Cezaevinden Çıkan Eski Başkan Konvoyla Evine Döndü - Haberler
Haberi Paylaş

Cezaevinden Çıkan Eski Başkan Konvoyla Evine Döndü

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Cezaevinden Çıkan Eski Başkan Konvoyla Evine Döndü

Adana’nın İmamoğlu ilçesinde 8 gün önce çıkan kavganın ardından tutuklanan eski İmamoğlu Belediye Başkanı Kadir Altunköse ile birlikte 7 kişi, Kozan Sulh Ceza Mahkemesi’ne yapılan itiraz sonucu serbest bırakıldı.

Adana'nın İmamoğlu ilçesinde 8 gün önce çıkan kavganın ardından tutuklanan eski İmamoğlu Belediye Başkanı Kadir Altunköse ile birlikte 7 kişi, Kozan Sulh Ceza Mahkemesi'ne yapılan itiraz sonucu serbest bırakıldı. Altunköse, gece geç saatlerde tahliye olduktan sonra 50 araçlık konvoy ile evine gitti.

Geçtiğimiz hafta İmamoğlu'da iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında eski İmamoğlu Belediye Başkanı Kadir Altunköse ile olaya karışan 7 kişi tutuklanarak Kozan Cezaevi'ne konuldu. Kadir Altunköse ile 7 kişi, Kozan Sulh Ceza Mahkemesi'nin tutukluluk kararına yapılan itirazı kabul etmesi ve tutuklama kararını kaldırmasının ardından gece cezaevinden salıverildi. Gece geç saatlerde tahliye olduktan sonra 50 araçlık konvoy ile evine giden Altunköse, olayın iki tanıdığı arasındaki alacak verecek davasından kaynaklandığını, kendisinin de olayı yatıştırmak için arabuluculuk yapmaya çalıştığını söyledi. Basında hakkında yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirten Altunköse, suçsuz ve haksız yere 8 gün hapis yattığını kaydetti. - ADANA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title