CİHAN ÜNAL HABERLERİ

Cihan Ünal haber, Cihan Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihan Ünal

Cihan Ünal

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye

Cihan Ünal Kimdir ?

Cihan Ünal, (d. 22 Ocak 1946 - Kastamonu) Türk tiyatro ve sinema sanatçısı. İlkokulu Tosya ve Kırıkkale’de okudu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cihan Ünal 22.7.2020
- Şehir tiyatrolarında yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor
- Şehir tiyatrolarında yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav açtı Sınav öncesi kente gelen juri üyesi ünlü sanatçılar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i ziyaret etti MERSİN - Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav açtı. Sınav öncesi kente gelen juri üyesi ünlü sanatçılar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i makamında ziyaret etti. Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yıllar sonra bir ilk gerçekleştiriyor. Uzun aradan sonra sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav başlatan Şehir Tiyatrosu, ünlü sanatçılardan oluşan jüri tarafından yapılacak seçmelerle yeni yol arkadaşlarını belirleyecek. Seçme sınavları öncesi başkanlığını tiyatro-sinema sanatçısı ve Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi öğretim görevlisi Cihan Ünal'ın yaptığı jüri üyeleri Galip Erdal, Tomris Çetinel, Özlem Ersönmez, Mehmet Yılmaz ile Mehmet Yaşayan, Başkan Seçer'i makamında ziyaret etti.
Cihan Ünal 16.7.2020
PFDK'den kulüp başkanları Ali Çetin ve Fatih Mert'e hak mahrumiyeti cezası
Galatasaray'da antrenör Necati Ateş'e 13 bin lira ceza veren PFDK, sarı-kırmızılı futbolcular Şener Özbayraklı, Ömer Bayram, Taylan Antalyalı, Jean Michael Seri ve Emre Akbaba'yı maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı dokuz yüzer lirayla cezalandırdı. Kulübün görevlilerinden Halil Cihan Ünal ise toplam 7 bin 400 lira ceza aldı.
Cihan Ünal 16.7.2020
PFDK maske takmayanlara ceza yağdırdı
Mensah'a 2, Diego Angelo'ya bir maçtan men cezası - Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), maske takma kuralına uymayan kulüp yöneticileri, görevlileri ve futbolcularına ceza verdi.
Cihan Ünal: PFDK kararları açıklandıCihan Ünal 16.7.2020
Cihan Ünal 16.7.2020
Son dakika... PFDK kararları açıklandı
Son dakika gelişmesine göre TFF tarafından Profesyonel Disiplin Kurulu Kararları açıklandı.
Cihan Ünal 14.7.2020
Ahmet Ağaoğlu, Fatih Mert ve Ali Çetin PFDK'ya sevk edildi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ankaragücü Başkanı Fatih Mert ile Denizlispor Başkanı Ali Çetin'i Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti.
Cihan Ünal 14.7.2020
Süper Lig'den 3 kulübün başkanı ve 2 kulüp PFDK'ye sevk edildi
Galatasaray'ın antrenörü Necati Ateş'in sportmenliğe aykırı hareketinden dolayı tedbirli, futbolcular Şener Özbayraklı, Ömer Bayram, Taylan Antalyalı, Jean Michael Seri, Emre Akbaba'nın talimatlara aykırı davranışlarından ötürü tedbirsiz olarak kurula sevkine karar verildi. Sarı-kırmızılı kulübün görevlilerinden Halil Cihan Ünal ise sportmenliğe ve talimatlara aykırı hareketleriyle tedbirli olarak kurula sevk edildi.
Cihan Ünal 14.7.2020
TFF tarafından Disiplin Sevkleri açıklandı
TFF, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevkleri açıkladı.
Cihan Ünal 14.7.2020
Düşük faizli kampanya konutta tarihi rekorlar getirdi
Kamu bankalarının düşük oranlı destek kredisi başta olmak üzere sektörel kampanyalar ve normalleşme adımları haziranda konut satışlarında rekorların görülmesini sağladı.
