Cep telefonu hırsızını, vücudundaki dövmeler ele verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Cep telefonu hırsızını, vücudundaki dövmeler ele verdi

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Adana'da parkta oturan 15 yaşındaki Gökhan Ö.'nün kucağındaki cep telefonunu alıp kaçan Baran T. boynundaki gül, parmaklarındaki "Ahmet Asaf" yazılı dövmelerinden tespit edilerek yakalandı.

6 Eylül günü saat 16.00 sıralarında Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi'nde arkadaşıyla birlikte parkta oturan Gökhan Ö.'nün yanına yaklaşan bir kişi cep telefonunu istedi. Ancak Gökhan Ö. olumsuz yanıt verdi.

Bu kişi, Gökhan Ö.'nün kucağındaki cep telefonunu alarak kaçtı. Gökhan Ö., arkadaşıyla birlikte şüpheliyi yakalamak için peşinden koştu, ancak başarılı olamadı. Gökhan Ö.'nün ihbarı üzerine Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Cep telefonu kapkaççısı vücudundaki dövmelerden yakalandı

Ekipler, yaptığı araştırma sonucu şüphelinin, boynunda gül ve parmaklarında "Ahmet Asaf" dövmesi olan, benzer suçlardan kaydı bulunan Baran T. olduğunu saptadı. Şüpheli, adresine yapılan baskında yakalandı. Emniyete götürülen Baran T.'nin olayı planlamadığını, cep telefonunu görünce birden alıp kaçtığını ve pişman olduğunu söylediği öğrenildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Baran T. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Şüphelinin 700 TL karşılığında sattığı belirlenen cep telefonu ise bulunup sahibine teslim edildi.

Cep telefonu hırsızını, vücudundaki dövmeler ele verdi
Demirören Haber Ajansı / Anıl Atar - Son Dakika Haberleri
500
title