Cinsel İlişkiye Girmek İçin En Verimli Saat Açıklandı
Haberler » Yaşam » Cinsel İlişkiye Girmek İçin En Verimli Saat Açıklandı - Haberler

Cinsel İlişkiye Girmek İçin En Verimli Saat Açıklandı

Yapılan bir araştırmada e-postalar üzerinden varılan sonuca göre cinsel ilişki için en verimli saatin sabah 8 olduğu açıklandı.

Cinsel İlişkiye Girmek İçin En Verimli Saat Açıklandı

Güney Kaliforniya Üniversitesi ile Labs'de yapılan bir araştırmada, seks yapmak için en verimli saatin kaç olduğu sorusuna cevap arandı.

EN UYGUN SAAT SABAH 8

16 milyar elektronik posta mesajı üzerinden yapılan analizde, hangi saatte neyi yapmanın daha verimli olduğu araştırıldı. E-postalar üzerinden varılan sonuca göre cinsel ilişki için en verimli saatin sabah 8 olduğu açıklandı. Sabah 8'de vücudun enerjisi ve hormon seviyesi zirveye ulaşıyor. Eğer bebek yapmaya çalışıyorsanız, bu saatte erkeklerin sperm sayısı da daha yüksek oluyor.

FAZLASI VÜCUDA ZARARLI

Cinsel ilişkiye girmek isteyenlere bir tek uyarı cinsel ilişki süresinin uzun tutulmaması. ABD'de yapılan bir araştırma ideal cinsel ilişki süresinin 7 ila 13 dakika olduğunu belirtiyor. Aşırı cinsel ilişkide yapılmaması üzerine bir uyarı da bu saatlerde yapılan yorucu ilişki vücudun bağışıklık sistemine zarar verebileceği üzerine oldu.

Öte yandan araştırmada, flörtleşmek ve buluşmak için en ideal saatin akşam 7 olduğu, kişinin bu saatte mutlu, rahatlamış ve sosyal olduğu belirtildi.

Kaynak: Haberler.Com

Manşet

Haberler