Cihan Ünal 5.7.2020
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 5 Temmuz 2020
(Spielberg/16.10) ÖZEL HABER 1- Bakan Pekcan'dan "Gümrük Birliği" mesajları: "Herkesin düşüncesi ortak, artık bu Gümrük Birliği Anlaşması yetersiz kalıyor. Yeni nesil serbest ticaret anlaşmalarının kapsamı çok geniş" "Şu anda siyaset bir kenara konulur, sadece ekonomi ve ticarete odaklanılırsa bunun yapılmaması için hiçbir sebep yok çünkü AB iş insanlarının da buna ihtiyacı var" "Bizim vazifemiz yatırım ortamını iyileştirmek, kolaylaştırmak ve öngörülebilir olmak. Bu konuda adımlarımızı atıyoruz ve yatırımcıyı davet edip verdiğimiz teşvikleri, imkanları kendilerine anlatmak için gayret sarf ediyoruz" (Merve Özlem Çakır/Erhan Cihan Ünal/Ankara) 2- Türkiye'nin İngiltere ile yapacağı serbest ticaret anlaşması ticarete ivme kazandıracak DEİK Türkiye-İngiltere İş Konseyi Başkanı Osman Okyay: "Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği ile imzalamasını beklediğimiz anlaşmaya eş zamanlı bir serbest ticaret anlaşmasının ülkemizle de imzalanarak yürürlüğe girmesi ve Birleşik Krallık ile ticaretimizin kesintiye uğramadan devam etmesi, üçüncü ülkelere karşı rekabet gücümüzün korunması ve 20 milyar dolar ticaret hacmi hedefine ulaşabilmemiz için hayati önem taşıyor" (Yunus TÜRK/ İstanbul) 3- Antalya ünlü plajlarıyla ziyaretçilerini cezbediyor Coğrafi konumu ve fiziki şartlarıyla çok özel konuma sahip "turizmin başkenti" Antalya, kent merkezinde yer alan ünlü plajlarıyla da öne çıkıyor Konyaaltı ve Lara plajlarının yanında Falez sahil bandında ahşap platformlar üzerine kurulu birçok tesis ile Tarihi Kaleiçi'nde bulunan Mermerli Plajı, "deniz-kum-güneş" üçlemesinin keyfini çıkarmak isteyen tatilcilerin rotasında yer alıyor Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege: "Antalya hiçbir mevsim zamana yenik düşmüyor.
Cihan Ünal 11.5.2020
Gündemimizi düzenleyerek yeniden yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
(14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 hemşireleri salgınla mücadelede en ön cephede savaşıyor Hemşireler Günü'nü salgının gölgesinde kutlamaya hazırlanan "beyaz melekler" kendi hayatlarını geri planda bırakarak hastalarının canını kurtarmak için büyük mücadele ediyor AA ekibi, İzmir'de pandemi hastanesine dönüştürülen Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nde görevli hemşirelerin bir gününü görüntüledi Hemşire Gizem Temeltaş: "Vaka ve ölüm sayısı azaldığında çok mutlu oluyorum. Bana çalışma gücü veriyor. Vaka sayısı o gün tek hasta bile azalsa bize umut veriyor" Kezban Deniz: "Hastanemizde 35 yaşında entübe bir hastamız vardı. Ona 'daha çok gençsin, güçlü ol' dedim. Ben onun beni duyduğunu biliyordum sonra gözlerini kırptığını gördüm" Ahmet Gökhan: "Biz pandemiyi bir savaş olarak görüyoruz. İlk başta çok az panik yaşadık. Sonra cephede nasıl durmamız gerektiğini öğrenince rahatladık" (Tezcan Ekizler/İzmir) 2- Küresel ticarete Kovid-19 darbesi Kovid-19 salgınının etkisiyle küresel ticaretin bu yıl yüzde 13 ila yüzde 32 arasında azalması beklenirken, uzmanlar, salgının ardından ticarette korumacı politikaların artabileceği