Defterdar Vekili Kul'dan Fatsa Vergi Dairesi'ne Ziyaret

Defterdar Vekili Kul'dan Fatsa Vergi Dairesi'ne Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Defterdar Vekili Kul'dan Fatsa Vergi Dairesi'ne Ziyaret

Ordu’nun Fatsa ilçesinde "27. Vergi Haftası" nedeniyle Ordu Defterdar Vekili Mustafa Kul, Fatsa Vergi Dairesi personelini ziyaret ederek günlerini kutladı.

Ordu'nun Fatsa ilçesinde "27. Vergi Haftası" nedeniyle Ordu Defterdar Vekili Mustafa Kul, Fatsa Vergi Dairesi personelini ziyaret ederek günlerini kutladı.

Defterdar Vekili Mustafa Kul'u, Fatsa Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı ve personelleri karşıladı. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde personelleri ile buluştuğunu ifade eden Defterdar Vekili Kul, "Vergi Haftası'nda yoğun bir şekilde vergi ile ilgili bilinçlendirme yaparak vatandaşlarımıza verginin önemini, ülkemizin gelişmesinde kalkınmasında ekonomik ve sosyal gelişmesindeki önemini anlatıyoruz. Bu hafta kapsamında okullara ve mükelleflerle yönelik çeşitli etkinlikler yapıyoruz. İlçelerimizdeki vergi dairelerimizi ziyaret edip günlerini kutluyoruz" dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Fatsa Vergi Dairesi Müdürü Cihan Sarı, "27. Vergi Haftası 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında ülke genelinde olduğu gibi Fatsa'da da çeşitli etkinlikler kutlanıyor. 'Vergi Haftası' münasebetiyle Ordu Defterdarı Vekili Mustafa Kul ve beraberindekiler, Fatsa Vergi Dairemizi ziyarete geldiler. Öncelikle bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Vergi Haftası'nın anlamın katkı sağlamak adına Defterdar Vekilimiz ilçelerimizi gezerek, ziyaretlerde bulunuyor. Bu ziyaretlerde mükelleflerde vergi bilincinin oluşturulması ve verginin tabana yayılması gibi amaçlar hafta kapsamında çeşitli etkinliklerle anlatılıyor" şeklinde konuştu - ORDU

Defterdar Vekili Kul'dan Fatsa Vergi Dairesi'ne Ziyaret

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title