Caz Keyfi Eylülde The Marmara Bodrum'da Yaşanır - Haberler
Haberi Paylaş

Caz Keyfi Eylülde The Marmara Bodrum'da Yaşanır

Bültenler - Haberler | Güncel
Caz Keyfi Eylülde The Marmara Bodrum'da Yaşanır

The Marmara Bodrum'un ev sahipliğinde "Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum" konserleri eylül ayında da devam ediyor.

Bodrum'da bulunan, caz kulübü ve performans alanı Pannonica Jazz tarafından düzenlenen konserlere, Neşet Ruacan'dan Bilal Karaman'a, Sibel Köse'den Çağıl Kaya'ya, Şenay Lambaoğlu'ndan Tamer Temel'e cazın usta müzisyenleri konuk olacak.

The Marmara Bodrum'da, "Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum" konserleri ile eylülde sonbaharı karşılamak büyük bir keyfe dönüşüyor. Cazın seçkin sanatçılarını ve sevilen örneklerini müzikseverlerle buluşturan Pannonica Jazz Sunset, The Marmara Bodrum'un havuz başında gün batımı manzarasını sizler için unutulmaz kılıyor. Eylül ayı boyunca perşembe, cuma ve cumartesi günleri gerçekleştirilecek Pannonica Jazz Sunset, saat 19.30 - 21.00 saatleri arasında caz tutkunlarını ağırlıyor.

"Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum", 3 ve 4 Eylül'de Şenay Lambaoğlu, Neşet Ruacan ve Tamer Temel'i ağırlayacak. 10, 11 ve 12 Eylül'de Çağıl Kaya, Bilal Karaman ve Tamer Temel, 17, 18 ve 19 Eylül'de Sibel Köse, Neşet Ruacan ve Barış Ertürk; 24, 25 ve 26 Eylül'de ise, İlay Bal, Bilal Karaman ve Barış Ertürk caz severlerle bir araya gelecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title