konusunda uyarıyor Ekonomistler, küresel ticarette bu yıl beklenen düşüşün 2008-2009'daki küresel finansal kriz döneminde yaşanan kaybı aşmasını bekliyor Dünyanın en büyük mal ihracatçısı Çin'in bulunduğu Asya bölgesinden yapılan uluslararası ihracatın bu yıl yüzde 13,5 ila yüzde 36,2, ABD'nin bulunduğu Kuzey Amerika bölgesinden yapılan ihracatın da yüzde 17,1 ila yüzde 40,9 azalacağı öngörülüyor Dünya Ticaret Örgütü Bilgi ve Dış İlişkiler Direktörü Keith Rockwell: "Hükümetlerin bu krize verdiği tepki ticaretin gelecekte nasıl olacağını etkileyecektir" "Ticaret, bu krizden kurtulmamıza yardımcı olabilecek vazgeçilmez bir araç olacaktır. Bu aşamada ihtiyacımız olan son şey korumacı eylemlerdir" Peterson Uluslararası Ekonomi Enstitüsü Kıdemli Uzmanı Gary Hufbauer: "Uzun vadede, gelecek 2-3 yılda, korumacı tepkilerde muhtemelen bir artış göreceğiz. Bu da Kovid-19 salgınının kontrol altına alınmasının ardından ticaretteki toparlanmayı sınırlayacaktır" "Muhtemelen tersine küreselleşme dönemiyle karşı karşıyayız" (Dilara Zengin/Washington) 3- Kovid-19 salgını tarım sektörünün ihracatını durduramadı Sektör ihracatı bu yılın ocak-nisan döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 3 artışla 7 milyar 789 milyon 631 bin dolara çıktı Bu dönemde sektör, Irak'a 982,6 milyon dolar, Almanya'ya 573 milyon dolar, ABD'ye 364,8 milyon dolar ihracat yaptı İhracatı en fazla artan ürün yüzde 32,6 ile fındık ve mamulleri olurken, onu yüzde 21,6 ile yaş meyve ve sebze, yüzde 12,9 ile meyve sebze mamulleri takip etti (Erhan Cihan Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Cihan Ünal 11.5.2020
GÜNDEM / 11 Mayıs 2020
(Ankara / 14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 hemşireleri salgınla mücadelede en ön cephede savaşıyor Hemşireler Günü'nü salgının gölgesinde kutlamaya hazırlanan "beyaz melekler" kendi hayatlarını geri planda bırakarak hastalarının canını kurtarmak için büyük mücadele ediyor AA ekibi, İzmir'de pandemi hastanesine dönüştürülen Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nde görevli hemşirelerin bir gününü görüntüledi Hemşire Gizem Temeltaş: "Vaka ve ölüm sayısı azaldığında çok mutlu oluyorum. Bana çalışma gücü veriyor. Vaka sayısı o gün tek hasta bile azalsa bize umut veriyor" Kezban Deniz: "Hastanemizde 35 yaşında entübe bir hastamız vardı. Ona 'daha çok gençsin, güçlü ol' dedim. Ben onun beni duyduğunu biliyordum sonra gözlerini kırptığını gördüm" Ahmet Gökhan: "Biz pandemiyi bir savaş olarak görüyoruz. İlk başta çok az panik yaşadık. Sonra cephede nasıl durmamız gerektiğini öğrenince rahatladık" (Tezcan Ekizler/İzmir) 2- Küresel ticarete Kovid-19 darbesi Kovid-19 salgınının etkisiyle küresel ticaretin bu yıl yüzde 13 ila yüzde 32 arasında azalması beklenirken, uzmanlar, salgının ardından ticarette korumacı politikaların artabileceği konusunda uyarıyor Ekonomistler, küresel ticarette bu yıl beklenen düşüşün 2008-2009'daki küresel finansal kriz döneminde yaşanan kaybı aşmasını bekliyor Dünyanın en büyük mal ihracatçısı Çin'in bulunduğu Asya bölgesinden yapılan uluslararası ihracatın bu yıl yüzde 13,5 ila yüzde 36,2, ABD'nin bulunduğu Kuzey