Colin's 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'yla İstanbul Fashion Week'teydi - Haberler
Haberi Paylaş

Colin's 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'yla İstanbul Fashion Week'teydi

Bültenler - Haberler | Güncel
Colin's 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'yla İstanbul Fashion Week'teydi

İTKİB'in Yönetiminde Düzenlenen İstanbul Fashion Week, 3-6 Şubat Tarihleri Arasında Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü Ana Galeri Binası'nda Gerçekleşti.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB)'in yönetiminde düzenlenen IFW, 3-6 Şubat tarihleri arasında Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü Ana Galeri Binası'nda gerçekleşti.

Etkinlikte Colin's, 04 Şubat Cuma Günü saat 21.00'deki ilgi çekici defilesiyle 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nu sergiledi. Podyumda ünlü mankenlerin yanı sıra, sevilen gençlik dizisi Kavak Yelleri'nin oyuncuları Pelin Karahan ve Dağhan Külegeç ile Lale Devri dizisinin oyuncusu Serenay Sarıkaya da yer aldı.

Etkileyici performansların sergilendiği defile görsel bir şova dönüşürken, daha önce "Benimle Dans Eder misin?" yarışmasında dereceye giren Aydan ve Ömer de göz alıcı danslarıyla, dans, Nefes grubu da müzik performanslarıyla muhteşem gecenin parçası oldular. Cemiyet hayatından Ali Ağaoğlu, Ceri Benardete, Eda Güngör, Aylin Livaneli, Deniz ve Murat Murathanoğlu, Merve Hamsan, Burak Hatipoğlu, Raşit Bağzıbağlı, Önder Bekensir, Gül Gölge Saygı, Uğurkan Erez, Gülbin ve Erkan Simitçioğlu gibi ünlü isimlerin de izlediği defileye moda dünyasının önemli kalemleri de büyük ilgi gösterdi.

2011 yılında Türkiye'de 30 yeni mağaza daha açarak 190 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Colin's, son üç yılda Global alanda yüzde 110 büyüme kaydederek 489 milyon dolar ciroya ulaştı. Şu anda Türkiye ve dünyada toplam 570 mağazada ürünleri satılan ünlü marka, hızla büyümeye devam ettiği 2011 yılında ise İstanbul Fashion Week ve Collection Premiere İstanbul (CPI)'da yer alarak gövde gösterisi yaptı.-İSTANBUL

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title