Çiçek Abbas Haberleri

Çiçek Abbas haber, Çiçek Abbas son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çiçek Abbas - 15.11.2021
"2. Esenler Film Günleri" ödül töreni ve Yeşilçam müzikleri konseriyle sona erdi
Repertuarında 1969-1989 yılları arasında çekilmiş 70 Yeşilçam filminden çok sayıda müzik bulunduran Taşplak Senfoni Orkestrası ise "Ah Nerede"den "Çöpçüler Kralı"na, "Çiçek Abbas"tan "Hababam Sınıfı"na en sevilen film müziklerini seslendirdi.
Çiçek Abbas - 12.01.2021
Çankırı'da Yeşilçam ve çizgi film replikleriyle hazırlanan afişlerle Kovid-19 farkındalığı oluşturuluyor
Afişlerde "Süt Kardeşler", "Çiçek Abbas" filmleri ile "Alaaddin'in Sihirli Lambası" gibi çizgi filmlerin sahneleriyle akıllara kazınan replikler, tedbirlere uyarlanarak kullanılıyor.
Çiçek Abbas - 05.07.2020
İznik'te "Çiçek Abbas" modifiyeli minibüs gelin arabası olacak
Bursa'nın İznik ilçesinde yaşayan Ragıp Ablay (47), satın aldığı aracı "Çiçek Abbas" filmindeki minibüsün benzeri olarak modifiye ettirdi.
Çiçek Abbas - 23.01.2020
Cahit Berkay Sahnedeki 55'inci Yılını İş Sanat'ta kutladı
Türk halk müziği ve rock müziğin önde gelen isimlerini sahnesinde ağırlayan Berkay, "Selvi Boylum Al Yazmalım", "Dila Hanım", "Çiçek Abbas" gibi Yeşilçam filmlerinin unutulmaz müziklerinin yanı sıra "Dağlar Dağlar", "Ela Gözlü Pirim Geldi", "Issızlığın Ortasında", "Gari de Gari" ve "Bir Şey Yapmalı" şarkılarıyla 55 yıllık sanat yaşamının bir kesitini seyircileriyle paylaştı.
Çiçek Abbas - 10.01.2020
Medipol Başakşehirli futbolcular Robinho ve Azubuike'den "Çiçek Abbas" atışması
Medipol Başakşehir'in Brezilyalı futbolcusu Robinho ve Nijeryalı oyuncusu Okechukwu Godson Azubuike, turuncu-lacivertli kulübün yaptığı videolu paylaşımda "Çiçek Abbas" filminin meşhur atışma sahnesini canlandırdı.
Çiçek Abbas - 24.11.2019
Cahit Berkay: "Her yeni kuşak kendi müzik tarzıyla beraber geliyor"
Profesyonel olarak 1964 yılında Moğollar grubunda müzik hayatına başlayan ve aralarında "Al Yazmalım", "Devlerin Aşkı", "Kılıbık", "Çiçek Abbas", "Hülya" ve "Dila Hanım" gibi Yeşilçam filmlerinin unutulmaz müziklerine imza atan Berkay, sanat hayatını AA muhabirine değerlendirdi.
Çiçek Abbas - 21.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 25
Melih Kibar, Cahit Berkay ve Moğollar, Yalçın Tura, Santuri Ethem Efendi ve Kemani Sebuh Simonyan gibi bestecilerin eserlerinin yer aldığı konser programında 'Aile Şerefi & Neşeli Günler Uvertür', 'Al Yazmalım', 'Devlerin Aşkı', 'Kılıbık', 'Çiçek Abbas', 'Hülya', 'Dila Hatun', 'Umutsuzlar', 'Süt Kardeşler', 'Hababam Sınıfı', 'Bu Nasıl Dünya' ve 'Güler misin, Ağlar mısın?' gibi Yeşilçam'ın ünlü filmlerinin müzikleri dinleyicilerin beğenisine sunuldu.
Çiçek Abbas - 20.11.2019
MDOB'dan "Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri"
Konserde Melih Kibar, Cahit Berkay ve Moğollar, Yalçın Tura, Santuri Ethem Efendi ve Kemani Sebuh Simonyan gibi bestecilerin eserleri seslendirildi. Etkinlikte, Aile Şerefi, Neşeli Günler, Al Yazmalım, Devlerin Aşkı, Kılıbık, Çiçek Abbas, Hülya, Dila Hatun, Umutsuzlar, Süt Kardeşler, Hababam Sınıfı, Bu Nasıl Dünya ve Güler Misin Ağlar Mısın filmlerinin müzikleri dinleyicilerin beğenisine sunuldu.
Çiçek Abbas - 19.11.2019
MDOB'dan "Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri"
Etkinlikte, Aile Şerefi, Neşeli Günler, Al Yazmalım, Devlerin Aşkı, Kılıbık, Çiçek Abbas, Hülya, Dila Hatun, Umutsuzlar, Süt Kardeşler, Hababam Sınıfı, Bu Nasıl Dünya ve Güler misin, Ağlar mısın filmlerinin müzikleri dinleyicilerin beğenisine sunulacak.
Çiçek Abbas - 19.09.2019
Yeşilçam'ın unutulmaz melodileri seslendirildi
Neşeli Günler, Dila Hanım, Selvi Boylum Al Yazmalım, Hababam Sınıfı, Çiçek Abbas, Tosun Paşa, Devlerin Aşkı, Aile Şerefi'nin de aralarında bulunduğu unutulmaz filmlerin müzikleri, aranjör Yusuf Yalçın'ın orkestrasyonuyla senfonik olarak yorumlandı.
Çiçek Abbas - 14.09.2019
Yeşilçam müzikleri anılarda yolculuğa çıkaracak
Neşeli Günler, Dila Hanım, Selvi Boylum Al Yazmalım, Hababam Sınıfı, Çiçek Abbas, Tosun Paşa, Devlerin Aşkı'nın da aralarında bulunduğu unutulmaz filmlerin müzikleri, aranjör Yusuf Yalçın'ın orkestrasyonuyla senfonik olarak yorumlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çiçek Abbas Haberleri | Çiçek Abbas Haber - Haberler - Çiçek Abbas haberleri, son dakika çiçek abbas haber ve gelişmeleri burada. Esenyurt'ta Çiçek Abbas filmi gerçek oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 20:08:04. #1.15#

title