Amerika bölgesinden yapılan ihracatın da yüzde 17,1 ila yüzde 40,9 azalacağı öngörülüyor Dünya Ticaret Örgütü Bilgi ve Dış İlişkiler Direktörü Keith Rockwell: "Hükümetlerin bu krize verdiği tepki ticaretin gelecekte nasıl olacağını etkileyecektir" "Ticaret, bu krizden kurtulmamıza yardımcı olabilecek vazgeçilmez bir araç olacaktır. Bu aşamada ihtiyacımız olan son şey korumacı eylemlerdir" Peterson Uluslararası Ekonomi Enstitüsü Kıdemli Uzmanı Gary Hufbauer: "Uzun vadede, gelecek 2-3 yılda, korumacı tepkilerde muhtemelen bir artış göreceğiz. Bu da Kovid-19 salgınının kontrol altına alınmasının ardından ticaretteki toparlanmayı sınırlayacaktır" "Muhtemelen tersine küreselleşme dönemiyle karşı karşıyayız" (Dilara Zengin/Washington) 3- Kovid-19 salgını tarım sektörünün ihracatını durduramadı Sektör ihracatı bu yılın ocak-nisan döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 3 artışla 7 milyar 789 milyon 631 bin dolara çıktı Bu dönemde sektör, Irak'a 982,6 milyon dolar, Almanya'ya 573 milyon dolar, ABD'ye 364,8 milyon dolar ihracat yaptı İhracatı en fazla artan ürün yüzde 32,6 ile fındık ve mamulleri olurken, onu yüzde 21,6 ile yaş meyve ve sebze, yüzde 12,9 ile meyve sebze mamulleri takip etti (Erhan Cihan Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Cihan Ünal: Altın Kelebek alışverişiCihan Ünal 25.2.2020
Cihan Ünal: İşte Kelebek jürisiCihan Ünal 23.2.2020
Cihan Ünal 17.2.2020
Erol Evgin'le aşk şarkıları
Ünlü Konuklar Erol Evgin'i izlemeye gelenler arasında; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, sinema sanatçı Cihan Ünal da vardı.
Cihan Ünal 14.1.2020
Sanayi üretimi 2019'un son çeyreğinde güçlü büyümeye işaret ediyor
MURAT BİRİNCİ/ERHAN CİHAN ÜNAL - Sanayi üretim endeksinin, Kasım 2019'da yıllık yüzde 4,3 ile 16 ayın en yüksek artışını sergilemesi, geçen yılın dördüncü çeyreğinde güçlü ekonomik büyümeye işaret ediyor.
Cihan Ünal 14.12.2019
"İtirazım Var" oyununun galasına ünlü isimler katıldı
"Oyunculuğun temelinde yatan şey zaten samimi olmaktır" Oyuncu Hazım Körmükçü de tek kişilik oyun sahnelemenin "tiyatronun er meydanı" olduğuna dikkati çekerek, şunları söyledi: "Tek kişilik oyun, hele bir anlatıcıyı oynamak çok zordur. 'Böyle ustaların yanında sahneye çıkmak beni heyecanlandırıyor.' dese de sahne üzerinde bir anlatıcıyı oynamak, dünyanın en zor işlerindendir. Bence zoru başarıyor ve bunu samimiyetle dile getirmesi çok önemli bence. Müfit, çok samimi. Mandıra Filozofu'nda da gördüğümüz kadarıyla, sanki bizim içimizden bir parça, sokakta tanıdığımız insan kadar rahat. Oyunculuğun temelinde yatan şey zaten samimi olmaktır. O samimiyeti de ister sahne üstünde ister kamera önünde yalın bir şekilde anlatmaktır. O yüzden onun sıcaklığına ve samimiyetine çok inanıyorum." Oyuncu arkadaşları kendisini izlemeye geldiğinde heyecanının kat be kat arttığına vurgu yapan Körmükçü, "Kalp atışlarımız çok daha fazla olurdu. Yıldız Kenter, Müşfik (Kenter) Hocamız, Haluk Kurtoğlu ve Cihan Ünal gibi önemli ustalar oyunumuzu izlemeye geldiğinde normal performansımızın daha çok üstüne çıkıp daha iyi oynamamız gerektiği duygusuna kapılır ve çok heyecanlanırdık.
