CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

24 Haziran genel seçimlerinde CHP’nin milletvekili aday listesi belli oldu.

CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

24 Haziran genel seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu.


24 Haziran genel seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu. Buna göre listede belli olan isimler şöyle:


İSTANBUL 1. ADAYLARI


1-Akif Hamzaçebi


2- Gamze Akkuş İlgezdi


3- Onursal Adıgüzel


4-Fethi Açıkel


5- Gürsel Tekin


6-İlhan Kesici


7- Oğuz Kağan Salıcı


8-Mahmut Tanal


9- İbrahim Kaboğlu


10- Sera Kadıgil


İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI


1-Enis Berberoğlu


2-Aykut Erdoğdu


3-Tuncay Özkan


4-Yunus Emre


5-Sezgin Tanrıkulu


6-Yüksel Mansur Kılıç


7-Gökan Zeybek


8-Işık Öğütçü


İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLARI


1- Erdoğan Toprak


2- Engin Altay


3- Mehmet Bekaroğlu


4- Zeynel Emre


5-Sibel Özdemir


6- Özgür Karabat


7- Turan Erdoğan


8- Gülizar Emacan


9- Saadet Kontenjanı


10- Turan Hançerli


11- Ali Çeşmeci


ANKARA 1'İNCİ BÖLGE


1- Tekin Bingöl


2- Levent Gök


3- Ali Haydar Hakverdi


4- Bülent Kuşoğlu


5-Gamze Taşçıer


ANKARA 2'NCİ BÖLGE


1- Nihat Yeşil


2- Yıldırım Kaya


3- Semra Dinçer


ANKARA 3'ÜNCÜ BÖLGE


1- Haluk Koç


2- Murat Emir


3- Ahmet Ersen Özsoy


4- Servet Ünsal


İZMİR 1'İNCİ BÖLGE


1 - Murat Bakan


2 - Selin Sayek Böke


3 - Özcan Purçu


4 - Kani Beko


5 - Mehmet Ali Çelebi


6 - Tacettin Bayır


7 - Ednan Arslan


8 - Sefer İpekli


9 - Kazım Umdular


10 - Nilay Kökkılınç


11 - Ezgi Deniz Urunga


12 - Devrim Barış Çelik


İZMİR 2'NCİ BÖLGE


1- Kemal Kılıçdaroğlu


2 - Ünal Çeviköz


3 - Kamil Okyay Sındır


4 - Atila Sertel


5 - Sevda Erdan Kılıç


6 - Mahir Polat


7 - Bedri Serter


8 - İdris Yavuz Yılmaz


9 - Ali Engin


10 - Salih Özçiftçi


11 - Mehmet Birlik


12 - Ebru Okay


ANTALYA


1- Deniz Baykal


2-Çetin Osman Budak


3- Rafet Zeybek


ADANA


1- Ayhan Barut


2- Orhan Sümer


3- Müzeyyen Şevkin


4- Burhanettin Bulut


5- Oya Tekin


BOLU


1- Tanju Özcan


BİLECİK


1- Yaşar Tüzün


HATAY


1- Servet Mollaoğlu


2- Nermin Yıldırım


3- Serkan Topal


4- Mehmet Fatih Turan


KOCAELİ:


1- Haydar Akar


2- Fatma Kaplan Hürriyet


3- Tahsin Tarhan


MALATYA


1- Veli Ağbaba


2- Hulisi Porgalı


MUĞLA:


1- Mürsel Alban


2- Suat Özcan


3- Burak Erbay


4- Süleyman Ayyılmaz


SİVAS:


1- Ulaş Karasu


TOKAT:


1- Kadim Durmaz


TUNCELİ:


1- Polat Şaroğlu


2- Mesut Coşkun


ZONGULDAK


1 - Ünal Demirtaş


2 - Deniz Yavuzyılmaz


3 - Umut Başoğlu


4- Merve Kır


5 - Çiğdem Şekerci - ANKARA

Kaynak: İHA