Caddedeki Çatışmada Yaralanan Kadın Öldü, 5 Şüpheli Adliyede

Caddedeki Çatışmada Yaralanan Kadın Öldü, 5 Şüpheli Adliyede

GAZİANTEP'te husumetli iki grubun çatışmasında bayam alışverişi yaparken kurşun ve saçmalara hedef olup yaralanan 5 kişiden 25 yaşındaki Tülay Gülderen öldü.

Caddedeki Çatışmada Yaralanan Kadın Öldü, 5 Şüpheli Adliyede

GAZİANTEP'te husumetli iki grubun çatışmasında bayam alışverişi yaparken kurşun ve saçmalara hedef olup yaralanan 5 kişiden 25 yaşındaki Tülay Gülderen öldü. Gözaltına alınan 5 şüpheli polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Olay, Karacaoğlan Mahallesi'nde geçen Salı gecesi meydana geldi. Aralarında husumet bulunan Coşkun K., Hasan E., Nurettin Ç., Müslüm A. ve Sinan C. arasında av tüfeği ve tabancanın kullanıldığı çatışma çıktı. Çatışmada Şoför Ali Caddesi'nde bayram alışverişi yaparken kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen av tüfeği ve tabancadan çıkan saçma ve kurşunlara hedef olan Tülay Gülderen, Dilek Demir, Dilan Demir, Yağmur Çobanoğlu ve Suriye vatandaşı Zekeriya Melikşah yaralandı. Hastanede tedavileri süren yaralılardan Tülay Gülderen, doktorların tüm müdahalesine karşın dün akşam saatlerinde kurtarılamadı. Gülderen'in cesedi Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüpheliler Coşkun K., Hasan E., Nurettin Ç., Müslüm A. ve Sinan C.'yi adreslerine düzenlediği operasyonla gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan 5 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin tamamlanması ardından hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. - Gaziantep