Cihan Ünal 6.12.2019
Otomobil satışları faiz düşüşüyle gaza bastı
ERHAN CİHAN ÜNAL/CEREN GÖKKOYUN - Kamu bankalarının öncülüğünde başlatılan faiz indirimleriyle ekimde otomobil satışları geçen yılın aynı ayına göre yüzde 134 artışla 2,3 katına çıktı.
Cihan Ünal 27.11.2019
GÜNDEM / 27 Kasım 2019
(11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Karada ve suda düşmanın korkulu rüyası: Amfibi piyadeler Türk Silahlı Kuvvetlerinin hem karada hem de suda görev yapabilen gücü amfibi deniz piyadeleri, yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadelede önemli görevler yürütüyor Deniz Kuvvetleri Komutanlığının İzmir'in Foça ilçesinde konuşlu Amfibi Deniz Piyade Tugayı'nda, fiziki ve askeri yönden üstün standartlara ulaşmaları için çeşitli alanlarda zorlu eğitimlerden geçirilen amfibi timleri, "timsah" olarak adlandırılıyor Deniz Piyade Yarbay Bülent Özarslan: "Ana faaliyet sahamız amfibi harekat olup ulusal ve uluslararası ihtiyaçlar doğrultusunda komando harekatı, iç güvenlik harekatı, muharip olmayanların tahliyesi, insani yardım, barışı koruma ve buna benzer birçok faaliyet alanında görev yapmaktayız" (Halil Fidan/İzmir) 2- Eğitim destekleri dezavantajlı öğrencilerin hayatına dokundu Milli Eğitim Bakanlığı, eğitimde fırsat ve imkan eşitliğini sağlamak amacıyla yürüttüğü uygulamalarla dezavantajlı durumdaki on binlerce öğrenciye destek sağladı Bakanlık, 16 yılda 3 milyar 3 milyon 771 bin 195 ders kitabını ücretsiz dağıttı Bu yıl ilköğretim ve ortaöğretimde 285 bin 118 öğrenciye aylık 275 lira burs verilirken, 3 bin 89 pansiyonda 327 bin 406 öğrenci de barınma hizmetlerinden yararlandı Annelere çocuklarını okula göndermeleri şartıyla her ay verilen Şartlı Eğitim Yardımı kapsamında bugüne kadar yapılan toplam ödeme 7 milyar lirayı aştı Ücretsiz taşıma desteğinden geçen eğitim öğretim yılında ilköğretimde 756 bin 297, ortaöğretimde 462 bin 284 ve özel eğitimde 106 bin 379 olmak üzere toplam 1 milyon 324 bin 960 öğrenci faydalandı Öğle yemeği hizmetinden yararlanan öğrencilerin sayısı da 1 milyon 146 bin 230 oldu (Burcu Çalık/Ankara) 3- İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali: "Türkiye'nin hikayesi üretimle, ihracatla yazılacak" "İş yapma endeksinde yukarı sıralara çıkıldığı gibi bölgede benzer ekonomilere nazaran daha öne çıkan, daha olumlu bir hikaye yazılması gerekiyor" "Kredi arzı açısından bakıldığından yapıcı politikaların gerek kamu gerek özel bankalarca devam ettirilmesi gerekir" "Döviz kazandırıcı faaliyetler ve turizm çok iyi gidiyor. Geleceğe daha umutlu bakıyoruz" "Akdeniz ekonomilerinin global krizin üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen çift basamaklı sorunlu kredilerle uğraştığı bir yerde, Türkiye için bakıldığında bunlar çok önemli tecrübeler, bunları yönetebiliyoruz" (Murat Birinci/Erhan Cihan Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Cihan Ünal 17.10.2019
Konut satışlarındaki rekor sektördeki beklentileri artırdı
ERHAN CİHAN ÜNAL/MUSTAFA ÇALKAYA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ile başlayan ve kamu bankalarıyla devam eden faiz indirimleri sonrası eylül ayında ipotekli konut satışlarında 57 bin 811 adetle son 5 yılın rekorunun kırılması, sektörde yeni beklentileri de beraberinde getirdi.
