DAVUT AYDIN HABERLERİ

Davut Aydın haber, Davut Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Davut Aydın

Davut Aydın

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966 - ...

Davut Aydın Kimdir ?

1966 yılında Yenişehir’in Beypınar köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Yenişehir Aydoğdu İlköğretim Okulu’nda, ortaokul ve liseyi Yenişehir İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Üniversite Eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden bitirdi. İş hayatına 1984 yılında Yenişehir Trakya Birlik Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nde başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Davut Aydın - 21.10.2020
Son dakika haber | Bursa'da Çardaköy Deresi'ndeki balık ölümlerinin nedeni araştırılıyor
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayı yakından takip ettiğini söyledi.
Davut Aydın - 11.10.2020
Asırlık saate koruma
Türkiye'nin kültür mirası kabul edilen 100 saat kulesi listesinde yer alan Yenişehir ilçe merkezindeki tarihi saat kulesi her yönüyle gerçek kültürel hazine özelliği taşıyor. Sultan II. Abdülhamid Han'ın tahta çıkışının 30. yılında (1906) yaptırılan kulenin 6. katında bulunan 4 kadranlı saatin mekanizması, Yenişehir'in işgalden kurtuluşunda Yunan askerlerinden elde edilen silahların demir aksamı eritilerek yapıldı. Yaklaşık 115 yıllık saat, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'ın talimatıyla ilk günkü ihtişamına kavuşturuldu.
Davut Aydın - 7.10.2020
Bursa'da evi yanan aileye geçici konut tahsis edildi
TOKİ sosyal konutlarında bir daireye yerleştirilen ailenin beyaz eşya ve mobilya dahil tüm ihtiyaçları, Kaymakam Suat Seyitoğlu ve Belediye Başkanı Davut Aydın'ın girişimleriyle karşılandı.
Davut Aydın - 7.10.2020
Son dakika haberi | DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kiracı olarak oturdukları evleri yanan aileye, TOKİ sosyal konutlarından geçici olarak bir ev verilirken, Kaymakam Suat Seyitoğlu ve Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın tarafından da eşyaların karşılanacağı belirtildi.
Davut Aydın - 11.9.2020
Sağlık Bakanı Koca'nın hastane müjdesi sevinçle karşılandı
Sağlık Bakanı Koca'nın hastane müjdesi sevinçle karşılandı MUŞ - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Muş için 500 yataklı eğitim ve araştırma hastanesi müjdesini duyurması kentte sevinçle karşılandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Muş'ta 500 yataklı eğitim ve araştırma hastanesi yapımının yatırım programına alındığını ifade etti. Kentte sevinçle karşılanan durum üzerine sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar alınan karar için devlet büyüklerine teşekkür etti. Bakan Koca'nın dün Muş'la ilgili vermiş olduğu müjdenin pandemi sürecinde morallerin zirve yapmasına vesile olduğunu ifade eden Memur-Sen Muş İl Başkanı Mahir Barışan, bir kente eğitim ve araştırma hastanesinin gelmesinin bazı şeylerin alt yapısını oluşturduğunu söyledi. "Vatandaşlarımız bölge hastanelerine gitmekten kurtulacaktır" İlerleyen zamanda Muş Alparslan Üniversitesine bir tıp fakültesinin kazandırılacağını aktaran Barışan, "Muş bu noktada yıllardır bulunduğu coğrafya konumu nedeniyle hakkı hiçbir zaman teslim edilmemiş bir ildir. İnşallah eğitim ve araştırma hastanesiyle beraber ilimizdeki vatandaşlarımız bölge hastanelerine gitmekten kurtulacaktır. Bu ilimize çok büyük bir katma değer sağlayacaktır. İstihdam oluşturacağı gibi artık hastalarımız acil durumlarda Diyarbakır, Elazığ, Van, Erzurum gibi illere gitmektense burada, hemen yanı başlarında hastaneye gidecekler ve tedavilerini gerçekleştireceklerdir. Bu