Çiftçilerden Vali Çomaktekin'e Teşekkür

Çiftçilerden Vali Çomaktekin'e Teşekkür

Çiftçilerden Vali Çomaktekin'e Teşekkür
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Bölge Müdürü Mehmet Göl, Doğantepe Köyü Muhtarı Osman Tiryaki ve Doğantepe Kooperatif Başkanı İbrahim Çördük, Vali İbrahim Halil Çomaktekin'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Bölge Müdürü Mehmet Göl, Doğantepe Köyü Muhtarı Osman Tiryaki ve Doğantepe Kooperatif Başkanı İbrahim Çördük, Vali İbrahim Halil Çomaktekin'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çomaktekin'i, geçtiğimiz aylarda Doğantepe köyünün sulama ihtiyaçlarının karşılanacağına dair verdiği sözü yerine getirmesi nedeniyle teşekkür eden misafirler, gerçekleştirilen sulama projesi ile köylerindeki tarımsal verimliliğin artacağını ifade etti.

 Devletin her alanda vatandaşlara yardımcı olduğunu belirten Çomaktekin, "Köylerimize sağlanan hizmetler bundan sonraki süreçte de devam edecek. Amasya'nın her bir köşesine hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Devletimiz köylümüzün, çiftçimizin ve üretenin yanında. Misafirlerime nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Tiryaki, yapılan proje ile sulanan tarlasında ürettiği ve bereketin sembolü olan buğday başaklarını Çomaktekin'e takdim etti.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title