Cihan Ünal 24.9.2019
GÜNDEM / 24 Eylül 2019
(İstanbul/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Gelir dağılımı en adil bölge Doğu Marmara 2018 yılında Doğu Marmara gelir dağılımında en adil bölge olurken, İstanbul ise gelir dağılımında en adaletsiz bölge olarak kayıtlara geçti Gelir dağılımında en hızlı iyileşme Ortadoğu Anadolu bölgesinde görüldü (Erhan Cihan Ünal/ Ankara) 2- KGF "bölge temsilcilikleri" kuruyor Türkiye'de bugüne kadar 750 bin işletmeye 350 milyar liralık kredi kullandıran Kredi Garanti Fonu, faaliyetlerini güçlendirmek amacıyla "bölge temsilcilikleri" kurmak için düğmeye bastı Sahada reel sektör ve bankacılık sektörüyle iletişimi hızlandırmak amacıyla kurulacak temsilcilikler, objektif ve şeffaf değerlendirme süreçlerini sağlamlaştırmak, ihtiyaçları yerinde tespit etmek ve ülkenin bölgeler bazında değişen dinamiklerine uygun ürünler geliştirmek amacıyla çalışacak (Mehtap Yılmaz/Ankara) 3- GRAFİKLİ - "Bozkırın Tezenesi" mütevazılığıyla gönüllerde taht kurdu Müzik hayatına kendisi gibi saz üstadı babası Muharrem Ertaş sayesinde başlayan, "Bozkırın Tezenesi", "Türkülerin Babası", "Anadolu Efsanesi" ve "Abdal Müzisyen" gibi lakaplarıyla da bilinen halk ozanı Neşet Ertaş ölümünün 7.
Cihan Ünal: 40 yıllık dostlukCihan Ünal 16.9.2019
Cihan Ünal 5.8.2019
'Kuş Cenneti' yeni evli çiftlere doğal stüdyo oldu
Cihan Ünal ise (33) "Sosyal medyada deltayla ilgili fotoğrafları gördük ve bunun üzerine düğün fotoğraflarımızın burada çekilmesini istedik.
Cihan Ünal 5.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Cihan Ünal ise (33) "Sosyal medyada burası ile ilgili fotoğrafları çok gördük ve bunun üzerine özellikle burada düğün fotoğraflarımızın çekilmesini istedik.
Cihan Ünal 12.7.2019
Düzce Belediyesinde kurum müdürleri değişti
Hizmet kurumu olan belediyenin kadrosunu gençleştirme amacı ile böyle bir karar aldıklarını söyleyen Başkan Özlü "Her kurumda bu tip değişiklikler normaldir. Hiç kimse bunu kişisel algılamamalı, hep birlikte Düzce'nin geleceği için çabaladığımızı bilmelidir. Şimdi belediyemizde görev yapan müdürlerde değişiklik yapıyoruz. Kurum içinde yeni isimler olmasının yanı sıra, müdürlüklerimizde yaptığımız rotasyon ile iki yeni başkan yardımcımız olacak" dedi Düzce Belediyesi Başkan yardımcıları ve müdürlük listesi ise şu şekilde oldu: "Başkan Yardımcıları: Hüdaver Gösterişli, Celal Kasapoğlu, Okan Özkasap ve Cengiz Tuncer, Özel Kalem Müdürü: Cihan Ünal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü: Burçin Sarıcan, Mali Hizmetler Müdürü: Semra Şen, Bilgi İşlem Müdürü: Orhan Topçu, Ulaşım Hizmetleri Müdürü: Kenan Özen, Su ve Kanalizasyon Müdürü-Fen İşleri Müdürü: Samet Gümüş, Zabıta Müdürü: Sezgin Diner, Emlak ve İstimlak Müdürü: Hamit Erdoğan, Muhtarlık İşleri Müdürü: Ayşe Kılıç, Temizlik İşleri Müdürü: Emrah Gülmez, Kültür İşleri Müdürü: Dr.
Şu an buradasınız: Cihan Ünal Haberleri | Cihan Ünal Kimdir - Haberler - Cihan Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cihan Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. MERSİN Cihan Ünal, 'My Way' ile sınav stresini attırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.8.2020 13:15:34. #1.15#
title