu alçakça saldırıyı sadece kınamak yetmez. Daha önce, AKP Genel Başkanı bizim arkadaşımız Deniz Poyraz'ın katledilmesinden sonra 'Bu saldırıyı kınadık, bundan sonra olanları da kınayacağız.
Deniz Poyraz - 13.07.2021
HDP'li Pekgözegü: "İktidar, İzmir il binamıza yönelik saldırının arkasındakiler açığa çıkmasın diye çaba sarf ediyor"
Bu saldırıya ilişkin etkin soruşturma yapılmadığını, Deniz Poyraz'ı öldüren kişinin ilişkilerinin ve olay yerinin incelenmediğini öne süren Pekgözegü, "Emniyet, failin kimlerden emir ve yardım aldığını araştırmak yerine enerjisini, Deniz Poyraz'ın ailesini kriminalize etmek için harcıyor.
Deniz Poyraz - 29.06.2021
HDP'li Çepni: "Hiçbir katliam, cinayet bizi bu özgürlük mücadelesinden vazgeçiremez"
Çepni, bazı HDP'li milletvekilleriyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, İzmir'de partisinin çalışanı Deniz Poyraz'ın "vahşice katledildiğini" söyledi.
Deniz Poyraz - 22.06.2021
Askeri ceza alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
HDP'li Beştaş ve MHP'li Bülbül arasında "varlık sebebi" tartışması HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, partisinin İzmir il başkanlığına yapılan saldırıda hayatını kaybeden Deniz Poyraz'ın fotoğrafıyla kürsüye çıktı.
Deniz Poyraz - 22.06.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
HDP Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, HDP İzmir İl Başkanlığına düzenlenen saldırıda Deniz Poyraz'ın hayatını kaybettiğini anımsatarak, "Bu kurşun yalnız Deniz Poyraz'ı değil, bir bütün olarak partimizi, HDP'yi hedef aldı" dedi.
Deniz Poyraz - 22.06.2021
HDP binasında Deniz Poyraz'ı öldüren Onur Gencer'in örgüt bağlantısı çıkmadı (2)
Abonelerin dikkatine;'HDP binasında Deniz Poyraz'ı öldüren Onur Gencer'in örgüt bağlantısı çıkmadı' haberimizde Onur Gencer'in 19 Haziran'da tutuklandığı ifadesi sehven yazılmıştır.
Deniz Poyraz - 22.06.2021
TBMM Genel Kurulu
"Yargı gereken soruşturmayı yapmadı" HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, Deniz Poyraz'ın alçakça bir saldırı sonucunda hayatını kaybettiğini, acılarının ve öfkelerinin büyük olduğunu söyledi.
Deniz Poyraz - 18.06.2021
HDP il binasındaki saldırının şüphelisi tutuklandı (7)
'DELİLLERİN KARARTILDIĞI İDDİALARI TAMAMEN GERÇEK DIŞI'İzmir'deki HDP İl binasında Onur Gencer tarafından öldürülen Deniz Poyraz olayı ile ilgili, İzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamada delillerin karartıldığı iddialarının tamamen gerçek dışı olduğu belirtildi.
Deniz Poyraz - 18.06.2021
Son dakika haberi: İzmir Valiliği, HDP İl binasındaki saldırıya ilişkin delillerin karartıldığı iddialarının gerçek dışı olduğunu bildirdi
Son dakika habere göre İzmir Valiliği, Deniz Poyraz'ın ölümüyle sonuçlanan HDP İzmir İl Başkanlığındaki saldırıya ilişkin delillerin karartıldığı iddialarının tamamen gerçek dışı olduğunu duyurdu.
Deniz Poyraz - 18.06.2021
Kobani bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin 108 sanığın yargılanmasına devam edildi
Duruşmada söz alan sanıklardan eski HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, İzmir'de parti binasına giren kişi tarafından vurulan Deniz Poyraz'ın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
Deniz Poyraz - 18.06.2021
HDP il binasındaki saldırının şüphelisi tutuklandı (5)
EMNİYETTEKİ İFADESİNİ TEKRAR ETTİİzmir'de, HDP İl Başkanlığı'nda Deniz Poyraz'ı tabancayla vurarak, öldüren Onur Gencer, 'tasarlayarak adam öldürmek' suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deniz Poyraz Haberleri | Deniz Poyraz Kimdir - Haberler - Deniz Poyraz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Poyraz kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.7.2021 20:02:56. #1.14#

title