Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - Dün
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, AB Komisyonu Kabine Şefi Seibert ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın AB Komisyonu Kabine Şefi Bjoern Seibert ile görüştü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 17.06.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan Başbakanı Plenkoviç'i kabul etti
Kabulde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de hazır bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.06.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan Belçika'dan Azerbaycan'a gitti
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Rize Milletvekili ve NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak da Azerbaycan'a gitti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.06.2021
NATO Zirvesi kapsamında Erdoğan ve Biden başkanlığında yapılan heyetler arası görüşme sona erdi
Görüşmede Erdoğan'a, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Murat Mercan eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.06.2021
Erdoğan ve Johnson, iki ülke arasındaki seyahatin yeniden başlamasının önemi üzerinde mutabık kaldı
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak da yer almıştı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüşmesi sona erdi
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak da yer aldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 13.06.2021
Sayın Bakanımızın Libya'yı Ziyareti, 12 Haziran 2021
Sayın Bakanımız 12 Haziran 2021 tarihinde Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Sayın Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Sayın Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın ile birlikte Libya'ya resmi bir ziyaret gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun Libya Programı
Bakanımız Sn. @suleymansoylu, @TC_Disisleri Sn. @MevlutCavusoglu, MSB Sn. Hulusi Akar, Gnkur. Bşk. Sn. Yaşar Güler, MİT Başkanı Sn. Hakan Fidan, @iletisim Sn. @fahrettinaltun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sn.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Afrin'de hastaneye düzenlenen saldırıya tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Terör örgütünün Suriye'deki kolu, vahşi yüzünü bir kez daha gösterdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Libya'ya resmi ziyarette bulunuyor
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın ile birlikte Libya'ya resmi ziyarette bulunuyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Türkiye'den Libya'ya resmi ziyaret
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın bugün Libya'ya resmi...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Sözcüsü Kalın, Jake Sullivan ile görüştü
Gelen son dakika haberlerine göre CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Akdeniz'de Ulusal ve Küresel Stratejiler Sempozyumu'nda tüm yönleriyle "Akdeniz" masaya yatırılıyor
Youtube üzerinden canlı yayınlanan sempozyumda Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın mesajı okundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.06.2021
NATO Zirvesi öncesi Türkiye'den Libya'ya üst düzey ziyaret
Dışişleri Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu başkanlığındaki heyette, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yer alacak.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.06.2021
Heyette, Bakanlar Çavuşoğlu, Akar, Soylu, Genelkurmay Başkanı Güler, MİT Başkanı Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun ve Cumhurbaşkanlığı...
Heyette, Bakanlar Çavuşoğlu, Akar, Soylu, Genelkurmay Başkanı Güler, MİT Başkanı Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın yer alacak.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.06.2021
Kanada'da Katolik okul bahçesindeki çocuk kalıntıları ve İslamofobik saldırı
Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da "Bu, üretilmiş korkunun nefrete, nefretin düşmanlığa ve şiddete dönüşeceğinin en son örneğidir" diyerek, meselenin artık ırkçılık ve nefret suçu olarak ele alınması gereğine vurgu yaptı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 09.06.2021
Türkiye ve Kırgızistan arasında "Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey Oturumu" gerçekleştirildi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı düzenlenen toplantıya, Türkiye tarafından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 08.06.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan, Kanada'da Müslüman aile üyelerinin öldürülmesine ilişkin paylaşım Açıklaması
Son dakika haber... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kanada'da 4 Müslüman'ın öldürülmesinin, üretilmiş korkunun nefrete, nefretin düşmanlığa ve şiddete dönüşeceğinin en son örneği olduğunu belirtti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 05.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Makedonya Başbakanı Zoran Zaev'i kabul etti
Erdoğan'a kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 05.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi liderini kabul etti
Erdoğan'a kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala da eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.06.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Rum lider Anastasiadis ile çevrim içi görüşme gerçekleştirdi
KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Berna Çelik Doğruyol'un yaptığı yazılı açıklamaya göre, Tatar, BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Danışman Vekili ve Barış Gücü Misyon Şefi Elizabeth Spehar'ın daveti üzerine Rum lider Anastasiadis ile çevrim içi görüşme gerçekleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, AB Komisyonu Kabine Şefi Seibert ile görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 05:19:19. #1.13#

title