Citibank Haberleri

Citibank haber, Citibank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Citibank - 09.02.2021
Türkiye'de yeni yapılanma
Vodafone'dan önce 20 yıllık bankacılık deneyimi bulunan Ergun, Citibank, Finansbank, Credit Europe Bank, Fibabanka ve TEB'de Pazarlama Ödeme Sistemleri, Müşteri Etkileşimi, Perakende Bankacılık, Dağıtım Kanalları, Dijital ve Çoklu Kanallar, Doğrudan Satış, Şube Satış, Tele-Marketing, Çağrı Merkezi, Tüketici Finansmanı, Ürün Pazarlama gibi alanlarda çeşitli görevler üstlendi.
Citibank - 03.02.2021
İngiliz iş dünyasından "maaş destek programı uzatılsın" çağrısı
Citibank'ın tahminlerine göre, ülkede işsizliğin bu yılın ilk yarısından yüzde 8 ile 8,5 civarına yükselmesi bekleniyor.
Citibank - 18.12.2020
Son dakika haber! Türkiye-ABD ekonomik ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunan şirketler ödüllendirildi
Amerikan şirketlerinin ödüllendirildiği kategoriler kapsamında Kovid-19 Destek Projesi ödülünü GE Healthcare, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Projesi ödülünü Citibank, İnovasyon Ödülünü MSD, Global Türkler ödülünü Nielsen, Yatırım ödülünü Gilead Sciences, Bölgesel Merkez ödülünü Ford Otosan, Küresel Tedarik Zinciri ödülünü Boeing ve Öz Yeterliliğe Katkı ödülünü Ford Otosan aldı.
Citibank - 16.12.2020
Son dakika haberi: Finansal piyasalarda 2020 böyle geçti (2)
7 Mayıs: BDDK, Türk bankalarına TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG'ye işlem yasağı getirdi.
Citibank - 24.11.2020
Son dakika haberi | KRİPTOPARA-Bitcoin kurumsal alımlarla 19,000 doları aştı
Citibank'tan bir analist de, geçen hafta başında yaptığı analizde Bitcoin'in 2021 Aralık ayında 318,000 doları göreceğini öngördüğünü belirtti.
Citibank - 18.11.2020
KRİPTOPARA-Bitcoin 2017'den sonra ilk kez 18,400 doları gördü
Citibank'tan bir analist de, bu hafta başında yaptığı analizde Bitcoin'in 2021 Aralık ayında 318,000 doları göreceğini öngördüğünü belirtti.
Citibank - 17.11.2020
BIST100 yüzde 2.57 düştü, dolar 7.73 lirada
ABD merkezli Citibank'a göre, Covid-19 pandemisine karşı geliştirilen aşıların yaygın dağıtımı ve devam etmekte olan gevşek para politikası nedeniyle doların gelecek yıl yüzde 20 dolayında değer yitirebilek.
Citibank - 12.11.2020
CEO Club Bankacılık Zirvesi
Bankalar birinci ve ikinci çeyrekte net faiz gelirlerini güzel bir şekilde realize ettiler" Citibank Türkiye Genel Müdürü Emre Karter ise pandeminin etkilerini azaltmak amacıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de alınan hem teşvik hem de tedbir kararlarının beraberinde ciddi bir kredi büyümesini getirdiğini ifade etti.
Citibank - 27.10.2020
Son dakika haberleri... Borsa günü yükselişle tamamladı
Bugün ayrıca Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Citibank tarafından düzenlenen ve uluslararası dev şirketlerin temsilcilerinin yer aldığı Citibank Yatırımcı Konferansı'na video konferans yöntemiyle katılarak uluslararası yatırımcılara seslendi.
Citibank - 27.10.2020
Bakan Berat Albayrak uluslararası yatırımcılara seslendi Açıklaması
Bakan Albayrak, Citibank tarafından düzenlenen ve uluslararası dev şirketlerin temsilcilerinin yer aldığı Citibank Yatırımcı Konferansı'na video konferans yöntemiyle katıldı.
Citibank - 27.10.2020
Son dakika haber... Borsa, günün ilk yarısında yükseldi
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansı'nda uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle görüşeceğini, toplantıdan gelebilecek haberlerin de takip edileceğini aktaran analistler, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 1.
Citibank - 27.10.2020
Gram altın 498 lira seviyelerinde
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansı'nda uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle görüşeceğini ve toplantıdan gelebilecek haberlerin yatırımcıların gündeminde olacağını ifade eden analistler, yurt içinde veri takviminin sakin olduğunu, yurt dışında ise ABD'de dayanıklı mal siparişleri ile tüketici güven endeksi verilerinin takip edileceğini bildirdi.
Citibank - 27.10.2020
Dolar/TL, 8,11 seviyesinden işlem görüyor
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansında uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle görüşeceğini, toplantıdan gelebilecek haberlerin de piyasaların yönü üzerinde etkili olabileceğini dile getiren analistler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı çalışmaları, ABD'de teşvik paketi ve jeopolitik gelişmelere ilişkin gelişmelerin de gündemdeki yerini koruduğunu söyledi.
Citibank - 27.10.2020
BIST100 yüzde 0.30 düşüşle başladı, dolar 8.11 lirada
InvestAZ Yatırım'ın analizinde, Pazartesi günü "çok sert" düşen borsalarda bugün açılışla birlikte toparlanma beklendiği belirtilerek, "Bugün küresel hisse vadelilerinde pozitif bir görünüm var. Dolar/TL sabah saatlerinde 8.09 seviyelerinden işlem görüyor. Bugün Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Citibank toplantısında yabancı yatırımcılarla video konferansa katılacak.
