Carrol Boyes, Beymen Home Mağazalarında - Haberler
Haberi Paylaş

Carrol Boyes, Beymen Home Mağazalarında

Bültenler - Haberler | Kadın
Carrol Boyes, Beymen Home Mağazalarında

'Fonksiyonel sanat' yaklaşımıyla yeni bir boyut kazandıran Carrol Boyes şimdi Türkiye'de.

New York'un en hip semti Soho dahil olmak üzere dünyada 40'ı aşkın ülkede satılan ve ev dekorasyonuna 'fonksiyonel sanat' yaklaşımıyla yeni bir boyut kazandıran Carrol Boyes şimdi Türkiye'de.

Benzersiz ikonik çatal-bıçak tasarımları ve heykel formlu ev dekorasyonu ürünleriyle Carrol Boyes evlere stil, şıklık ve sanat katıyor! Carrol Boyes'un dünyadaki ünlü müşterileri arasında Sir Elton John, Madonna, Bette Midler, Sting, Sophia Loren, Brooke Shields, Cher ve Will Smith gibi isimler bulunuyor!

Tasarım endüstrisi tarafından bir ikon olarak görülen sanatçı, tasarımcı ve girişimci Carrol Boyes, Güney Afrika'dan aldığı ilhamla benzersiz bir ev aksesuarı markası yarattı. Tasarım, sanat ve kaliteye olan tutkusuyla Carrol Boyes'un dünyada 40'ı aşkın ülkede satılan ikonik ürünleri Türkiye'de Beymen Home mağazalarında satışta!

Koleksiyon parçaları haline gelen tasarımlarıyla dünya çapında büyük ilgi gören Carrol Boyes, metal ev eşyaları, hediyelikler, sofra takımları ve masa üstü ürünleriyle ev dekorasyonuna sanat katıyor. Tasarım meraklılarının heyecanla beklediği markanın her ürünü birer sanat eseri gibi!

Farklı tasarımlarıyla benzeri olmayan çatal-bıçak setleri, sanatsal formlarıyla ev aksesuarlarına yeni bir boyut kazandıran pasta tabağı, tepsi, vazo, peçetelik, kase ve çaydanlık gibi objeleriyle Carrol Boyes tasarım severler için bir tutkuya dönüşecek!

Carrol Boyes'un tasarımlarında kullandığı ve Güney Afrika'dan esinlendiği heykeller; metal, alüminyum, paslanmaz çelik ve kalay gibi malzemelerle ve çok ince bir işçilikle üretiliyor. Evinize, yemek masalarınıza ve yaşam alanlarınıza stil ve şıklık katmak için mutlaka Beymen Home mağazalarına uğrayın.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500