Çalışkan'a Veda Yemeği - Haberler
Haberi Paylaş

Çalışkan'a Veda Yemeği

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Çalışkan'a Veda Yemeği

Muş Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkan için veda yemeği düzenlendi.

Muş Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkan için veda yemeği düzenlendi.

Son kararnameyle merkeze alınan Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkan için polisevinde düzenlenen veda yemeğine Vali Seddar Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Sönmez, Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Bayram Ercan, vali yardımcıları Ercan Öter ve Ali Sakar, ilçe kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay İsmail Şahin ve protokol üyeleri katıldı. Yemekte bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, "Son çıkan kararnameyle görev değişikliği ile Muş'tan ayrılan ve yeni atanan mesai arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Önceki İl Emniyet Müdürümüz Ahmet Cemal Çalışkan'a şimdiye kadar yapmış olduğu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında ailesiyle birlikte huzurlu bir yaşam diliyorum" dedi.

"Malum, görevlerimiz münasebetiyle bu tür değişimler gayet doğal olmakla birlikte, vatandaşımıza hizmet noktasında her türlü görev bizim için kutsaldır, yücedir" diyen Vali Yavuz, "Kendilerine ailesiyle sağlıklı huzurlu bir hayat temenni ediyorum. İlimize yeni atanan İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'a da merhum Alparslan'ın ve kutlu askerlerinin ruhaniyetinin dolaştığı bu kutlu şehre hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu. - MUŞ

Çalışkan'a Veda Yemeği

İhlas Haber Ajansı - Yerel

Cemal Çalışkan, Bayram Ercan, Ali Sakar, Muş, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title