CİHAN ÜNAL HABERLERİ

Cihan Ünal haber, Cihan Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihan Ünal

Cihan Ünal

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye

Cihan Ünal Kimdir ?

Cihan Ünal, (d. 22 Ocak 1946 - Kastamonu) Türk tiyatro ve sinema sanatçısı. İlkokulu Tosya ve Kırıkkale’de okudu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cihan Ünal - 17.05.2021
22. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivalinin biletleri satışa sunuldu
Festivalde bugüne kadar Cüneyt Gökçer, Macide Tanır, Bozkurt Kuruç, Yıldız Kenter, Genco Erkal, Müşfik Kenter, Gülriz Sururi, Haldun Dormen, Rutkay Aziz, Prof. Zeliha Berksoy, Cihan Ünal, Erdal Özyağcılar, Ayten Gökçer, Ayla Algan ve Işıl Kasapoğlu bu ödülü aldı.
Cihan Ünal - 14.05.2021
Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali 24 Mayıs'ta perdelerini açacak
Sakıp Sabancı Yaşam Boyu Başarı Ödülü'nü daha önceki yıllarda almaya hak kazanan oyuncuların isimleri ise şöyle: "Cüneyt Gökçer (2005), Macide Tanır (2006), Bozkurt Kuruç (2007), Yıldız Kenter (2008), Genco Erkal (2009), Müşfik Kenter (2010), Gülriz Sururi (2011), Haldun Dormen (2012), Rutkay Aziz (2013), Prof. Zeliha Berksoy (2014), Cihan Ünal (2015), Erdal Özyağcılar (2016), Ayten Gökçer (2017), Ayla Algan (2018), Işıl Kasapoğlu (2019).
Cihan Ünal - 04.04.2021
GÜNDEM /4 Nisan 2021
(Doha/20.00) ÖZEL HABER 1- İhracatta transit işlemleri kolaylaşacak Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "İhracatçımızın bulunduğu yerden sıfır bürokrasiyle beyanname açabilmesini sağlamak, daha kaliteli hizmet sunmak ve gümrüklerimizin iş yükünü azaltmak amacıyla 'Kolay İhracat Noktaları' projesini hayata geçiriyoruz" "Bu projeyle güvenliği üst seviyede tutarak ihracatta transit prosedürlerini önemli ölçüde azaltıyoruz" (Merve Özlem Çakır/Ankara) 2- Türkiye komşularına 4,3 milyar dolarlık ihracat yaptı Komşu ülkelere bu yılın ilk çeyreğinde en fazla "Kimyevi maddeler ve mamulleri" sektörü ürün sattı Bu dönemde en fazla ihracat 1,9 milyar dolarla Irak'a, 766 milyon dolarla Bulgaristan'a ve 589 milyon dolarla Yunanistan'a yapıldı (Erhan Cihan Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Cihan Ünal - 18.03.2021
Düzce Belediyesi iştirak şirketlerde yönetim değişti
Belka şirketinde ise yönetim kurulu başkanı Sinan İnan olurken yönetim kurulu üyeleri Burçin Sarıcan ve Cihan Ünal oldu.
Cihan Ünal - 29.11.2020
Kış lastiği değiştirme ücreti 60 liradan başlıyor
ARİFE YILDIZ ÜNAL/ERHAN CİHAN ÜNAL - Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda zorunlu olan, özel araçlarda ise can ve mal güvenliğiyle sorunsuz seyahat için kullanılması gereken kış lastiğini değiştirme ücreti, ebada göre 60 ile 125 lira arasında değişiyor.
Cihan Ünal - 22.07.2020
Şehir tiyatrolarında yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor
- Şehir tiyatrolarında yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav açtı Sınav öncesi kente gelen juri üyesi ünlü sanatçılar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i ziyaret etti MERSİN - Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav açtı. Sınav öncesi kente gelen juri üyesi ünlü sanatçılar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i makamında ziyaret etti. Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yıllar sonra bir ilk gerçekleştiriyor. Uzun aradan sonra sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav başlatan Şehir Tiyatrosu, ünlü sanatçılardan oluşan jüri tarafından yapılacak seçmelerle yeni yol arkadaşlarını belirleyecek. Seçme sınavları öncesi başkanlığını tiyatro-sinema sanatçısı ve Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi öğretim görevlisi Cihan Ünal'ın yaptığı jüri üyeleri Galip Erdal, Tomris Çetinel, Özlem Ersönmez, Mehmet Yılmaz ile Mehmet Yaşayan, Başkan Seçer'i makamında ziyaret etti.