Citibank - 27.10.2020
Son dakika haber | VİOP'ta endeks kontratı güne yükselişle başladı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansı'nda uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle görüşeceğini ve toplantıdan gelebilecek haberlerin yatırımcıların gündeminde olacağını ifade eden analistler, yurt içinde uluslararası rezervler ve döviz likiditesi, yurt dışında ise ABD'de dayanıklı mal siparişleri ile tüketici güven endeksi verilerinin takip edileceğini bildirdi.
Citibank - 26.10.2020
Borsa günü düşüşle tamamladı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yarın Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansında uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle görüşeceğini belirten analistler, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 1.
Citibank - 25.10.2020
Son dakika haberleri: Citibank Yatırımcı Konferansı'nda Türkiye'ye doğrudan yatırımlar ele alınacak
Son dakika ekonomi haberi... Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansı, 27 Ekim'de video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecek.
Citibank - 08.10.2020
Citigroup'a 400 milyon dolarlık ceza
Açıklamada, risk yönetimi, veri yönetimi ve iç kontrollerdeki eksikliklerle ilgili Citibank'a 400 milyon dolarlık ceza verildiği bildirildi.
Citibank - 03.09.2020
TSPB Olağan Genel Kurulu ve Sermaye Piyasaları Altın Boğa Ödül töreni
"Portföy Yönetim" kategorisinde şunlar ödül aldı: "Yatırım Fonları Portföy Büyüklüğü Lideri-2019-İş Portföy Yönetimi AŞ, Yatırım Fonları Pazar Payı Artış Lideri-2019-Ziraat Portföy Yönetimi AŞ, Emeklilik Yatırım Fonları Portföy Büyüklüğü Lideri-2019-Ziraat Portföy Yönetimi AŞ, Emeklilik Yatırım Fonları Pazar Payı Artış Lideri-2019-Ziraat Portföy Yönetimi AŞ, Bireysel Portföy Yönetimi Büyüklüğü Lideri-2019-Ziraat Portföy Yönetimi AŞ, Bireysel Portföy Yönetimi Pazar Payı Artış Lideri-2019-Azimut Portföy Yönetimi AŞ, Yatırım Fonları Getiri Lideri-2019-Tacirler Portföy Yönetimi AŞ-Tacirler Portföy Değişken Fon, Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri-2019-Yapı Kredi Portföy Yönetimi AŞ, Allianz Yaşam ve Emeklilik AŞ-Karma Emeklilik Yatırım Fonu." "Saklama" kategorisinde ise Yerli Yatırımcı Saklama Bakiyesi Lideri-2019-Türkiye Halk Bankası AŞ, Yabancı Yatırımcı Saklama Bakiyesi Lideri-2019-Citibank AŞ ve Saklama Faaliyeti Pazar Payı Artış Lideri-2019-Anadolubank AŞ ödül aldı.
Citibank - 10.07.2020
TSKB'ye 150 milyon dolar sendikasyon kredisi
Kredi katılımcıları arasında ABC International Bank plc, BNP Paribas, China Development Bank, Citibank, N.
Citibank - 09.07.2020
TSKB'ye 150 milyon dolar sendikasyon kredisi
Kredi katılımcıları arasında ABC International Bank plc, BNP Paribas, China Development Bank, Citibank, N.
Citibank - 29.06.2020
Alternatif Bank yönetim kuruluna Halil Sedat Ergür katıldı
Kariyerine 1984 yılında Citibank'ta yönetici yetiştirme programıyla başlayan Ergür, üç yıl içerisinde şube operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Yönetici oldu.
Citibank - 08.05.2020
Dolar/TL 7,09 seviyesinden işlem görüyor
Dolar/TL, güne düşüşle başlamasının ardından 7,0980'den işlem görüyor. Dün tarihin en yüksek seviyesi olan 7,2692'yi gören dolar/TL, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) Türk bankalarına döviz işlemleri kaynaklı TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG'ye işlem yasağı getirmesi kararının ardından 7,0784'e kadar gerildi.
Citibank - 07.05.2020
Borsa İstanbul Endeksi yüzde 0.18 düştü
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG ile bir bacağı Türk Lirası olan yeni bir döviz işleminin yapılmamasına ve bu mahiyetteki vadesi gelen işlemlerin yenilenmemesine karar verdiğini açıkladı.
Citibank - 07.05.2020
BDDK'dan döviz manipülasyonu yapan 3 bankaya işlem yasağı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Türk bankalarına döviz işlemleri kaynaklı TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG'ye işlem yasağı getirildiğini bildirdi.
Citibank - 07.05.2020
BDDK kaynakları: "Türk bankalarına TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA,...
BDDK kaynakları: "Türk bankalarına TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG'ye işlem yasağı getirildi.
Citibank - 13.02.2020
Kredisini erken kapatan Turkcell, uzun vadeli finansmana yöneliyor
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell, BNP Paribas, Citibank, HSBC, ING ve Intesa Sanpaolo bankalarıyla 2015 yılında imzaladığı anlaşma uyarınca altyapı yatırımlarında ve oluşabilecek yatırım fırsatlarının finansmanında kullanmak üzere aldığı toplam 1 milyar dolar tutarındaki sendikasyon kredisini 23 Mart'ta, nihai vadesinden altı ay önce kapatacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Citibank Haberleri | Citibank Haber - Haberler - Citibank haberleri, son dakika citibank haber ve gelişmeleri burada. Talih tweet'i Chris'e kondu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 21:06:02. #1.16#
title