Muş için çok büyük bir kazanımdır" dedi. "Hasretle beklediğimiz bir yatırım" 500 yataklı eğitim ve araştırma hastanesinin hükümet tarafından yatırım programına alındığını ifade eden Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Koç da, sağlık yatırımlarının sadece Muş'un değil bölgenin yıllardır hasretle beklediği bir yatırım olduğunu ifade etti. Bir hastalık yaşandığı sırada hastane ve ev arasında günlerce gidip geldiğini anlatan Koç, "İşim gereği dünyada birçok ülkeye gittim. Bizim ülkemizdeki sağlık hizmeti kalitesi birçok ülkede yok. Bunun kıymetini bilmemiz lazım. Avrupa'da da hastaneye gittim, inanılmaz maliyet yükü var insanlara. O yüzden benim için yatırımların en kutsalı sağlık hizmetleridir" ifadelerini kullandı. "Bölgemiz terör illetinden arındığı için yatırımlar gelmeye başladı" Güvenlik güçleri tarafından terör örgütlerine karşı yürütülen başarılı operasyonlarla bölgeye yatırımların gelmeye başladığını anlatan Koç, "Hem özel hem devletin önemli yatırımları gelmeye başladı. Kaynak bulmak çok kolay değil. Muş'a bakıldığı zaman hem ilçelerimiz hem de merkezimizde aynı sağlık hizmetleri yatırımları devam etmekte. Doğu ve Güneydoğu'da güzel yatırımlar gerçekleşiyor" diye konuştu. "Eğitim ve araştırma hastanesi ilimizin sürekli il dışına olan sevklerini durduracak" Muş Kardeşlik Platformu Sekreteri Davut Aydın ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın müjdesi üzerine son derece mutlu olduklarını söyledi.
Davut Aydın - 14.8.2020
Abdülhamid Han'ın yadigarı saat yenilendi
Tarihi saati yapan Nuri Körüstan ustanın torunu Nuri Körüstan, Belediye Başkanı Davut Aydın'ı ziyaret ederek, saatin bakım ve onarımından dolayı teşekkür etti.
Davut Aydın - 12.8.2020
Vatandaşlardan Başkan Aydın'a tam destek
Vatandaşlardan Başkan Aydın'a tam destek BURSA - Bursa'nın Yenişehir ilçesinde yaptığı çalışmalar ile halkın sevgisini kazanan Belediye Başkanına destek yağıyor. Cumhur İttifakının Bursa'daki ortak adayı olarak seçimlerde Belediye Başkanı seçilen Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'a ilçede yaşayan vatandaşlar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılı olması için dua ediyor.
Davut Aydın - 16.6.2020
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Yargıtay kararı sonrası 6 tahliye
Tutuklu sanıklar Abdullah Kılıç, Hanım Büşra Erdal, Bayram Kaya, Bünyamin Köseli, Cihan Acar, Cuma Ulus, Davut Aydın, Habip Güler, Halil İbrahim Balta, Hüseyin Aydın, Muhammet Sait Kuloğlu, Murat Aksoy, Mustafa Erkan Acar, Mutlu Çölgeçen, Oğuz Usluer, Seyid Kılıç ve Ufuk Şanlı hakkındaki işlemlerin kanuna uygun olarak yapıldığı, tüm delillerin hukuka uygun elde edildiği, savunmaların eksiksiz sergilendiği, vicdani kanının kesin, tutarlı ve çelişmeyen verilere dayandırıldığı, eylemlerin kanundaki suç tipine uyduğu ve yaptırımın kanuni bağlamda şahsileştirilmek suretiyle uygulandığını belirten daire, temyiz davasının reddi ve hükümlerin onanmasını kararlaştırdı.
Davut Aydın - 7.6.2020
İnegöl'de yarı olimpik yüzme havuzu hizmete açıldı
Açılış törenine, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Mustafa Esgin, Osman Mesten ve Vildan Yılmaz Gürel, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile çok sayıda davetli katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Davut Aydın Haberleri | Davut Aydın Kimdir - Haberler - Davut Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Davut Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber | Bursa'da Çardaköy Deresi'ndeki balık ölümlerinin nedeni araştırılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 11:50:42. #1.14#
title