Cihan Ünal - 16.07.2020
PFDK'den kulüp başkanları Ali Çetin ve Fatih Mert'e hak mahrumiyeti cezası
Galatasaray'da antrenör Necati Ateş'e 13 bin lira ceza veren PFDK, sarı-kırmızılı futbolcular Şener Özbayraklı, Ömer Bayram, Taylan Antalyalı, Jean Michael Seri ve Emre Akbaba'yı maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı dokuz yüzer lirayla cezalandırdı. Kulübün görevlilerinden Halil Cihan Ünal ise toplam 7 bin 400 lira ceza aldı.
Cihan Ünal - 16.07.2020
Son dakika... PFDK kararları açıklandı
Son dakika gelişmesine göre TFF tarafından Profesyonel Disiplin Kurulu Kararları açıklandı.
Cihan Ünal - 14.07.2020
Süper Lig'den 3 kulübün başkanı ve 2 kulüp PFDK'ye sevk edildi
Galatasaray'ın antrenörü Necati Ateş'in sportmenliğe aykırı hareketinden dolayı tedbirli, futbolcular Şener Özbayraklı, Ömer Bayram, Taylan Antalyalı, Jean Michael Seri, Emre Akbaba'nın talimatlara aykırı davranışlarından ötürü tedbirsiz olarak kurula sevkine karar verildi. Sarı-kırmızılı kulübün görevlilerinden Halil Cihan Ünal ise sportmenliğe ve talimatlara aykırı hareketleriyle tedbirli olarak kurula sevk edildi.
Cihan Ünal - 14.07.2020
TFF tarafından Disiplin Sevkleri açıklandı
TFF, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevkleri açıkladı.
Cihan Ünal - 14.07.2020
Düşük faizli kampanya konutta tarihi rekorlar getirdi
Kamu bankalarının düşük oranlı destek kredisi başta olmak üzere sektörel kampanyalar ve normalleşme adımları haziranda konut satışlarında rekorların görülmesini sağladı.
Cihan Ünal - 05.07.2020
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 5 Temmuz 2020
(Spielberg/16.10) ÖZEL HABER 1- Bakan Pekcan'dan "Gümrük Birliği" mesajları: "Herkesin düşüncesi ortak, artık bu Gümrük Birliği Anlaşması yetersiz kalıyor. Yeni nesil serbest ticaret anlaşmalarının kapsamı çok geniş" "Şu anda siyaset bir kenara konulur, sadece ekonomi ve ticarete odaklanılırsa bunun yapılmaması için hiçbir sebep yok çünkü AB iş insanlarının da buna ihtiyacı var" "Bizim vazifemiz yatırım ortamını iyileştirmek, kolaylaştırmak ve öngörülebilir olmak. Bu konuda adımlarımızı atıyoruz ve yatırımcıyı davet edip verdiğimiz teşvikleri, imkanları kendilerine anlatmak için gayret sarf ediyoruz" (Merve Özlem Çakır/Erhan Cihan Ünal/Ankara) 2- Türkiye'nin İngiltere ile yapacağı serbest ticaret anlaşması ticarete ivme kazandıracak DEİK Türkiye-İngiltere İş Konseyi Başkanı Osman Okyay: "Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği ile imzalamasını beklediğimiz anlaşmaya eş zamanlı bir serbest ticaret anlaşmasının ülkemizle de imzalanarak yürürlüğe girmesi ve Birleşik Krallık ile ticaretimizin kesintiye uğramadan devam etmesi, üçüncü ülkelere karşı rekabet gücümüzün korunması ve 20 milyar dolar ticaret hacmi hedefine ulaşabilmemiz için hayati önem taşıyor" (Yunus TÜRK/ İstanbul) 3- Antalya ünlü plajlarıyla ziyaretçilerini cezbediyor Coğrafi konumu ve fiziki şartlarıyla çok özel konuma sahip "turizmin başkenti" Antalya, kent merkezinde yer alan ünlü plajlarıyla da öne çıkıyor Konyaaltı ve Lara plajlarının yanında Falez sahil bandında ahşap platformlar üzerine kurulu birçok tesis ile Tarihi Kaleiçi'nde bulunan Mermerli Plajı, "deniz-kum-güneş" üçlemesinin keyfini çıkarmak isteyen tatilcilerin rotasında yer alıyor Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege: "Antalya hiçbir mevsim zamana yenik düşmüyor.
