Manisa'da cami hoparlöründen beddua: Oruç tutmayanların başı ağrısın

Manisa'da cami hoparlöründen beddua: Oruç tutmayanların başı ağrısın

CHP Manisa Eski Milletvekili Tur Yıldız Biçer, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı. Videoda, Manisa Mesir Camii hoparlöründen "Oruç tutmayanların başı ağrısın" şeklinde bir cümle duyuluyor.

Başta Türkiye olmak üzere Müslüman aleminin dört gözle beklediği Ramazan ayının bitimine 2 gün kala, sosyal medyada dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

CHP 25. ve 26. dönem Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, sosyal medya hesabından Manisa'da kaydedilen görüntüleri paylaştı.

"ORUÇ TUTMAYANLARIN BAŞI AĞRISIN"

Biçer, Manisa Mesir Camii hoparlöründen iki günden bu yana oruç tutmayanlara yönelik, "Oruç tutmayanların başı ağrısın" şeklindeki cümlelerin duyulduğunu söyledi.

CHP'li Tur Yıldız Biçer'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Manisa Mesir Cami'mizde iki gündür cami hoparlöründen okunan duada ''Oruç tutmayanın başı ağrısın" cümlesi duyuluyor. Yurttaşlarımızın ilettiği şikayeti Manisa Müftümüzle paylaştım, kendisi konuya dair inceleme ve soruşturma başlatacağını iletti. Sonucu yine buradan paylaşacağım."

CHP'li isim paylaştı: Oruç tutmayanlara cami hoparlöründen beddua okunuyor
Manisa'da cami hoparlöründen beddua: Oruç tutmayanların başı ağrısın
Haber Yorumları (1)
GOKHAN Y : Dun hafif bi sizladi basim. Tansiyon sandim ama Demek o sendin. Simdi cozuldu sir. Bilim teknoloji tip yalan dolan. Iste gerceklik bu.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title