Cihan Ünal - 11.05.2020
GÜNDEM / 11 Mayıs 2020
(Ankara / 14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 hemşireleri salgınla mücadelede en ön cephede savaşıyor Hemşireler Günü'nü salgının gölgesinde kutlamaya hazırlanan "beyaz melekler" kendi hayatlarını geri planda bırakarak hastalarının canını kurtarmak için büyük mücadele ediyor AA ekibi, İzmir'de pandemi hastanesine dönüştürülen Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nde görevli hemşirelerin bir gününü görüntüledi Hemşire Gizem Temeltaş: "Vaka ve ölüm sayısı azaldığında çok mutlu oluyorum. Bana çalışma gücü veriyor. Vaka sayısı o gün tek hasta bile azalsa bize umut veriyor" Kezban Deniz: "Hastanemizde 35 yaşında entübe bir hastamız vardı. Ona 'daha çok gençsin, güçlü ol' dedim. Ben onun beni duyduğunu biliyordum sonra gözlerini kırptığını gördüm" Ahmet Gökhan: "Biz pandemiyi bir savaş olarak görüyoruz. İlk başta çok az panik yaşadık. Sonra cephede nasıl durmamız gerektiğini öğrenince rahatladık" (Tezcan Ekizler/İzmir) 2- Küresel ticarete Kovid-19 darbesi Kovid-19 salgınının etkisiyle küresel ticaretin bu yıl yüzde 13 ila yüzde 32 arasında azalması beklenirken, uzmanlar, salgının ardından ticarette korumacı politikaların artabileceği konusunda uyarıyor Ekonomistler, küresel ticarette bu yıl beklenen düşüşün 2008-2009'daki küresel finansal kriz döneminde yaşanan kaybı aşmasını bekliyor Dünyanın en büyük mal ihracatçısı Çin'in bulunduğu Asya bölgesinden yapılan uluslararası ihracatın bu yıl yüzde 13,5 ila yüzde 36,2, ABD'nin bulunduğu Kuzey Amerika bölgesinden yapılan ihracatın da yüzde 17,1 ila yüzde 40,9 azalacağı öngörülüyor Dünya Ticaret Örgütü Bilgi ve Dış İlişkiler Direktörü Keith Rockwell: "Hükümetlerin bu krize verdiği tepki ticaretin gelecekte nasıl olacağını etkileyecektir" "Ticaret, bu krizden kurtulmamıza yardımcı olabilecek vazgeçilmez bir araç olacaktır. Bu aşamada ihtiyacımız olan son şey korumacı eylemlerdir" Peterson Uluslararası Ekonomi Enstitüsü Kıdemli Uzmanı Gary Hufbauer: "Uzun vadede, gelecek 2-3 yılda, korumacı tepkilerde muhtemelen bir artış göreceğiz. Bu da Kovid-19 salgınının kontrol altına alınmasının ardından ticaretteki toparlanmayı sınırlayacaktır" "Muhtemelen tersine küreselleşme dönemiyle karşı karşıyayız" (Dilara Zengin/Washington) 3- Kovid-19 salgını tarım sektörünün ihracatını durduramadı Sektör ihracatı bu yılın ocak-nisan döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 3 artışla 7 milyar 789 milyon 631 bin dolara çıktı Bu dönemde sektör, Irak'a 982,6 milyon dolar, Almanya'ya 573 milyon dolar, ABD'ye 364,8 milyon dolar ihracat yaptı İhracatı en fazla artan ürün yüzde 32,6 ile fındık ve mamulleri olurken, onu yüzde 21,6 ile yaş meyve ve sebze, yüzde 12,9 ile meyve sebze mamulleri takip etti (Erhan Cihan Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cihan Ünal Haberleri | Cihan Ünal Kimdir - Haberler - Cihan Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cihan Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Hızır Bey romanının çizeri Talat Güreli hayatını kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:50:44. #1.14#

title